J-Rock Fanfictions

J-rock Fanficek

HomeGy.I.K.KeresésRegisztrációTaglistaCsoportokBelépés

Share | 

Chisato

Go down 
SzerzőÜzenet
Chisato

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Sep. 16.

TémanyitásTárgy: Re: Chisato   Szomb. Szept. 22, 2007 4:39 pm

Hát akkor ez lesz az én ficjeimnek a helye. Szerintem egy idő után dölni fognak belőllem a storyk, legalábbis nagyon remélem Very Happy
Az első ficem egy több részes story lesz, legalábbis egyenlőre úgy képzelem el, majd meglátjuk mi sül ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://bmsteens.gportal.hu
Chisato

TémanyitásTárgy: Re: Chisato   Szomb. Szept. 22, 2007 4:40 pm

A dolog egy hírtelen ötlettel kezdődött. Már csak pár hét volt a nyáriszünetig, mikor azon kezdtem gondolkodni, hogy nyári munkát kellene keresnem. Persze egyből arra gondoltam, milyen jó lenne ha egy divatcégnél tudnék segétkezni, mert azért ehhez mégicsak értek egy kicsit. De ezt az ötletet azonnal el is vetettem, mert tudtam hogy az én helyzetemben ez nem lehetséges. Ám mikor este hazaérkeztem, anyu hihetetlen hírrel fogadott.Csomagot kaptunk, de nem akárhonnan, és nem akárkitől. Mint azt akkor megtudtam, a hölgy aki a csomagot küldte, egy Japánban élő nagynéném, akiről én addig a percig nem is tudtam. Az ajándék amit a nagynénim küldött egy goth lolita ruha volt, aminek rettenetesen örültem!! De akkor még nem tudtam, hogy a következő néhány napban még nagyobb öröm fog érni...Pár napra erre, e-mailt kaptam. A nagynéni volt az, és ekkor már végre a nevét is megjegyeztem, Asuka. Az e-mailban az állt, hogy lenne számomra egy munkalehetőség a nyárra. Na ekkor nagyot néztem, és nam akartam hinni a szememnek. A munka, amit Asuka-san ígért nekem álmaim munkája volt. Nagynéném divatcégénél lehetnék aszisztens. A választ természetesen gondolkodás nélkül írtam, és szerintem nem kell mondanom, hogy elfogadtam az ajánlatot.
Alig vártam hogy vége legyen a tanévnak, és végre utazhassak Japánba dolgozni. Ekkor már minden le volt beszélve a céggel, már a jegy is megvolt. A nyelv miatt sem kellett izgulnom, hisz jól tudtam japánul. Mázli hogy anyám kicsi korom óta japán tanárhoz járat.
Végre eljött az utazás napja. Nagyon izgatott voltam amikor felszáltam a gépre. Anyunak dolgoznia kell a nyáron, de azért egy pár hétre ő is kilátogat majd.
Néhány óra múlva meg is érkeztünk a japán repülőtérre, de én akkor úgy éreztem hogy a menyországba vagyok. Smile
Így történt tehát, hogy Japánba utazhattam, és most már itt vagyok Asuka-san lakásán, Tokyo belvárosában, kb a 11. elemeten.
-Holnap bemegyünk a céghez, és körbevezetlek!- mondja Asuka-san.
Egy darabig még a cégről és a divatról beszélgetünk, mikor szóba kerülnek a ruhaterveim. Elő is veszem őket, mert Asuka nagyon kíváncsi rájuk. A rajzokat természetesen a visual kei/oshare kei és a lolita divat inspiráta:)
Néhány perc telik csak el, Asuka-san még végig sem nézi az összes tervet, kb a negyedik rajznál felkiált:
-Chisato-san!(ez lett a japán nevem) Ezek a tervek fantasztikusak!! Lehet hogy nem az aszisztensi állás a legmegfelelőbb a számodra
-és itt megilyedek, ki akar rúgni vagy mi??- Már tervezőként is remekül megállnád a helyed.-itt egy picit gondolkodik a nagynéni- Tudom hol lennél a legjobb! Bemutatlak egy bandának!!-lelkesedik Asuka
Mii? Egy bandának??
Chisato

