J-Rock Fanfictions

J-rock Fanficek

HomeGy.I.K.KeresésRegisztrációTaglistaCsoportokBelépés

Share | 

Kanon

Go down 
SzerzőÜzenet
Marlowe

Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2010. Sep. 10.

TémanyitásTárgy: Kanon   Pént. Szept. 10, 2010 4:45 pm

Ööö..hát igazából amiide kerül olyan lesz,hogy kipattant a fejemből és még nincs megörökitve sehol sem. Igazából még a cimét sem tudom xD

Akkor...

Első rész:Álom vagy valóság?

"Sosem hittem volna,hogy a mostani fodrászom ilyen jó munkát is tud végezni..."-gondoltam magamban a buszmegállóban.De mielőtt azt hinnéd,hogy 15 éves fejjel fodrásztól jövet elszököm otthonról,megsúgom:tévedsz.Nem szökés vagy menekülés ez.Csak egyszeű látogatás egy bocskaikerti barátnőmhöz.És szüleim is tudnak róla.Elvégre nyár van és nem ülhetek otthon egyfolytában.Tegnap felhivtam Timit és mondtam hogy a mai reggeli busszal indulok is és ne aggódjon,mert a fél négyes bocskaikerti járattal egyedül is odatalálok.És ne jöjjön elém senki.Mert márigenis nagy vagyok.Ezzel és a decemberi GazettE koncert gondolatával felszálltam a buszra és egészen hátul ültem le a sarokban,a 6 szék legvégén.Behúztam a sötétitőt,nehogy megzavarjon a felkelő nap fénye.Még vártam hogy a busz elinduljon a hajam piszkáltam.A fodrásznőm eddig mindig elrontott mindent,de most valahogy megérezte:ez az út nagyon fontos lesz.Kettőnknek biztos
A busz még mindig állt,és nekem az jutott eszembe,hogy a sofőrnek a felesége elég gyatrán főzhet,hogy szegény férjét a hasmenés kisérti.Nem mintha én jobban főznék.De ennyire szarul senki sem főzhet...csak Kai Reita szerint.Erre kuncogni kezdtem,mert eszembe jutott az az interjú ahol ezt nyilatkozta.Szegény Kai...
Feltettem az MP4-esem amin minden GazettE-szám rajta volt,valamint pár An cafe,Lm.c és Ayabie is diszhelyet kapott.És jött a sofőr.Végre... Leült és inditotta volna a motort mikor 2 férfi szállt fel és magyarázni kezdtek.Az alacsony fizetett és intett még 3 férfinek,hogy jöhetnek.Turisták... mondtam magmnak és lehunytam szemeim.Fáradt voltam.5kor keltem és most 7 óra volt fix.Még utoljára kinyitottam a szemem és észrevettem hogy akiket én "turistának" véltem japánok.Legalább gyakorolhattam a nyelvet.Otthon ugysem volt kivel beszéljek.
-Elnézést kérek,szabad ez az 5 hely Ön mellett?-kérdezte az alacsony.
-Persze.-válaszoltam kurtán és a fickó lehuppant mellém,4 barátja pedig sorba mellette.Furcsa fazonok...

A sors átka-meg a bambaságomé- hogy kiejtettem kezeim közül az MP4et ami egyenest a földön landolt,úgy,hogy a fülhalgatót is húzta magával.
-Francba...-mondtam csöndben és hajolni akartam a kütyü felé,de az alcsony fószer mellett ülő gyorsabb volt.Felkapta és észrevette hogy mit hallgatok.Rámnézett én csodálkoztam,majd visszaadta és hozzáfűzte:
-A Saraba nagyon szép szám.Én is szeretem őket.-mindezt fapofával.És akkor még nem tudtam,hogy azt nevették-e a többiek ahogy mondta,vagy az arckifejezését.

Sajnos rá kellett jönnöm:egyiket sem.

Jobban járok,ha elteszem,még elejtem egyszer és szétmegy az egész. gondoltam és eltettem az MP4et.És igy járok én...az alacsony fickó ránéz a többire ők viszonozzák.Majd visszefordul előre és a Filth in the Beauty-t kezdi dudorászni.Hát erre nem tudtam nem ellenállni és halkan énekelni kezdtem a dalt.Erre a másik sarokban ülő feketehajú férfi is rámnézett.
-Etooo...Gomene...nem akartam elrontani a szórakozásaodat-mondtam a mellettem ülőnak.
-Semmi gond!Mi mind nagyon szeretjük a GazettEt.Nem hittem volna,hogy itt is vannak rajongóik.-hirtelen átröppent az agyamon a fapofájú fazon,most a kis fószer és a GazettE...kapcsolatot kerestem...és találtam is.Elég nagyot.De csak annyit mondtam:
-Mein Gott...-és az 5 férfi gyilkos pillantását figyelve rájöttem jobb ha hallgaok,mert a sofőr és néhány öreg högy hátrapillantott.Mikor visszafordultak muszáj volt nagy levegőt vennem.-Úregyisten...ha ezt elmondom Eszternek...
-Okés!Lebuktunk!Mennyit kérsz hogy ne beszélj erről a sajtónak?-mondta a feketehajú mellett ülő,barnahjú.És nyúlt a zsebébe a tárcájáért.
-Én nem kérek pénzt!Én hallgatok.Nem vagyok amúgy se egy pletykafészek...-mentegetőztem majd lesütöttem szemeim.-Egyáltalán miért nem limuzinnal közlekedtek?-kérdeztem gyanakodva.
-Pontosan ezért.-vágta rá egy vigyorgós képű,középről.
-Aham...és akkor hova mentek?A budapesti koncertetek is csak decemberben lesz.
-Debrecenbe megyünk nyarlani.-mondta a feketehajú.
-Nyaralni?Debrecenbe?Ez nekem magas.De ha már igy belemelegedtünk a beszélgetésbe...Reni vagyok,örvendek!De a becenevem Kanon,ha igy könnyebb.
-Ruki desu-mondta a melettem ülő.
-Reita desu-a következő.
-Kai desu-integetett vigyorogva a barnahajú középeső.
-Uruha desu-a kis piszok...le akart fizetni...kap majd a fejire...
-Aoi desu-intett a feketehajú álmosan.
-Remek!Örvendek a találkozásnak.Ez egy beteljesült álom.Sosem hittem volna,hogy egyszer találkozok veletek.
-Ebből meg a koncetes beköpésedből arra következtetek hogy fangörl vagy és jössz a koncertre.Nee?-kérdezte Kai.
-Fején találtad a szöget!De a fangörl picit enyhe kifejezés...-xD
-Ezt még megbánhatjuk...-morogta Reita.
-Reita!Moderáld magad!-szólt mérgesen Ruki.-Kanon...ő is az An Cafeban játszott,ugye?
-Hai-hai.Miután feloszlottak picit mérges voltam,mert nagyon tetszett a zenéjük...De megbékéltem vele.-magyaráztam.
Ekkor hireten halk horkolás törte meg a társalgást.Aoi beadta a derekát a kényelmes székeknek.Irigykedve pillantottam a gitáros felé,majd Rukira néztem aki majd megszakadt a nevetéstől és előkapta a telefonját,hogy csináljon egy képet.
-Álljon meg a menet!-szóltam rá és megfogtam a csuklóját-Lehet hire vagy,de ez akkor sem egy szép dolog!Rád is vonatkozik Uruha.-fenyegttem meg őket.
-Gomene...-mondta bánkódva Ruki és elsüllyeztette mobilját a zsebében.Uruha detto.
-*ásitás* Rám is rámférne egy kis alvás...-motyogta Kai és helyetcserélt Uruhával,hogy Aoi vállára tette a fejét és édes álomba merült.
-Remek...-morogta Reita.-Itt mindenki aludni fog egész úton!Ez nem fair...
-Ruki,költözzünk előre és aludjunk mi is.-javasolta Uruha.
-Oké...Reita tartsd a frontot!-veregette meg Ruki Reita vállát és egy székkel előrébb foglalt helyet Uruha mellett.Reita pedig átült mellém.
-Hé!Miért én?Most koolyan itthagy...?-mérgelődött Reita
-Csak nem félsz egy lánytól,Rei-kun?-csúfolódott Uruha.
-Hahaha.Nagyon vicces...-morogta és kersztbe fonta kezeit mellkasán.

Na Reita nem tűnik jó társaságnak... gondoltamés táskámban kutatva elővettem az ajándékomat amit Esztertől kaptam utazás előtt.Be volt csomagolva rózsaszinű papba és piros selyemmasnival volt megkötve.Kis cédula volt a szalag alá dugva:"Ezt azért kapod mert Reita-fan vagy!" állt rajta.Elpirultam mert észrevettem hogy elolvasta a kis cédulán álló szöveget ami angolul volt.És Reita megértette.Picit elforditotta fejét és mosolyra húzta a száját.Leszedtem róla a szalagot és óvatosan lehúztam a papirt róla.Reita is közben érdeklődést mutatott a csomag iránt.Felsóhajtottam és teljesen megszabaditottam a papirtól.

Initial D manga?Első 2 kötet...
-Ez igen meglepés...Eszter...gondolhattam volna...-motyogtam.
-Megnézhetem?-kérdezte Reita gyerekesen és közben úgy fürkészte a két kötetet mintha valami régiés értékes egyiptomi pergamen lenne.
-Persze...-válaszoltam és odaadtam őket a kezébe.Ujjaink egy pillanatra összeértek és bizsergés fogott el,igy hireten húztam vissza a kezem.Viszonzásul egy érdeklődő szempár meredt rám és éreztem hogy arcom vörös lesz mint a paradicsom.

10 perc múlva már a mangák a táskámban pihentek.Reita nem mutatott semmiféle társalgási vágyat,igy én kezdeményeztem.
-Miért...miért vagy ilyen...visszahúzódó...?-kérdezetm halkan,szinte suttogva miközben a cipőmet méregettem.
-Miért lennék az?-Hipotézissel nem segitesz magadon,haver! kérdezett vissza.
-Talán még sosem beszéltél személyesen rajongóval?-folytattam.
-Valóban...még sosem beszéltem személyesen velük...-felvett egy megmagyarázhatatlanul lágy hangnemet,ami rémisztő volt a számomra.Igy még sosem hallottam beszélni...
-Értem...
-Olvastam a cédulát...valóban a...
-...a fangörlöd lennék?-felyeztem be helyette-Igen,sosem tagadtam.Amióta megszerettem a zenéteket.És megtudtalak titeket külömböztetni.Miattad tanultam meg basszusgitározni.És miattad van nálam a CDtek vizsgákon.
-Komolyan?-lepödött meg,de látszott hogy jól esik neki-Miattam tanultál meg basszeron játszani?
-Aham...sajnos orrkendőt nem tudtam szerezni sehonnan,de nem adom fel!
-Ez nagyon kedves tőled.-mondta
-Ez nem kedvesség...ez tisztelet...felnézek rád...kedvellek...talán több is ennél...
-Több?-nyelt egyet-Hogy érted?
-Melegséget érzek ha rádnézek,itt ülök melletted és úgy érzem majd felrobbanok...
-Érdekes...én most ismertelek meg és én is melegséget érzek...

Vérnyomásom mintha az egekbe emelkedett volna 1 másodperc alatt.Lángolt a testem a vágytól hogy megöleljem,hogy...megcsókoljon...És láttam rajta hogy ő sem érez másképp...

Vajon álom ez vagy valóság?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Szept. 12, 2010 4:11 pm

Az igéret

Ajkai vészesen közeledtek az enyémekhez.Ameglepettségtől és az izgalomtól azt hittem elájulok.Nem volt hova menekülnöm.De nem is akartam...csak egy kis időt amig sikrül felfognom és megértenem ezt a dolgot.Szólni hiába próbátam volna,hang nem jött volna ki belőlem.Kezeim szinte lebénultak,igy ellökni nem tudtam.Hát vártam azt,aminek jönnie kellett.Abban a percben mikor ajkai az enyéimre tapadtak nem birtam tovább.Valahogy érzékeltetnem kellett vele azt,hogy mióta vágyom rá.S mintha ezt az érzést várták volna karjaim,szorosan magamhoz húztam,egy olyan erővel ami még emngem is meglepett.
Nem tudom meddig folytatuk,de nem is számitott.Nem akartuk egymást elegendi,mert lehetséges hogy ez csak egy illúzió és soha többé nem találkozunk...soha...milyen nehéz terhe van ennek a rövid szónak...mégis...
Hirtelen a busz fékezett,és Kai beverte a fejét az előtte levő székbe.
-Áúúúú~!-nyögött fel hirtelen.Annyira megijedtünk,hogy vajon mi történhetett,hogy csak arra volt időnk Reitával hogy a smárolást abbahagyjuk.De még mindig ölelt.Erősen.Úgy mintha nem akarna elengedni soha.Rápillantottam.Szemei csillogtak a vágytól.Teljesen lemélyültem mámoritó tekintetében mikor valaki az elöttünk ülő székről hátrafordult.
-Hát ti meg mit csináltok?-pislogott ránk álmosan Ruki.
-Mi csak...éppen...-kezdtem bele egy olyan mondatba mit tudtam nem fejezek be.Nem is tudtam volna.
-Nemmindegy?Mikor meg te csajozol,akkor hozzád se kell szólni!Mert Ruki akkor csajozik.Hagyd őket békén!Nem látod rajtuk hogy mennyire szerelmesek?-tolta le az énekest az álmából felkeltett gitáros.Erre csak Kai és Uruha is csak helyeselt.
-Gomene...nem akartalak titeket faggatni.Csak nem hittem volna,hogy Reita ilyen hamar rádhajt,Kanon!-magyarázkodott Ruki,látszólag igazat mondva.
-Hogyhogy hamar?Ha nem vedted volna észre már 2 órája aludtatok!Sajnálom,hogy elcsaptam a kezedről,Chibi!-gúnyolódott Reita.
-Hééé!Én nem akartam felszedni!Csak szegény olyan kis ártatlan te meg rámásztál mint egy vadállat!-mondta felháborodva Ruki.
-Nyugi Ruki!Semmi baj!És nem volt vadállat...és nem nevezném magam ártatlannak sem,mert én is benne voltam.És mielőtt még letépnétek egymást arcát,mint két vadmacska...kijelentem,hogy nem egy tárgy vagyok,hanem egy élő ember.Értve?
-Haaai-felelte egyszerre a két civakodó.
-Helyes.Akkor...ha nem zavar titeket...-és újra közelebb húzta Reitát magamhoz,hogy újra smárolni tudjunk.Erre a többiek meg visszaaludtak,és igy értünk el Debrecenig.

Fárasztó volt,pláne nekem,mert az ablakhoz söltem és a hátamat nyomta a szék karja-aminek amúgy hátul nem is kéne legyen-Reita pedig szinte feküdt rajtam és szintúgy nyomott.Nem mintha nem élveztem volna,sőt!Nem tudom őt mennyire fárasztotta le a dolog.Bár neki se lehetett könnyű dolga,mig sikerült megtalálnia a helyét és kényelmesen tudjunk "dolgozni".
Mikor leszálltunk a buszról,megropogtattam a hátam,mire Aoi csak annyit mondott,hogy ezt ne csináljam,mert baj lesz a hátgerincemmel. Próbálj meg te 4 órán át smárolni egy olyan erős emberrel mint Reita,miközben egy naymvadt rúd nyomja a hátad!Meglátjuk ki birná jobban és ki ropogtatná a hátát!

Az "érzékeny búcsú" helyett viszont -mivel még délutánig csomó időnk volt- a fiúk felhivtak a hoteljukba beszélgetni,pótolva a buszon elmaradtakat.Mikor felértünk csak ámultam és bámultam,mert a hotel kivülről nem tűnt nagyon luxusnak,de belülről csodálatos volt.Épphogy felértünk csörgött a mobilom.Eszter.Nem szokott hivna,ha tudja hogy külföldön vagyok...
-Szia Kanon!-köszönt feltűnően boldogan.
-Szia kedvesem!Mesélj,miért hivtál?Nem szoktál...
-Tudom!De én is Debrecenben vagyok!Jöttem utánad!
-Hogy?Mint?Kivel?hová?Micsodaaa???
-Autóval.Apámmal,ide.És jöttem mert hiányoztál!Egész nyáron alig találkoztunk!.Most megyünk a Pearl hotelbe.
-Én is itt vagyok.A csarnokba megvárlak,oké?
-Hogyhogy?Nem a Timinél alszol?-kérdezte hangjában egy kis kemény szigorral.
-De.De nem fogod elhinni mi történt a buszon!-meséltem és közben Reita felé dobtam egy mosolyt.
-Szerintemse!Mindjárt odaérünk.Leteszem!
-Okés!-és letette.
-Fiúk,menjetek fel én megyek utánnatok csak megvárom a barátnőmet.-mondtam.
-Ókés.A 8.on a 103as.Ne felejtsd el!-mondta Uruha és a többiekkel elindult a lift felé.
-Rei...menj te is!Meglepit akarok neki veletek!-mondtam miközben közelett mentem hozzá és eljátszadoztam a nyakláncával.-Majd fennt folytatjuk...délutánig még van időnt...még csak 12 múlt...
-Oké!De gyors legyél!-mondta,megcsókolt és sietett ő is a lifthez.

-Kanoooonnn!!!-szaladt felém Eszter kitátott karokkal.-Olyan rég láttalak!!
-Szia,picim!Én is!Apád?
-Még intézi a szobát.Neked miért van férfi kölni szagod?
-Majd fennt elmesélem.Csak szólj apádnak,hogy velem vagy.-mondtam és Eszter már ment is megbeszélni a kedves papával.
-Elintéztem.Hanyadikra megyünk?-kérdezte mig a lifthez húztam.
-A 8.ra.Mindent megtudsz fennt.Nekem 4kor van az utolsó buszom,de te attól még maradhatsz velük.
-Kikkel is?-tudakolta miközben a 103as felé hútam.Kinyitottam az ajtót és boldogan kiáltottam:
-Hát a the GazettE-el!!!

Eszternek leesett az álla a meglepetségtől és össze is volt zavarodva,hogy hogy szedtem fel egy japán bandát a buszon.
-Nyaralni jöttek-feletem nemes egyszerüséggel.
Ő nem szerette őket annyira mint én,legalábbis februárig.Aztán az én hatásomra csak meghallgatattam vele pár számot és tetszett neki.Szóval ő is nagy fangörl lett.Plána Kai munkáját csodálta.
-Fiúk!Ő a alegeslegjobb barátnőm,Eszter!De szerintem könnyebb ha Ritsunak szólitjátok.
-Ritsu?Jobb nem jutott eszedbe?-bökött meg picit mérgesen "Ritsu"
-K-On! nem?-xD
-Végülis...-és itt vettem észre hogy hozzám beszél,de nem engem néz,hanem egy kedvesen mosolygó barnahajú srácot aki vele szemezik.
-Óóóó....Máris Ritsukám?-kérdeztem miközben elindultam előtte és egyenesen Reitához libegtem.Ő átölelt én pedig viszonoztam,majd visszakacsintottam Ritsura és Kai felé böktem a fejemmel.
-Máris mi?Ezért mondtad te mindig hogy összejössz Reitáva,mi?Már akkor tudtad...milyen kis számitó vagy!
-Számitó?A FaceBookos "Reita szeretné ha.." megmondta hogy a barátnője leszek.
-De kis gonosz vagy!-mondta Reita.És ölébe felkapva elvitt a hálóig,mert jelenleg az ő hotel szobájában tanyáztunk.
-Hát őket se látjuk mig Kanonnak nem kell indulni...-sóhajtott Uruha.-Akkor beszélessünk!-mondta és ledobta magát a kanapéra.Mellé lehuppant Ruki és Aoi.
-Nem ülsz le?-kérdezte Kai picit vörös fejjel Ritsutól.
-De...-felelte és leült Kaijal szembe a fotelba,detto vörös fejjel.