TémanyitásTárgy: Re: Chisato   Szomb. Szept. 22, 2007 4:43 pm

Én egész este nagyon ideges és izgatott voltam. Vajon mit akar a nagynéném??
Most hogy már itt ülök Asuka-san kocsijában, nem is tudom hova legyek. Mi lesz ha beégek, és inkább hazaküldenek, mintsem annak a titokzatos bandának dolgozzak.
-Néhány perc és megérkezünk az üzletbe.-közli a nagynéném. Ugyanis a találkozóhely Asuka-san divatcégének egyik üzlete. Nálam most kezdődik a gyomorgörcs. Jobb lenne ha kiszálnék??
És tényleg csak néhány perc, és Asuka-san leállítja a kocsit.
-Megérkeztünk!- jelenti be. Jaj nekem -.-
Remegő lábbal szálok ki a kocsiból. Én nem megyek be- gondolom magamban.
-Mi lesz, gyere már!- buzdít a nagynéném, és erre megindulok. Most már nincs visszaút...
A fotocellás ajtó kinyillik előttünk, és remélem hogy azonnal megláthatom a bandát. De nem..Mivel az üzlet tele van ruhakkal megrakott álványokkal így nem látni mi történik a bolt másik végében. Asuka-san megindul előttem, én pedig követem. Ahogy egyre közeledünk, a ruhák mögött meglátok egy fél embert, majd egy hangot hallok:
-Itt vannak!-és ezzel együtt egy csapat fiú lép ki az álvány mögül.
Persze én azonnal felismerem őket. A kezemet a szám elé kapom, és az ájulás határán vagyok. Aztán felsikoltok:
-ANCAFEEEEEE!!!!!
A srácok csak mosolyognak, gondolom már hozzászoktak az efféle reakciókhoz. De ez most annyiban más hogy én nem "csak" egy őrült rajongó vagyok, hanem mostantól egész nyáron velük fogok dolgozni.
-Hai!- bólint Miku.- Ancafe desu- mosolyog.
-Gondolom már nem kell őket bemutatnom.- mondja Asuka-san. Én tátott szájjal, és enyhén könnyes szemmel megrázom a fejem, majd odalépek a srácok elé, és mélyen meghajlok.
-Igazán örülök a találkozásnak, nagy megtiszteltetés.
-Mi is nagyon örülünk, hogy te leszel a tervezőnk. Amúgy Miku vagyok. (mintha nem tudtam volna, de hát ugye az illem az illem;)
A többiek is bemutatkoznak:
-Bou desu.
-Kanon desu.
-Teruki desu.
-Hát akkor szerintem menjünk el valahová, ahol nyugodtan megbeszélhetjük a részleteket.
-Hai!- helyesel Teruki.
Ekkor kimagyünk az épületből, és egyenesen a srácok limója felé vesszük az irányt. Asuka-san észreveszi hogy én értetlenül nézek, ezért hozzáteszi:
-A kocsimat majd hazaviszi a cég, jobban elférünk a limóba Wink
Jó legyen, én nem ellenkezem.-gondolom.
A limuzin falán mindenütt Ancafe képek, poszterek.
Ekkor beszélgetni kezdünk. Illetve kezdenek a srácok, és Asuka-san, mert én még nem bírtam felfogni hogy mi történt.
-Egy kicsit mintha meg lennél illetődve.- állapítja meg Miku.
-Eeee..- csak ennyi jön ki a számon, mire a srácok, és a nagynéném nagyot nevetnek.
-Jól van na!-fűzöm hozzá-Még nem tértem magamhoz.
Ezután a srácok kérésére kicsit mesélek magamról, mikor megáll a limó.
-Megérkeztünk!-jelenti be Asuka-san.
Kiszállunk a kocsiból, és egy teljesen üres étterembe lépünk be.
-Mi..??-értetlenkedek.
-Kiürítettük az éttermet az esetleges rajongók miatt.- magyarázza Bou, aki épp melettem ül.
-Asuka-san mutatta a terveidet.-kezdi Miku- Nagyon tetszenek a ruháid, és egyöntetüen arra gondoltunk hogy jó lenne ha te lennél az öltöztetőnk.
Kanon erre elröhögi magát:
-Magunktól is fel tudjuk venni a ruháinkat...XDXD Erre Bou is elmosolyodik.
-Ha nincs mit felevenni, akkor nem.- fűzi hozzá Miku.
-Mit szólnál hozzá ha holnap elmennénk körülnézni a városban, hogy ismerkedjünk kicsit?- kérdezi Teruki, a többiek pedig bólogatnak.
-Hai! Remek ötlet.-válaszolom.
-A többit meg majd megbeszéljük később.- teszi hozzá Kanon.- A dolog melós részét.
-De addig gondolkozhatsz a következő koncert ruháin.-tanácsolja Miku.
-Itt van a koncert programja, és itt az összes CD-nk, ha ez segít.- mondja Teruki, és átnyújt egy tását tele CD-vel, és egy papírlapot egy listával.
-Szerintem úgyis mind megvan neked.-mosolyog Bou, én pedig bólintok.
-Nekünk most sajnos mennünk kell- jelenti be Miku, és mindannyian felállnak az asztaltól.
-Vár a meló.- teszi hozzá Kanon, és rámkacsint, én pedig visszamosolygok.
-Nekünk is indulnunk kellene. - mondja Asuka-san.
-Hazaviszünk!- ajálnja fel Teruki.
Hát ez hihetetlen!!-gondolom magamban.
Chisato