-Mit szeretném cukorborsóm?-kérdezte tőlem Reita miközben lefektetett az ágyba.
-Cukorbogyó?-Ezt meg honnan szedte?Facebookos teszt?Nem Maya kéne igy becézzen...?-Jobbat is kitalálhattál volna...
-Mintpéldául?-kérdezte és közben vetkőztetni próbált.-Én kicsi Hello Kittym...-suttogta miközben megszabaditott a fölsőmtől.
-Csak óvatosan a Hello Kittyvel!Láttam ám azt a képet ahol fogjátok egymás kezét!Csak nehogy más is legyen köztetek...
-Majd pont vele csalnálak meg!-mondta mosolygott egy perverzet és közben édes csókot nyomott ajkaimra.-Téged soha nem csalálak meg...-súgta a fülembe csöndesen.

Sajnos,Reita nem akarta folytatni ezt a "játékot" mondván majd eljön annak is az ideje.Igy csak egy szál bugyiban és melltartóban feküdtem az ágyán,ő pedig mellettem egy alsóban.Néztük egymást, s közben alig mertünk pislogni.Olyan gyönyörű szemei vannak... Aztán felemelte kezét és végigsimitotta lázas arcomon.Olyan volt mintha hideg jégcsap lenne forró testemen.Tudta hogy nem szabad nagyon belemerülnünk ebbe a játékba.Nem.Ő ennél sokkal megértőbb volt...nem akart emiatt elvesziteni...nem akart...

-Miközben csöndesen elkezdett esni az eső,közelebb hajolt és a fülembe sugta:
-Nem foglak elengedni...soha...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Pént. Szept. 17, 2010 4:01 pm

Harmadik rész késve,de kezdődött a suli és keményen tanulok,mert ez a 8.dik nehéz..naszóval...Bele a közepébe:Reita és Kanon viszonya kezd egyre esősödni,Kai és Ritsu kapcsolata pedigkisámithatalan.Eközben Uruha,Ruki és Aoi szingliskednek-de nem sokáig...Kezd egy picit durvább lenni-köhköh-máramennyire 14 évesen tudok durvább dolgokat irni..lényeg a lényeg nő a korhatár 13ra xD és egy megleip az olvasóknak!

3.rész:Mid vagyok én neked?

Az eső hangosan kopogni kezdett az ablakon és ezzel nem csak egy óriási vihar hanem egy búcsút is hirdetve.Nem mondhatni,hogy Ritsuék nem szórakoztak.Nevetések hallatszottak be a hálóba.De nem 4 emberé...csak 2é...
-Gyanús...-morogtam miközben az övemmel babráltam.A pedig a rángatások hatására felmondott és elszakaadt.-Bassza meg!-vágtam oda az övet a földhöz,majd mérgesen levágtam magam az ágyra.-Hogy rohadna meg aki ezt a kibaszott hülyeséget csinlta...
-Hé!Ha nem tűnt volna fel még nem vagy 18!Sőt még 16 se.Nem lenne szabad igy beszélned.-mordult rám Reita aki most jött be a fürdőből.
-Ki beszél,ember?Te 14 évvel idősebb vagy nálam és jövőre 30 leszel...vén tata!-mondtam és nyelvet öltöttem rá.
-Jogos...kölcsönadom az egyik övemet.Úgyis van egy csomó.-mondta és kutatni kezdett a csomagjában.-Ez megfelel?-kérdete és az ágyra dobott egyet.
-Öööö...nem ez az öv volt rajtad mikor a Cassis PVjét csináltátok?-kérdeztem és közben felszereltem magamra.
-Lehetséges...tudod az már régen volt.Nem emlékszem pontosan mikor mit vettem fel,vagy adtak rám.-mondta és közben ő is öltözn kezdett.-várjunk csak..te az öveimet figyeled?
-Hát...nem mondanám hogy az övedet...tudod inkább azt ami ejjebbvan...és hátul...hehehe...-meséltem és közben fedezkébe vonultam,mert egy mérges jrocker közeledett felém.Hát nem volt szerencsém.Ekapott és csikolni kedett.Ott ahol ért.Én meg csak röhögtem.mégis ilyenkor mit lehetne csinálni?
-Várj!Neeee! Reita!jól van,jól van!Többet nem csinlom!-kiáltottam és közben könnyeztem a sok nevetéstől.Aztán abbahagyta és leült a ágyra.
-Hát mit csináljak veled,hmm?Ha a fenekemet nézed...ezért kellek én neked?-kérdezte teljesen komolyan.
-Hát tudod...nem ezért kellesz.Magadért kellesz,nem a hátsódért...fletem és közben visszabújtam elsőmbe.Megpusziltam a feje búbját és az ajtóhoz mentem.
-Holnap 9-reitt vagyok.És körbejárjuk Debrecent.Együtt.Amúgy meg...nem csak a te hátsódat nézem!urunak tök szexi combja van-mondtam s kimentem a szobából. Arcomon kiült az a "Ezt neked,kisapám!" vigyor és meginultam kifelé.Nem tudom mit reagált erre,de nem is szeretném tudni xD
A nappaliban már csak Ritsu és kedves dobosunk ült...vagyis...inkább Kai feküdt Ritsun de ruhában.igy abban biztos voltam,nem közösülnek,Csak smárolnak. Én márelőre tudtam4Ha eek megimsrik egymást...

-Holnap 9re itt vagyok és városnézőbe megyünk!Ajánlott a civil viselet.És ha lehet ne nyálazátok össze Rei kanapéjt,mert fejeitek veszi.-mondtam és közben kiléptem a folyosóra,ahol belebotlottam Aoiba.
-Már mész is?-kérdezte megepve.
-Igen...most hogy esik,lassabban járnak a buszok és nem szeretnéka sötétben mászkálni.-mondtam és kerültem volna ki...de...
-Akkor elkisérlek.Úgysincs esernyőd.És viszem a csomagodat is,ne te cipled.Rita megölne ha megtudná,hogy egyedül mész,esőben,csomaggal és esernyő nélkül.
-O-oké...-mondtam.Aoi elvette a böröndöt a kezemből.ilyen meleg keze van...

Hivtuk a liftet ésvártunk.Aoi feletébb csöndes volt.Nem hitem soha,hogy valójában ilyen.Hogy feldobjam a hangulatot énekelni kedtem.
-Monji manjuuuuu,monjiii manjuuuu~Ohhhh!Monji man-juuuuu!-erre elkedett nevetni és ő is beszállt.Egyzserre énekeltük ezt a teljesen Nószensz dalt,amit egy viedóban hallottam elősször.
-Honnan jött az ötlet?-kérdeztem már mikor kiértünk a hotelből
-Mihez is?-kérdeett vissza.
-A " Monji Manju"hoz.-mondtam és megvillantottam az ellenállhatatlan cuki mosolyomat.
-Nem is tudom...csak úgy jött!
-Értem-összebújtuk az esernő alatt,bár elg tágas hely volt alatta.Igazából csak azért karoltam a gitárosba mert fáztam-egy poló nem nyújt túl sok meleget.Látszólag ő is élvezte a helyzetet,bár lehet hogy nem azért amiért én...
-Aoi...mégis...miért jöttél velem?És ne próbáld zt mondani,hogy Rei miatt!-mondtam és megálltam mellette.
-Kanon...tényleg tudni akarod?Már persze hogy akarnád...hisz jogod van hozzá...-mondta de inkább magának mint nekem.
-Várj!Szerintem a "vakációak" is köze van ehhez,nem?
-De...Szóval...nagymamám félvér.Féilg magyar volt...-kb.itt lepődtem meg először.- és az előső házasságából született egy lánya akit árvaházba adott mikor kimentek nagyapámmal japánba.
-Igen.És nekem miközöm van ehhez?
-Úgy egy fél éve kideritettem hogy mi a neven annak a nőnek.És azt is hogy van egy lánya.És hogy az a lány ma megy Debrecenbe...-és itt jött a második meglepődés,mai inkább sokknak minősül.
-Vagyis...mi unokatesók vagyunk...-mondta meglehetősen hangosan.Szinte mindenki minkdetbámult,de mivel japánul beszétünk senki sem értette a dolgot.
-Mein Gott...és miért nem mondtad el hogy mid vagyok én neked?-kérdeztem és könny csordult ki a szemeből.-Mostmár tudom miért van olyan furcsa szemem,és miért vonzódok igy Japánhoz.És miért éreztem úgy,hogy mi egymáshoz tartozunk...Aoi...-sirni kezdtem és szorosan magamhoz öleltem az unokatesóm.Ő csak mint egy báttyhoz illően megsimogatta a fejemet és megpuszilta.
-Kicsi Kanon...foggalmad sincs mennyire akartalak látni...-suttogta.-Gyere...fogjunk inkább egy taxit.A busz már szerintem lement...

-Aoi...ezért jöttél Japánból haza?-kérdeztem már a taxiban ülve és szorosan hozzábújva.-Miattam?Mert látni akartál?
-Nos...őszintén...igen.Bár még azért is hogy sulikezdésig elvigyelek Japánba.Aztakaom,hogy megismerd a nagyit és a többi rokont.Meg hogy elvigyelek egy meghalgatásra.
-És ebbe anyám belement?És milyen meghalgatásra?
-Igen mindenről tud.És az titok.De szeptember 13án fogsz visszaérkezni.Megfelel?
-nekem igen!És mikor indulunk?-kérdeztem izgatottan.
-Hát jövő hétfőn.Addig próbálj mindent elrendezni,Ja és a hotelben már foglaltam egy szobát neked az enym mellett.Ha nem baj...de ha Reitával akarsz lenni...én megértem...
-Nem!Igen,szeretnék vele lenni,de a családom fontosabb!Felhivom Timithogy cak ma maradok és holnap megyek a hotelbe lakni.
-Ha akarod.-mondta és megölelt.
-Igen akarom!És veled akarok lenni.De a többiek ugye tudják?
-Persze,hogy tudják.
-És akkor ha egyszer Rei felesége leszek,akkor ti is valami rokonságba kerültök?
-*nevet*e kisszámitó vagy...
-Mondták már...

Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Szept. 19, 2010 8:26 pm

Hát ez inkább magyarázat/háttértörténet lesz az előző rész megmagyarázására.Csak szólok,hogy nekem isegy egész nap kellett hogy kellően kifejlesszem és ne legyen érthetelen zagyvaság,mint a töri/polgári ttanárnőm dumája Very Happy

Na akkor...az kiderült,hogy Kanon és Aoi unokatestvérek...kivehető hogy kedves Dédnagyi volt a hibás mikor lefeküdt egy magyar csávesszel.Ebben az eetben nem is volt annyira hibár xD Na de ő miatta van akavarodás.Tehát...lényeg ami lényeg,Dédinek született a lánykája-egyenlőre nóném,mert csak az 5.részben tűnik feljobban- Magyarországon ugyan összekeveredett egy magyar legénnyel.15 évesen.Majd mikor 16 évesen megszülte Kanon anyját,akit árvaházba adott,mert nem tudta volna felnevelni.amúgy aztse tudta hogy terhes,csakegyszer jött a baba.Nem hogy nem szerette volna,de az anyja megölte volna,hogy ő neki is sikerült egy gyerek és még nem is tudta ÉS még félvér is.Mindegy.Kanon anyját kivették az árvaházból.Egy olyan kedves házaspár akik sokat próbálkoztak a gyerekkel,de sajnos nekik nem lehet,mert a nőnek volt egybalesete aminek a során megsérült a méhe.Igy no gyerek-de szexelhettek gumi nélkül bátran!xD Bocsássatok megezért a beszólásért xD Gonosz vagyok és perverz...Na akkor örökbefogadták,felnevelték,megházasodott és megszületett Kanon.
Na most a Nagyi az a kellemetlen incidens után visszament japánba,ahol 17 évesen életet adott Aoi anyjának,akit viszont nem akartárvaházba adni,mert ezt megtette előző gyermekével és fájt neki,nagyon.De akkor nem volt más váasztása.viszont most japán fiútól volt,igy megtartotta és a még ő sulizott az "apucival" apuci szülei nevelték a kicsit,akik még örültek is,mert nekik sem volt sok hátra.20 évesen aztán végre hozzáment a papához és ők nevelték tovább gyermeküket-mert a nagyzülők meghaltak- mintha ő lenne a nővére és a nővére férje,mert "anyuci belehalt a szülésbe".ezt azért tette hogy az iskolában majd ne cikizzék szegény gyereket,hogy tini anyja van meg ilyenek.Na és mikor Aoi anyuja 18 lett az anyja akit a nővérének hitt elmonda az igzat.Nagy sirás,meghatottság és Aoi anyuja beköpi hogy terhes Aoival.
Hát mindenki korán szeret gyereket csinálni ebben a családban még mielőtt felébred 50 évesen és rádöbben,hogy se gyerek és nem is szülhet majd annyiéves fejjel.Na és megszületik Aoi.De ekkor már -megint- meghal a Nagyi,mert autóbalesetet szenvedett az M7es...nem tehát a japán aoutópályán mikor az ő anyja sirjánál volt-ami jó messze van Tokiótól.
És Aoi-családhiányban szenvedve- mindent ki akar deriteni e csodás caládról.

És egy szép esős,villámlós napon megtudj,hogy anyjának van egy féltestvére-aki valójában az igzitestvére,mert ugyanattól a magyar pasitól van.És hogy ez hogy volt?Hát jól meg"fejte" xD És a spermát hűtőben tartotta majd anyjának azt mondta hogy japán fiútól van.De a fiú egyébként meg impotens volt,ugyhogy csak magyarember volt a tettes. Na és Aoi erre rájön ésfelkeresi a Kanon anyját-nagy caládi találkozás- puszi-puszi meg satöbbi...és megbeszélikhogy kanon találkozzon a japán rokonokkal.És ez már ilyen hátul kidolgozott terv volt.

És akkor ha már igy belemelegedtem...egy kis lerendezés a Timivel...

Tehát kiszálltam a taxiból és elbúcsúztam Aoitól.végre nem érezte magam annyira egyedül.
-Timiiiii!!!-ölelés,csókolás,majd a Vámpirnaplók közben elmeséletm akalandom és megértően elfogadta a dolgot.Igyhát miután vége lett a Vámpirok éjjelének,xD,lefeküdtünk aludni...*köh-köh*Timi aludt,és néztem a plafont xD És Reire gondoltam...azért csúnya volt őem amit délután csináltam...majd holnap kiengesztelem...vagyisma-mert már fél 3 volt...
Korán reggel-vagyis 7kor keltem és gyorsan elraktam azt a kevés kis dolgot,amit este kiapakoltam.Timi még aludt,mikor kimentem a konyhába megcsinálni a tejes kávémat,mint minden reggel-és ami tegnap kimaradt...Tegnap...
-Jóságosistenem!Hát én tegnap Reitával smároltam...és Aoi meg az unokatestvérem...Hát hogy tudtam én ezt...És összehotam Kait meg Ritsut...Ójeeee...-gondoloztam hangosan.
Kávé után már Timi is felébredt,egreggeliztünk és bekisért a hotelig,mert ő is ment a barátnőjéhez-egész napos szépitkezési szertartásra ahová engem is vitt volna,de....xD
A portás már irmert tegnapról,igy nem volt baj a bejáratnál.Felmentem a 8.ra...hát igen...de cak azt tudom,hogy Rei szobája melyik... Igy próbáltam bejutni hozzá,de z ajtó zárva volt...És minta filmekben szokás a bankkártyával ajtót nyitni...és ezt egy körömreselővel csináltam,oly módon,hogy James Bond irigyelné xD
Semmi mozgást nem észleltem a lakásban,igy leraktam a csomagom a kanapéé mellé és benyitottam a hálóba.reita ludt mint egy kisgyerek...olyan édes volt...rosz volt nézni,hogy aludt én meg már mióta fennt vagyok!Igyhát szépen odmentem z ágy lábához,felhúztam a takarót és megfogtam a bokáját hideg kezeimmel éééééss kirángttam-szószerint- az ágyból.
-Mi,hol,ki?Micsinálsz?-kérdezte álosan szemeit dörzsölgetve...már a földön ülve.Erre én csak a nyakába ugrottam és erősen megöleltem.-Mit...hogy jöttél be?
-Az ajtón.Aoi elmondta...hiányoztál...szertelek...-modtam és megcsókoltam.
-Értem...És hogy fogadtad?és nekem is hiányoztál...és én is szeretlek.
-Jól...azt hittem,hogy nem tudom mit hiittem mit akar mondani...És itt fogok lakni a szállodába.De nem veled.Aoi mellett a szobába.És mondta,hogy hétfőn együtt megyünk Tokióba és lesz nagy családi egymásratalálás!-xD
-de azért...ugye velem is leszel...egy kicsit...?
-Egy kicsit?Te már hozzám tartozol.Nem vehet el tőlem senki.És ha megpróbálják...ne próbálják meg a saját érdekükben...-vágtam rá erőzakosan.
-miért?Leharapod a fejüket?-érdezte nevetve.
-3 évecsal Narutón élek,és elég jól megtanultam harcolni-xD- és erre büzke vagyok!-mondtam és felvettem egy hősi arckifejezést.
-Értem...de mit tanultál arról,hogy hogyan kell főzni?Mert éhen pusztulok...
-Olyat is tudok.-mondtam és felálltam az öléből-Rántotta jó lesz?-kérdeztem és megindultam kifelé.
-Vicceltem.Hivd csa a szobaszervizt!-kiálltotta utánam.
-Nem érettem mert megengettem a vizet.be kell vegyem a gyógyszere...
-Te drogzol?-kérdezte már a hátam mögül.
-Nem.-feleltem kurtán.
-Akkor fogamzásgátló?Pedig még nem is feküdtünk le.Gyorasn sceréled a pasijaidat.
-Baszogatsz?Nem fogamzásgátló.De már 4 éve szedem ezt a bogyót.Az orvosom irta fel.Azt mondta utazások előtt 2 nappal kezdjem el szedni.Nehogy rosszul legyek az úton.Régen autóban,buszon,akárhol rosszul voltam a hosszú táv miatt.Ezért.
-Értem.Bocs.Csak tudod men hiszek a fogamzásgátlókban.
-Megvagyhibbanva?szűz vagyok,ember.és ha rajtam múlik,az is maradok.-jelentettem ki.
-És ha nem rajtad múlik?-kérdezte kaján vigyorral az arcán.
-Ónem!Anyám megölne.Még nem vagyok 16.És megfogadtam,hoy 16 éveskorom előtt soha,senkivel nem szexelek.Mégha rólad is van szó.Sajnálom.
-Nem erre gondoltam.És harajtam múlik,18 éves korodik nem duglak meg(iró.:ittazt akartam hoy "nem duglak ágyba",de túl jól hangoztt igy xD )-jelentette ki és közben vetkőzni kezdtett a konyha közepén.
-De kedves vagy!*undok vigyor* Amúgy marad a 16.És ez lesz az ajándékod tőled,nekem.Jövőre június 24-én ebben a hotelban.Ugyanitt.
-A konyhában?-kérdezte meglepve.
-Nem...de ha jobban belegondolok...nem...a padló hideg és megfáznánk.De a kanapé tökéletes!
-Jó.Akkor jövőre június 24én ebben a hotelban,ebben a zobában,a kanapén...
-...megdugsz.Ennyi.Téma lezárva.-mondtam és megcsókoltam.
-Hát mit kedjek én veled addig,hmm?
-Hát nem tudom...kedhetem azzal,hogy leszülünk és megnézük az összes Harry Potter filmet.És áthivjuk a többieket is.
-Ki az a Harry Potter?-kérdezte.
-Az akit meg fogsz ismerni...*számol az ujján* Ő volt a 3.sztár-szerelmem.
-Várjunkcsak...te még emlékszel z ilyenekre?Ki volt z első?És én hanyadik vagyok?-jérdezte és leült a kanapéra amig én a DVDt kerestem.
-Az első...Leonardo DiCaprio a Titanic miatt.és te...hát lássuk csak...pontosan a 24.vagy...de mondjuk már 8 éves korom óta számolom...ugyhogy amióta jrockolok...pont az 1.vagy.-közben megtaláltam a DVDt és betettem.-Megyek thivom a többieket.-és megindultam az ajtó felé.-Ja nem,a 2.voltál.Az első pont hogy Takeru volt a SuGból.Razz
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Szept. 26, 2010 2:40 pm

Ne zavarjon meg senkit,az előzőhöz nem irtam,hogy az a 4.rész,ezért ez az 5.dik xD

5.rész:Uruha...

Kilépve az ajtón még hallottam egy sóhajt és egy "Lányok..." megjegyzést.De csak ekor döbbentem rá,hogy nem tudom ki melyik szobába van.Igy próba szerencse mottóval jobbra fordultam a folyósón és mentem a következő ajtóig.Elővettem a körömreszelőm és kinyitottam az ajtót.Csend honolt a táj...a szobában.Elindultam hát a háló felé.Semmit sem hallottam.Lassan benyitottam és észrevettem az ágy közepén alvó Aoit.Csodás.Legalább nem horkol!
Odalopóztam az ágy mellé és figyeltem egy ideig ahogy szuszogott és próbáltam kiagyalni egy tervet amivel sikerülne felkelteni.Rápillantottam a párnáján levő kicsi fehér tollra és elégedetten emeltem fel a kis ihés tollat és kezdtem Aoi orra felé irányitani.De ekkor hirtelen megfogta a csuklómat és rámszólt.
-Meg ne próbáld.Ébren vagyok.-mondta picit orogva.-inkább meg sem kérdem hogy jöttél be.
-Jobb is.Menj át Reihez filmet nézünk ma.Mindenkit átviszek.-mondtam és felálltam az ágyról,majd lassan az ajtó felé indultam.-Hé,Aoi,Uru melyik szobában van?-kérdeztem.
-Ö...kettővel jobbra.Ruki meg Kai szobája pedig Reitől balra van.akkor menejk át Reihez?
-Köszi,igen,viszem a többieket is.
-Okés.

Megint a folyósó és a 2.ajtó jobbra.Megint körömrezelő.Amint kinyitottam az ajtót egy üvegbe rugtam véletlenül.Uruha...mit csináltál...? Gyorsan berohantam a hálóba,de sehol senki.Ezért még annál is gyorsabban a WC felé indultam ahol meg is találtam Uruhát a padlón ülve,körülvéve "páááárrr" üres üveggel.
-Jóságos Istenkém!Uruha mit csináltál?-kéreztem és odaültem mellé,félrerúgva az üvegeket.-Uruha!Uruha hozzád beszélek!-de senki sem válaszolt.-Uruha ne csináld ezt velem,kérlek!-és elkezdtem picit pofozgatni falfehér arcát hoy magához térjen.Erre kinyitotta szemeit,de nem értette mi történhetett.
-Mit keresel itt,Reila?Nem lenne szabad itt lenned...anya megmondta,hogy ne gyere utánnam.-mondta és közben elengedte az üveget amit fogott.
-Reila?Uruha én Kanon vagyok.Nem Reila.-mondtam és érthetetlenül néztem rá.
-Nem Reila vagy?Na akkor figyelj,drágám,ha nem fiettelek még ki akor sajnálom,a tárcám ott van az ágyon...én jól szórakoztam és te?-mondta és az ajtó felé bökött.
-Nem vagyok kurva!Uruha...Uruha mit csináltál?Miért.....miért vagy tökre lerézegedve a WCpadlóón ülve körülvéve...ennyi üveggel?Válaszolj!!!-mondtam,de ez már egyenesen orditásnak minősülhetett volna ami sirással párosult.Nem hittem volna,hogy ilyen dologra képes.
-Nem vagy kurva?Nembaj.Hagyj békén!Inkább...szóljReilának...ho..-nem tudta befejezni jobb kezemmel olyan erővel vágtam pofon,hogy azt hittem előzör elájult.De nem...ettől kezett magához térni.Én még mndigsirtam,de most kezemet a szám elé emeletem és csak bámultam az arcát...Szemeiben kezdett fényleni az értelem,mintha eddig nem is ő lett volna velem ott,hanem az alteregója.Fehér arcán meglátszott a tenyerem nyoma.Aztán rámnézett és ő is sirni kezdett.
-Uruha...mit műveltél?-kérdeztem de közben levegő után kapkodtam mert alig birtam lélegezni.Neki is nehezére esett lélegezni és úgy lélegzett mintha közbe rohama lenne.Szerintem a pofon és a kiabálásom hatása volt.Közelebb másztam hozzá és szorosan magamhoz ölelve elkezdtem simogatni a fejét.-Jól van...Uruha...nyugodj meg...-ő még mindig nehezen lélegzett,de énmár kezdtem lenyugodni egymódon.
-Kanon...én nem...nem akartam....én csak...-nyöszögte teljesen hozzám bújva.Mint egyisfiú aki rosszat csinált...
-Nem kell magyarázkodnod...csak...ne szólj erről a többiekek,jó?Gyere bevizlek a hálóba,ott lepihensz én adig összeszedem azüvegeket és átmegyünk filmet nézi hozzám és Reihez,mit szólsz?-mondtam és mintha csak az anyja vagy nővére lettemvolna puzit nyomtam a feje tetjére.
-Jó...-mondta és segitettem neki felállni.Bekisértem az ágyhoz és leültettem.Adatm eki egy kis fejfájás-csillapitót meg nyugtatót és csináltam gyorsan egy teát.Még ő pihent és összekotortam az üvegeket és mindet kidobtam.mikor végeztem visszamentem hozzá és leültem mellé.Ő csak rámnézett azzal a "hidd el,nem akartam" szemeivel.
-Reila a húgom volt...és öngyilkos lett...és te annyira hasonlitassz rá...és fáj...-mondta rekedt hangon és megint sirni kezdett.
-Ooo...értem...hát én sajnálom...én nem tudtam...Uruha...tudod...felhoztál ide valakit?-kérdeztem végül nyiltan és határozottan.
-Nem...senkit...de mielőtt ő...akkor én felvittem egyet...és Reila kiborult...és aztán elrohant és aztán történt...és--hibáztatom magam...
-Uruha!Ha nem fogod összeszedni magad a történtek miatt akkor nem tudom mit fogok csinálni!És ha magad hibáztatod az nem valami bölcs dolog...és az se hogy überleiszod magad!most megzépen megmosod a arcod és átmész Reihez meg Aoihoz!Viszem a többieket én is.Szóval iránya WC!-és segitettem neki elvonszolnija magát odáig.
-Megyek hozok egy türcsit,láttam odavolt készitve pár tiszta...mindjárt jövök.
-Aham...-mondta és megengedte a csapot.Mikor visszaértem a viz még mindig folyt,de ő nem állt a kagyló mellett.Amint beléptem már nem is menekülhettem,mert előttem állt és eltöklt szemekkel méregetett maj közeledni kezdett.Hátam nekitámsztottam a falnak és éreztem hogy már nem menekülhetek...de azt se tutam mit akart...hát vártam...
-Kanon.Nem tűröm azt,hogy Reita elvegyen.Nem fogom,éreted?Ha kell...harcolok...ha kell...bármit megtezek...de nem fogom engedni...-mondta és ajkai célbavették enyémeket.Elejtettem a türcsiket...ajakai az enyémekre ragadtak és bebocsájtást kértek.Ám én ellenkeztem.Eddig csukvalevő szemeit kinyitotta és belesűlyeztette tekintetét az én szemembe...nem volt hova bújak....igy már muszáj volt megtegyem...hát hagytam hadd csókoljon,bár minden másodperc láncot vert a szivemre,hagytam....tűrtem...mikor mégis elengedett,fájt...nem tudom hogyan érezhettem fájdalmat egy olyan férfival szemben akit nem szerettem...és hogyan fogok annak a férfinak hazudni akit szeretek...és pllanatnyi mámoromban képes voltam azt hinni talán nem is szeretem valójában Reitát és csak az erős fan-énemnek hogy irányitson...Nem....én szeretem....érzem...és ez fáj...mégis...ez a fájdalom....iszonyatra szomjazom rá...még....kell nekem....
Látva rajtam az elgdolkodást és a zavarodást elvigyorodott.5 másodperc alatt elterjedt bennem az eltökéltség és karjaim Uruha nyaka köré fonva magamhoz júztam még egy csókra.Akartam...kivántam...a a tiltott csók überjólesett...nem tudtam volna ellenkezni neki...

-Uruha...-eltoltam magamtól,mert már a padlón voltunk és már alig volt rajta valami-nem...idáig....ezért a fél óráért igyis nagy árat kell fizessek.ez maradjon köztünk.Ha kérdik akkor rosszul voltál és teát adtam neked meg gyógyszert.És nem történt...ez...
-De....megtörtént...de jól van,ha te akarod...de eztakarod még?Folytatni...?
-Nem...vagyis akarom...ez nagyon fáj nekem,hogy megcalok egy olyan emebert akit szeretek...de sajnos ez a fajta bún...túl jó,hogy itt abbahagyjam....nem menne.Érted ugye?
-Persze,hogy értem.Akkor most átmegyek Reihez és csinálom a beteget amig te meg a Ruki és Kai jöttök,ugye?
-Azután is,és ne feledd:tea és gyógyszer.Ja még fújd magad be valamivel,mert Reita megérzi rajtad a parfümöm,jó?
-*mosolyog* Jó...én kis iuzainom*

*iuzaino=hát elméletben azt jelenti "bűnös" de lehetrosszul irtam le,minen eetre erre gondoltam ^^
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Okt. 02, 2010 3:42 pm

6.rész:Valaki mégis megért

Magam sem tudom miért mondtam azt,hogy folytatni akarom...éreztem,hogy nem menne hazudnom Reitának,de mégis elválallatam.Tudtam,olyan bűntudatom lesz mint még soha.nem olyan bűntudat,hogy "elejtettem dédénagyanyám 100 éves porcelán vázáját",olyan bűntudat ami ott fog lappangani minden egyes mozdulatomban,pillantásomban.Azzal is tisztában voltam,hogy előbb-utóbb úgyis kiderül,és azt is hogy Uru bármikor becsiccsent és kitálalhat mindent,aztán meg hiába odja hogy részeg volt.Bár azt láttam rajta hogy nem hülyéskedik amikor méyen a szemebe nézett és azt mondta,hogy nem hagyja hogy Reita elvegyen tőle...nem...miért venne el?És...akkor miért nem kezdeményezett hamarabb...pedig...azt hittem pikkel rám...
-Uruha...én megyek...-mondtam és a kijáratot céloztam meg lassan,mint egy bolod a 6-os kórházból...vagy kórteremből(Csehov:6-os számú kórterem).
-Kanon...-visszahúzott és szorosan magához ölelt,majd a fülembe durzsolva folytatta- Nagyon sajnálom,hogy miattam van bűntudatod.Nem akarom hogyelveszitselek,ez tény,de ha te Reitával boldog vagy...-itt egy pillanatra megállt és mély sóhajtás közepette-...elengedlek.
-Uruha...sajnálom,hogy zt hiszed nekem úgy jobb lesz.Nekem se úgy,se másképp nem jó.Egyszerűen csak...nem volt még enki az életemben aki úgy szeretett volna mint Reita...de egyből ketten lettettek és most meg vagyok zavarodva...nem tudomhogyan viszonyuljak hozzátok...Ti ketten vagytok,én meg csak egyedül...
Kiváltam karjai közül és kimentem a folyósóra.Nem akartam megvárni mig ő is kijön,igy gyorsan benyitottam a Ruki zobájába.Mintha megéreztem volna,hogy nyitva van.Meglepődve néztem be.Ruki és Kai a nappaliban ülve itták a kávéjukat.
-...és akkor sajnos el kellett mennie.De megigérte hogy ma feljön.-észre se vették hogy bementem.
-Sziaztok fiúk!Kaphatok én is egy kávét?-közöntöttem őket hamisan mosolyogva.
-Á,Kanon!Hátte?-kérdezte Ruki.
-Én reggel jöttem,és azt beszéltem Reitával,hogy áthizunk tteket és filmet nézünk.Haom jól kijötettek Ritsuval.-mondtam és Kaira néztem,aki picit elpirult és lejjebb csúszott ülöhelyén.Majd lerakta az üres bögrét és felállt.
-Kösz a kávét Ruki!Én akkor megyek...Reitához és megvárunk titeket.Urunak szóltál?-hirtelen tőr szúrt át szivemen a személy emlitésekor.Újjabb hamis mosolygás.
-Igeeen...picit betegnek érezte magát de csináltam neki teát és dtam neki gyógyszert.Biznyára jobban van.-hadartam mint egy betanult szöveget.Ezt Ruki észre is vette,kiment és egy újabb bögre kávéval jött vissza.
-Kanon megissza a kávétés megyünk.Szólj a többieknek,hogy semmi gond.-mondta mosolyogva Ruki és a kezembe nyomta a bögrét.Kai kiment az ajtón.
Ruki leült a kanapéra és éregetett.
-Mit nézel igy?-kérdeztem
-Mesélj csak...mit csináltál te Urunál?Hidd el...jobb ha elmondod,legalább nekem.Én nem adom tovább.-nagy levegővétel és leültem mellé.
-Bementem Uruhoz és részegen feküdta a wc-padlóján.Először azt hitte Reila vagyok,aztán kurvának nézett.Azt akarta hoy elmenjek,erre jól felpofoztam és akkor kezdett picit magába szállni.Összetakaritottam,addig teát adtam neki...mondtam mossa meg az arcát,én addig hozok türcsit.Visszajöttem és...Uru...azt mondta nem akarja hogy Reita elvegyen...meghogy harcolni fog értem...és csókolóztunk...és hihetetlenül nagybűntudatom van...nem tudtam eltolni magamtól...és...az a legnagyobb baj,hogy valahogyan...nem is akartam...-mondtam néha meg-megállva,Ruki nézett maga elé,nem mert szólni.-Mikor kijöttem azt mondta eleneged,ha én Reitával boldog vagyok,de abban sem vagyok már biztos,hogy miért vagyok itt.
-Kanon-Ruki végre felnézett rám és mint egybölcs öreg bácsi bezélni kezdett-lehet hogy te nem is szereted Reitát.Lehet csak azért van bűntudatod mertő szeret,ezt a tuttodra adja,és most hogy talán megtaláltad azt akit tényleg szeretesz bűntudatott keltett benned.
-De én tudom,hogy szeretem Reitát és ő is engem!-mondtam és leraktam a bögrét az asztalra.
-De hiszen,most mondtad,hogy nem vagy biztos benne...
-De.Totálisan.Csak Uru miatt aggódom...valamit érzek iránta is,ami nem hagy nyugodni,már a mióta megláttam.Érzek valamit...ami sekélyebb mint azo az érelmek amiket Reita iránt táplálok.
-De mi az Kanon???-kérdezte Ruki már-már idegesen hangoztatva a kérdést.
-Nem tudom!Te nem érted,hogy nem tudom??Mondd...te mit csinálnál az én helyemben?
-Nem tudom.De érzem,hogy helyes amit teszel,és semmi hátsó sándék nem vezérel.Én nem beszéle erről senkinek.Megnyugodhatsz.És ha baj van,nyugodtan szólj és én meghalgatlak.-mondta és átölelt.Nem úgy mint Rei vagy Uru.Határozott volt és mégis a barátság vezérelte,nem más.
-Ruki...Végre valaki megért...de most menjünk,mert már várnak.
-Jólvan.-mosolygott és megindultunk az ajtófelé.

-Uruha,te iszonyú szarul nézel ki!Biztos jól vagy?-kérdezte Kai aggodalmaskodva mikor beléptünk.
-Kutya bajom.-mosolygott Uru-Kanon gyógyszere csodákat művel.
-Köszönöm!-mondtam és Rukit húzva magam után indultam befelé.Leültettem a kanapéra Kai mellé és megálltam a Plazmatévé mellett.-Népek,figyelem!Ma a Harry Potter filmsorozat első 6 részét nézzük meg,kivétel nincs,mindenki végigüli.ez a napi program.
-Én azt hallottam 7 részes!-jelentette be Kai kérdően nézve rám.
-Igen,a könyv valóban annyi.És most forgatják még az utolsó részt.Azt csak jövőre dobják ki.Annyi a baj,hogy csak angol szinkron van felirattal vagy nélkül és magyar szinkron angol felirttal.
-Én az elsőre szavazok-emelte fel a kezét Aoi.Majda többiek is.
-Oké!-mondtam mosolyogva,majd elinditottam a filmet.

Lehuppantam Reita és Uruha közé.Aoi meg átült a fotelba,hogy mi jobban férjünk a kapanpén.szorosan hozzábújtam Reitához.De Urura pillantottam.ővalami megbánó mégis törekvő szemmel néett vissza rám.Odahajoltam hozzá és a fülba súgtam.
-Ha akarod,tedd a fejed a vállamra.Olyan fáradtnak tűnsz.-mondtam mosolyogva.Bólintott egyaprót és én picit feljebb húztam magam Reita mellől.Elhelyezkedtem és Uru megogadva a tanácsot fajét a vállamra tette.Reita észrevette és kérédően nézett rám.
-Álmosnak látszik,beteg.Igy jobb ha elalszik.Kényelmesebb neki.-Reita helyeselt,tudta hogy én nem hagynám egyik tagot sem a bajban sem a betegségben.Uruhát meg pláne,hisz ők ketten nagy barátok rég óta.

Ebben a pozicióban néztük végig az első részt.Hát,mitnemondjak,nagyon tetszett nekik.Aztán kirendeltem 10 perc szünetet.Rei,Kai és Aoi az étlapot bújták,hogy hozzanak reggelit,mert még senki sem evett.Ruki bevonult a fürdőbe,mondván mege fésülködött és úgy néz ki mint egy csapzott papagáj,amire Reita picit morgott.Én maradtam Uru mellett.Kezdett egyre fáradtabb lenni,és aggódtam,hogy tényleg beteg.
-Uru jól vagy?hozzak neked valamit?-kérdeztem és elkezdtem eljátszani egyik tincsével.Megrázta a fejét és lassan felemelte.
-Tudod,irtó jó ez a film.Nem tudod van-e japán szinkronnal?-kérdően néztem rá,hogy hogy kérdezhet ilyet,mikor reggel még a padlón akart megdugni egy fürdőben.
-Öööö...nem tudom...-válaszoltam és kérdő pillantást vetettem rá.Akart valamit mondani de ekkor megjelent Rei hatalmas bögre teával a kezében vigyorogva.ritka pillanat volt,Rei ritkán mosolyog xD
-hogy van a kedves beteg?-kérdezte és a bögrét Uru kezébe nyomta.
-Kösz jól-mosolgott vissza rá Uruha.-Épp azt kérdeztem Kanontól van-e a filmnek japán szinkronja,mert szivesen megnézném úgy is.
-És van?Engem is érdekelne.-kérdés-válasz Reitától
-Mondtam,hogy nem tudom.De megnézem.-a semmiből előkaptam a laptopom és elinditottam a keresőt.Persze,kimutatta milyen oldalon voltam utoljára.Rei és Uru nagyot néztek rajta.Majd rámnéztek és egyszerre kérdezték:
-Te fanfictiont irsz???Rólunk..?
-Öööö...húú!Ez egy nagyon érdekes kérdés...Hát...nálunk el kell ütni az időt valamivel...és tudjátok...igen!Miért,nem tetszik???-olyan eszteres-Renjis* hangnem keveredése által kérdeztem vissza.
-Csak meglepett...-motyogta Reita,majd meglátta a párost-Ajjajjj...gyorsan kapcsol ki mg ézre nem veszik...
-Ki vesz észre mit?-jött Ruki ki a fürdőből és megállt a hátamnál.-Jé,te rólunk irsz fanfictiont?Beleolvashatok?-kérdezte mosolyogva.
-Nem hinném hogy tetszen-próbáltam kihúzni magam a csávából,de kikapta a laptopot az ölemből és elkezdte olvasni.semmi érdekeset nem lehetett levenni az arcáról.Majd hirtenel érthetetlneség,majd csodálkozás,és döbbentség tükrözöődött vissa róla.
-Szivatsz?-kérdezte és visszaadta a laptopot.
-nem,csak hülyeségbő irtam...nem kell személyesnek venni.És látod mikor irtam?Áprilisban.Nem hittem volna hogy egyszer megmutatom az egyik alanynak.-még jó ogy angolul irtam-
Ruki arcára kiült egy perverz mosoly,megnyaltaalsó ajkát és hármunk nagy csodálkozására elindult a gyanutlanul felénk tartó kai felé.
-Mondtam,hogy nem lesz jó vége ha észreveszi...-mondta Rei és Uru csak helyeselve bólintott.Mindannyiónkban meghült a vér,amkor Ruki Kaihoz érve magához szoritotta,oldalra fordultak-Kai nem ellenkezett,ő örült hogy megölelhetett valakit- és Ruki keze lassan Kai feneke felé csúszott és ezt észrevéve picit megijedt.Majd hirteen belemarkolt,Kai felnyögött,Ruki kajánul nevetett,Aoi röhögött az ajtóban várva a rendelt kajákat,mi pedigcsak "WTF?!?"arccal bámultunk rájuk.Ruki elengedteKait,aki mérgesen ránézett-pesze...Kai és a harag xD - és leült Uru mellé.Ruki mmég mindig erverzül vigyorgott.

Na...hát ezt egyikünk sem vártavolna tőle,főleg hogy pont az én fanfictionből szedte az ötletet...

*Renji-nem a Bleach szereplő,hanem barátom,aki tök rendes és aranyosan kérdezi a "nem tetszik?"et xD

A hozzászólást Kanon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 02, 2010 7:36 pm-kor. (Reason for editing : Kanon)
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Okt. 09, 2010 10:52 am

7.rész:A vesztesek győzelme

Ruki viselkedése mindenkit mgelepett.Nem csodálkozom rajta.Kai odament Aoihoz és halkan odasúgott neki egy "Micsoda perverz állat..."-ot.Majd kopogtattak,és a legény nagyott nézett mikor megpillantott a kanapén,majd gyorsan végigfutott a szeme a többieken.Nyelt egyett,mert Ruki szokása szerint muszáj volt tegyen valamit,igy mikor az ajtóból hátrapillantott a kedves vokál megnyalta az alsó ajkát.A fiú megint nyelt egyet,és gyorsan elviharzott.
Aznap már semmi érdekes nem történt.Csak az,hogy Uru sikeresen tényleg megbetegedett.Igy őt már 5kor viszakisérte Kai a szobájába.Ritsu nem jelentkezett,enki sem tudta mi van vele,még én sem.De eléggé furcsálltuk hogy miután Kai visszajött elég sokszor nézte meg óráját a mobilján,majd ránknézett,végül 6 előtt 10 perccel feláltt elnézést ért,és kisétált.Mi elégedetten egymásra néztünk.tudtuk hova megy ^^
Este Ruki is visszavonlult mert "fáradt" volt,pedig úgy pörgött mint a búgócsiga.Aoi is elment nem sokkal ezután.Majd fél 8 fele én is elindultam volna.De Reita...ő nem hagyott.Hátamra fektetett és csókolgatni kezdett.
-Egész nap ezt vártam...-súgta ülembe szinte dalolva.Idegeim megfeszültek.Mi lesz most...?Mi lesz...
-Rei...most nem...fáradt vagyok...Most...sajnlom.-kitéptem magam a karjaiból.Megpuziltam az arcát,megmaroltam csomagjaim és kimentem.Bementem a szobámba.Sokat gondolkodtam azon,ahogy viselkedtem szegény Reitával.
11 felé fogtam magam és bekopogtattam hozzá.Semmi válaz.Még jobban kopogtattam.Aztán már egyenesen dörömböltem az ajataján mire végre kinyitotta az ajtót.
-Mit akar...?-kérdezte álmosan,mire én nyakába ugrottam és megcsókoltam.Pillanatig habozott majd ő is visszacsókolt.
-Nagyon haragszol?-kérdeztem mikor abbahagytuk.
-Miért haragudnék?ert éjjel aktivabbvagy?Ez nekem csak előny...-vigyorgott kajánul
-Látom te is tanultál egyet s mást Rukitól.
-Hát....lenne gy pár ötletem hogyan tudnánk elütni az időt-duruzsolta édesen.Hirtelen mintha mérgezett nyíl szúrta volna át a szivem és eszembe jutott az,hogy megcsaltam...ezt az édes...kedves...perverz...basszerost...
-Naaa...csak semmi hevesség....tudod.Megyegyeztünk.-mondtam már szinte félve hogy helyben készen lene megerőszakolni.Bár valahogy mégsem néztem volna ki belőle.
-Tuodm,de hát annyira...édes illatod van...megcsókolta nyakam.Hirteen megállt. Ha megérezte Uru illatát neki vége...meg nekem is... Elenegedett.Csodálkozva néztem utánna amint elindult befelé.
-Mi van,nem jössz?-hátrapillantott.
-Ha akarod.De nem akarok zavarni.Fáradtnak tűnsz.Pihenj nyugodtan.Holnap majd bepótoljuk.
-Ha gondolod.-mosolygott-Köszi hogy ilyen figyelmes vagy.Szeretlek.-küldött egy puzit.Mosolyogva elkaptam és kimentem.e nemaz én szobábmba...

Uru az ágyán feküdt és látzott rajta hogy roszul van.Takarója a földön volt.Felvettem.Odafeküdtam mellé és betkartam magunkat.Szorosan hozzá simultam.Fejemet mellkasára hejeztem és hallgattam ahogy dobog a szive...Bamm.Bamm.Bamm.Bamm. Hirtelen átkarolt és gyenge csókot lehellt a homlokomra.
-Szia drágám.Tudtam,hogy eljössz.-suttogta.
-Elég kis számitó vagy,hallod-e.-mondtam és felemeltem fejem.
-Hát,mi tagadás,a legjobbtl tanulok.
-Ez nagyon kdeves.-feleltem és még jobban odabújtam hozzá.Valahogy jól esett az ő karjaiban lenni...Elaludtam...

Vasárnap megint semmi,e ma már Kai és Ritsu is eltűnt.És ahhoz képest,hogy városnézést terveztünk inkább elmentünk billiárdozni.Na persze xD És a billiárd.A halál meg a villamos tudja hogyan kell azt csinálni,de ezzel legalább Ruki és Uru is igy volt.Nem éreztem magam olyan szerencsétlenül.Először csak olyan "tanuló-játék" volt,és persze hogy Rei meg Aoi tanitott miket.
-Hát...ha megerőltetnénk magunkat,tuti jobbak lennénk nálatok...-mondta csevegő hangon Ruki.Uru meg bólogatott.
-Na ne már!-mondt Reita.-ti legyőzni minket?Csak az álmotokban!!!
-Tuti legyőzünk titeket-folytatta Uruha.
-Jól van emebrek!-kezdtem-Akkor játszani fogunk.Rei-Aoi és ha nincs ellemvetés Ruki-Uru és én.Egy meccs.Aki nyer 1 hétig paransolhat a másiknak ellenvetés nélkül.rendben?-mosolyogtam.
-OKéééé!!!-egyeztek bele mindannyian.
Nem is beszélve arról,hogy Rei és Aoi vezettek.De szünetet reneltem és Rukiékkal stratégiát beszéltünk.
-Okés srácok...ime a nagy tervem.-kihúztam magam,de ezzel azt értem el,hogy Ruki szemei egy emelettel lejebb sülyedtek,hála a puszup-nek és az egyenes testtartásomnak valamint a feszülős v nyakú ingemnek.-Ruki még egy ilyen és kiteszlek mint macskát szarni...naszóval...Reita tudniilik túlságosan belém van zúgva és ezt kis piszok módjára kihasnáljuk.Piszkos trükk,de sajnsos csak igy nyerhetünk.Cak annyi a baj,hogy Aoi nem meleg,másképp Ruki nagyon jól eljátszhatná a szerepét.-Ruki picit furcsállta.Urumegcsak nézett és szólni se mert.
-Okés...én vállalom,Aoi könnyű falat.-mondta végül Ruki.-zzal meg,hogy nem buzi,nincs mit tenni,nekem minden sikrül-vigyorgott kajánul.
-És én?-kérdezte Uru picit csolódottan,hogy őt kihagytam.
-Uruha...hmmm...tied a kulcs szerep.Nekem 5bl 3 bemegy úgyhogy a többiek megzavarása alatt neked csak be kell lőni a golyót a lyukba!Na?Kézek vagyunk?
-IGEEEEEN!!!~

És hát sikeresen megnyertük a versenyt.nem volt könnyű,először mintha nem reagáltak volna,de Ruki túl jó ahhoz,hogy aoi-aki melleslg nem meleg-pirulva bújjon Rei háta mögé,félve a kis vokáltól.Köszönük Ruki :3 És Urunak 3ból 3 bement.Köszi Uru :3 És Reita mikor megláttaa dekoltázsom majdnem elvérzett helyben xD De akkor is nyertünk.De megérte.Ugyhogyegy hétig zolgáltak minket.Pedig úgy állitották,hogy milyen kis vesztesek vagyunk,mégis megvertük őket.Muahahahaha.

Mikor visszeértünk a hotelbe beültünk enni a vendéglőbe.Ebéd után-ami már majdnem vacsora volt midenki visszavonult SAJÁT lakosztályába.Nem tudom a többiek mit csináltak ezután.És megfürödtem és lefekeödtem az ágyra és bekapcsoltam a TV-t.Eszembe jutott a holnapi út,és hogy bénaságom miatt nem vettem be a bogyómat.Gyorsan kirohantam a konyhába és lenyeltem az apró kis bogyót.Aznap hamar elaludtam.Pedig a TVt vlaki kiakpcsolta...vagy beállitottam,hogy magától kapcsoljon ki...?Hmm...nem tudom....még most sem...De édes álmomban újra megvertük Aoit és Reitát ^^
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Okt. 10, 2010 4:53 pm

8.rész:Ülésrend

Kora reggel keltem.Teljesen kipihenve éreztem magam.Nyújtóztam egyet-kettőt hátaam roppant egyet.Ha ezt Aoi hallotta volna... Kimentem a konyhába megint lenyeltem azt a fránya gyógyszert és lassacskán pakolni kezdtem.Eszembe jutott,hogy
Ritsuval nem beszltem egy jó ideje.A telefonját csak reggel 10kor kapcsolja be és még fél 9 van... Hát pakolás után gyorsan magamra kaptam valamit és elindultam Kai szobája felé,gondolván tuti együtt voltak.3-at kopogtam és az ajtó kinyilt.
-Igen?-kérdezte Kai mint egy 5 éves kisgyerek akit az ovodai szundibó költöttek volna fel.
-Jó reggelt,Kai!Ritsut keresem.Azt gondoltam veled van.-mondtam mire ő lassacskán pirulni kezdett.-Hohóóó....szolnál neki hogy itt vagyok?
-Gyere be.Szólok neki.Kérsz teát?-kérdezte és betessékelt a kanapéhoz.
-Teát?Jól vagy?Csak ha a tea fekete,tejjel és 8 kanál cukorral van.
-O.o Jó...-mondta és elindult a hálóba,aztán valaki szladani kezdett kifelé és a nyakamba urott.Kai pedig a konyha felé vette irányát.
-Igen...én is szeretlek...de megfolytassz....-motyogtam levegővétel kihagyás hijján.Ritsu szorosan ölelt,indig is úgy csinálta.-Látom jól szórakoztál.-mondtam miután végre elengedett és végigmértem.
-Hát az úgy volt,hogy tegnap moziztunk meg pizzáztunk meg ide-oda sétáltunk.És aztán beszóltam apának hogy veled...maradok...-megforgatta szemeit- és feljöttem Kaihoz.És lefeküdtünk...
-Óóóóóó!ez megmagyaráz néhány dolgot...-morogtam és közben vigyorogtam egyet.
-Nem úgy feküdtünk le!Vigyázz mert megverlek.Hát zóltam én mikor Reitával aludtál?Még péteken...tudod.Mikor bevonultatok a hálóba és furcsa...
-Ne folytasd!Öööö...ugye tudod,hogy ma én velük utazok,Kai gondolom már szólt.-mondtam és lehuppantam a kanpéra.Közben megjelent Kai kezében egy bögrével.-Ó!A megmentőm,imádlak Kai!-mondtam és elvettem tőle.
-Aham...szóltam neki...de...
-De ugye nem örökre?-kérdezte kétségbeesett arccal Ritsu.-Csak nem azt gondolod,hogy kiköltözök és pornószinésznő leszek,hogy kielégitsek egy csomó perverz japán pasit-tisztelet a kivétel- majd méjlben liket küldök,hogy te is megcsodáld milyen jó kis állásom van.*kaján vigyor* Ha et gondolod,tévedsz,be kell érned az ottani pornóiparosokkal,mert engem nem fogsz köztük látni.
-De...
-És nem fgom eladni a bugyimat 800.000 yenért egy öreg pedofil bácsikának aki egy szál kabátban járkál az utcán.Elégeett?-beleittam a forró kávémba-Ebbe nincs 8 cukor...-vetettem oda Kainak.
-Féltelek!A túl sok cukor miatt megbetegedhetsz!És én...
-Kai,úristen,miket gondolsz.Látod Ritsu?Inkább őt kéne féltened,hogy mindenkit félt!-felálltam kivonultam a konyhába és beleraktam a kimaradt cukor-adagot.
-Jóó...gyerekek,én meyek,felköltöm a többi népet,mert még bizonyára az igazak álmát alusszák.Kai jobban tennéd ha te is pakolni kezdenél.-odamentem Ritsuhoz és jól megöleltem.Puszit nyomtam arcára és kifelé indultam.
-Kanon,és a kávé?-kérdezte Kai és utánna indult.
-Hagyd csak!A te cukrod még cukormentes cukornak se lenne jó!Ne vedd sértésnek.-visszaszaladtam és megpusziltam.

Kihez menjek...?Kihez...megvan!Betértem volna az jtón,de az pon akkor nyilt és jól nekiütköztem Rukinak.
-Ajajajjjajajja....-jajgattam és az orrom dörzöltem.-jó reggelt Chibi!
-Ne már!Te is kezded?Vigyázz mert még elszólom magam,hogy...-befogtam a száját és betoltam a szobába.
-Ha valakinek elmondod,igérem azt is megbánod,hogy a világra jöttél.amúgy is megigérted,hogy kussolsz.-fenyegettem.
-Nyugi már.Kussolok.Azt se mondtam el senkinek,hogy Maya meg Aiji már lefeküdtek.
-:O Tudtamhogy van valami köztük xD
-Huppssszz-mondta gyoran és szájához kapott.
-Én is hallgatok.Ano....azért jöttem hogy ébresszelek,de látom már teljes mértékben fenn vagy,úgyhogy tovább népvándorlok...És egyébként hova indultál?
-Tegnap ott hagyatm valamit Reinél.Pontosbban az a "valami" a fésűm,és nem akrom,hogy nála maradjon,mert soha nm látom viszont.
-Oké,akkor menjünk együtt.-modntam és kifelé indultam húzva magam után.
Reitánál vagy 10 percet vártunk még sikerült ajtót nyitnia.Elmondása szerint reggeli zuhanyát végezte és nem akart minket megijeszteni.Ja persze...Még Ruki bizonygatta,hogy az az "idegen" féső az övé,én elcsórtam Rei mobilját ami épp akkor töltődött.Feloldás után megjelent egy kép rólunk.Ez igen...de mikor csinálta?
-Ha nem rakod le,kénytelen leszek megbüntetni...-mondta és hátulról átölelt.
-Nem engeem,mert mi nyertünk és ey hétig azt csinálsz amit én mondok.-mondtam szemtelenül
-Pediig azt hitem elfelejtetted-mondta és kezei érintetlen vizeken hajóztak.Sosem birtmha a fenekem fogdosták.
-Nemszabad!-mondtam és megfogtam a csuklóját.-Soha ne csinálj ilyet.Nemszeretem.
-OkéMegvan a fesűm.Megyek Aoihoz.Igért egy új teát nekem.Viszlát délután-mondta mosolyogva Ruki és kiment.
-kettesben maradtunk.-duruzsolta lágyan a fülembe,amitől egyenesen kirázott a hideg.
-Nem.Mert pihennem kell.És megyek tovább pakolni.Tudod délután indul a repülő.És még neked is csomagolni kell.Szólj Uruhának is.-mondtam.
-Miért nkem kéne neki szólni?-kérdezte mikor már az ajtó határjain jártam.
-Mert ha valóban ruhanélkül alzik megrontja a lelki világom.Ja és volt egy kép ahol elég nagynak látszott neki a férfiassága.Tudod már úgy nadrágon keresztül is...de nadrágnélkül...kösz kihagynám.Sayonara ^^
-Remek...tehát az én lekivilágom összetörhet?O.o-mondta picit felháborodva

Visszamentem a szobába és a maradék kis cuccomat is elraktam.Csodáloztam milyen kevés cuccot vittem magammal.de nem gondolkodtam sokáig ezen mert 1.Tokióban biztos vehetek amjd cucokat magamnak 2.mér elég késő van és mindjárt indulunk.Felkaptam csomagjaim és a lifthez vettem az irányt.
-Kanon!!!-Ritsu hangja mint barlangbban,úgy viszhangzott az üres folyosón.-Jó utat szeretnék kivánni és-kis csomagot nyomott a kezembe.-Ezt tokioban bontsd ki,mikor Reitával leszel.Ajándék tőlem.És nem ér csalni.Elvesiti a varázst,ha kibontanád most.
-Ugye nem valami perverz dolog?-kérdeztem kétségbesett arccal.
-Én nem te vagyok,ha tudni akarod.Nem,nem az.-hangja megnyugtatott.-Segitek levinni a cuccaid,jó?-és kivette a kezemből az egyikbőröndöt.
-Köszike.

Buszozás.Utálok buszozni.Fel a Ferihegyig.Aztán franc tudja hol kell áátsállni és vigyázni nehogy lekéssünk egy járatot.Mondjuk legalább sokat beszélgettem a srácokkal.Mert persze,úgy nem ért,hogy csak Reitával üljek.Elosztottam az odautat 5tel és minkenkivel ültem.Aoi tök omoly volt,aligbezéltünk,ha kérdeztem a rokonokról mindig egy "majd meglátod"-ot nyomott az orrom alá.Kaijal sokat nevettünk,iszonyú édesen tud nevetni és baromi jó szöveget tud lenyomni.Rukival perverkedtünk egy sort-Meglepő?Ne hinném...-de mire belejörrünk Uruval kellett üljek.Vele is jó volt beszélgetni csomó horrorfilmet kibeszéltünk.Végül Reiiel osztottam meg azt a 13 rémsztorit amit még iszonyú régen tanultam az osztálytársaimtól.
Ferihegy.Úristen mekkora!!Eddig csak kivülről láttam és atyagatya,óriási belülről!Repülőn Ruki lefoglalta magának Reit,mert ihletett kapott és rájött a dalirás,de Rei nélkül nem megy neki.Kai és Aoi is együtt ültek,igy nekem megint Uruha jutott.mostmár nemcsak a horrorfilmekről hanem minden másról beszéltünk és észbe se kaptunk mikor már landoltunkis Tokióban.Még az átzálásra sem nagyon emlékszem,mertegyfolytába Uruval voltam és belemerültünk a beszédbe,hogy cak na!
Első utunk Aoihoz vezetett,őt kisértük haza először-persze nem gyalog,PS Company küldött BIG autót nekünk,olyan limuzina fajtát xD Hát győzködni kellett,hoy Reitával hagyjon,de anagy kutyus-szemeimnek nem tudott ellenállni.Majd Urut és Rukit tettük le,mert szinte egymás mellett laknak.Kait valahol 2 utányira Rei lakása előtt hagytuk.Utolsó állomásunk Reita csodálatos 12.emeleten levő,lakása volt.Igen...és a lift nem ment xD Enyhén szólva megszivtuk,bár nem ő nem bánta,mert szerinte "mikor sóhajtok olyan mintha valaki dugna" és a nyögéseim-a kezeim majd leszakadtak azért nyögtem- már arról árulkodik hogy "úgy csinálom,mintha már majdnem a csúcson lennék".Ehhez még rókavigyorát is hozzáfűzte.

Mikor végre-valahára sikerült bejutni a lakásba és ledobtam magam az ágyára,