TémanyitásTárgy: Re: Chisato   Szomb. Szept. 22, 2007 4:44 pm

Aznap éjjel nem tudtam aludni. Még mindig nem hittem el ami történt. Este felhívtam anyut, és Asuka számlájára órákig meséltem a történteket.
Ma, már korán regel felkeltem, és azóta készülődöm. Egy gyors zuhany, és egy reggeli, és aztán a szekrényem előtt kötök ki. A nagy kérdés: Mit vegyek fel? Mégis hogy kell öltözni ha az ember a kedvenc bandája ruháit fogja megtervezni. Végül eszembe jut az Asuka-santól kapott lolita ruhám, és azt veszem fel. Megteszi!!
Nemsokára megérkeznek a srácok a limóval. Végre!!!
Asuka-san nem jön velünk, modván hogy ismerkedjünk össze, meg neki amúgy is dolga van az üzleben.
Asuka-san:Jó szórakozást!!
A liftet használva lemegyek a bejárathoz, és beszálok a limuzinba.
Chisato-san:Minasan ohayoo!!(jó reggelt mindenkinek)
Mindenki:Ohayoo!!
Miku:Akkor mehetünk?
Chisato-san:Hai!! DE merre is pontosan?
Teruki:Csak körbenézünk kicsit a város jobb részein.
Chisato-san*izgatottan*:Harajuku??
Miku*mosolyogva*:-Igen az is.
Kb 21 perc múlva megállunk.
Bou*mosolyogva*:Az első állomás! Harajuku, ahogy kívántad.
Ahogy kiszállunk a limóbol minimum 30 őrült rajongó támad a srácokra. Ők kedvesen mosolyognak, integetnek, adnak néhány autógrammot, majd gyorsan visszaugranak a limuzinba. Kanon megmarkolja a karomat, és magával ránt az ülésre.
Miku:Ez így nem fog menni, így nem tudjuk megmutatni Chisatonak a várost.
Kanon: Szerezzünk álruhát!
Bou azon a sajátos nevetésén felnevet.
Teruki:Nem is rossz ötlet. Tudok egy üzletet ahol ilyesmiket árulnak.
Így hát odahajtunk.
Bennt a boltban aztán elszabadul a pokol. Mindenkiböl jön a hülyeség. Kanon-san talált egy bajuszt amit azonnal felragasztott magának, felvett egy fekete köpenyt aminek egy kicsit Zorro jellege van. Ehhez már csak cilinder kellett, és megvan a tökéletes összhang. Teruki leginkább egy idétlen, szemüveges üzletembernek tünik..ehhez persze egyáltalán nem illik a hosszú haja, de hát nincs mit tenni. Bou és Miku egy házaspárnak öltözött, Bou a hülgy, Miku pedig a férj.
Kanon: Nah, így már talán nem ismernek fel minket.
Miku: Remélem...
Chisato:Akkor most már mehetünk, ugye?
Bou:Hai, induljunk!!
Chisato

TémanyitásTárgy: Re: Chisato   Kedd Okt. 30, 2007 1:57 pm

Így tehát elindulunk Harajukuba, teljes "pajzsban", ami persze csak az álruha. Nemsokára meg is érkezünk, és legelőször egy nagy térre megyünk, ami tele van lolitákkal és cosplay-esekkel. Én csak ámulok, és nem tudom hogy merre nézzek először.
Teruki: Chisato, zárd be a szád, mert belerepülnek a legyek.
Erre elmosolyodom, és zárt szájjal ámulok tovább.
Bou: Ugyan Teruki, nézd le neki, még soha nem látott ilyet. *felkiált*Inkább vegyünk vattacukrot!!
Miku: Kiváló ötlet! *helyeseli, és megborzolja Bou haját, aki erre neveni kezd*
Így hát elindulunk keresztül a "Lolitás-téren"-ahogy én nevezem- egy széles, emberekkel teli utcába, és hősiesen vattacukros-bácsit keresünk.
Miku: Csak nem vattacukor-tilalom van? Már egy háromnegyed órája mászkálunk, de még mindig semmi...
Chisato: Nyugi Miku, megéri, nem? Képzeld csak el, ahogyan elolvad a szádban a puha, szőlőízű cukor... Laughing
Erre miku is elmosolyodik.
Kanon: Nézzétek!! Ott!! *kiált fel, és egy hosszan kígyózó sorra mutat, melyben gyerekek, szüleikkel együtt szorgalmasan várják hogy ők következzenek*
Azt nem látjunk, mi előtt áll a hosszú sor, de miután gyerekek tömege jön el előttünk vattacukorral a kezükben, megbizonyosodunk róla, hogy jó helyen járunk.
Bou: *már nagyon izgatottan* Hát akkor mire várunk még?
Így mi is beálunk a sor végére.
De mikor már fél órája állunk, és még csak a bejárat közelébe sem jutunk, Teruki előveszi a fényképezőgépét, és kitalálja, hogy csináljunk fotókat. Mindannyian nagyon jónak találjuk az ötletet. Kanon egyből a nyakamba ugrik, Miku pont Bou haját borzolja a képen, Teruki pedig az én arcomba csíp, miközben egyik kezével a gépet fogja. Ehhez hasonló képeket csinálunk, egészen addig, amig már majdnem az ajtóig jutunk. Ám a nagy viháncolásban Kanon feragasztott bajusza leesik, és persze a rajongók azonnal felismerik-mert az Ancafe rajongók egymást érik Japánban-, és azonnal elkezdenek üldözni bennünket. A srácok először kedvesen integetnek, adnak néhány autógrammot, majd elkezdünk rohanni. Találunk egy kis sikátort, ahol el tudunk rejtőzni, hogy egy percre kifújjuk magunkat.
Bou: Ez..ez nem lehet igaz! A vattacukor!! *Bou teljesen ki van bukva, amiatt hogy nem tudtunk vattacukrot enni. Ő nagyon szereti.*
Chisato: Ne szomorkodj Bou, lesz még alkalmunk erre máskor is.
Bou: De...de... Crying or Very sad
Eközben Kanon és Teruki kikukucskálnak(lásd tekesuta kousen klipp:P) a sikátorból az utcára, hogy tiszta-e a levegő.
Kanon: Baj van srácok, még mindig itt vannak, és reménykednek, hátha megjelenünk.
Miku: A gyilkos rajongók! *nevet*
Chisato: Talán próbáljunk meg átmászni azon a falon. *ekkor a sikátor végében lévő fa lecekből összetákolt falra mutatok*
Teruki: Remek ötlet! Próbáljuk meg!
Bou: De ki lesz az első "áldozat"? Én biztosan nem megyek elsőnek!
Miku: Majd megyek én!
Ekkor Miku elindul a fal felé, és rendesen végignézi azt, azon gondolkodva, hogyan juthatnánk át rajta.
Miku*a fejét vakarva scratch *: De..Mégis hogy mászunk át? Ez a fal magasabb nálunk.
Chisato: Itt ez a műanyag láda.*és a lábammal odatolom Miku mellé azt a ládát, melyet valószínüleg az étterem rakott ide, amely mellet vagyunk* Próbáld ezzel!
Miku rááll a ládára, és egy kis erőlködéssel felkapaszkodik a fal tetejére, majd a másik oldaon leugrik, és simán, talpra érkezik. Ezután Kanon következik. Na, neki már egy kicsit nehezebben megy a dolog, de végül az én, és Miku segítségével ő is megérkezik a másik oldalra. Ezután én következem. A fal tetején ülve Miku és Kanon emelnek le. És most Bou-n a sor. Hát az vicces dolog...Ugyanis mivel Bou elég alacsony, nehezebben megy a mászás, még a ládáról is. Ezért Terukinak kell feltolnia a fal tetejére, ám Bou valahogy fennakad. Épp fejjel a beton felé. Neutral Mi nevetünk ugyan, de Bou szemszögéből ez egyáltalán nem vicces, ezért segítségért kiabál, azon az aranyosan vékony hangján.
Kanon: Nyugi Bou, csak semmi pánik, leszedünk onnan.
A kísérlet a következő: Miku és Kanon megfogják Bou vállát, Teruki pedig a másik oldalról tolja őt. Így nagy nehezen le tudjuk szedni Bout a falról.
Bou: Nem elég hogy nincs vattacukor, még a falra is nekem kell felakadnom.*mondja, és a ruháját törölgeti* Végül Teruki simán felugrik a falra, a mások oldalon pedig le.Mintha egész életében ezt gyakorolta volna.
Kanon: Azt hiszem a próbák közé be fogunk iktatni egy "Hogyan meneküljünk a rajongó elől" órát is.
Chisato: Az biztosan nem fog ártani.
Teruki "tiszta a levegő" jelzése után végre elindulhatunk vissza limuzinhoz, de mival Kanon-nak leesett a műbajsza, ezért az én hajammal pótolja azt, úgy hogy szorosan mögöttem sétálva a szája elé emelei az egyik tincsemet. Így érünk vissza limóba.
Kanon: Hát ez érdekes volt...
Chisato: Hai!*bólintok* De legalább jól szórakoztunk!
Bou: És nincs vattacukor!! *közben a szemét törölgeti, mintha sírna*
Erre mindannyian felnevetünk!
Teruki: Azt javaslom menjünk haza.
Mindenki: Hai!
És elindulunk, hogy otthon kipihenhessük a vattacukor vásárlás fáradalmait.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Chisato   

Chisato
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal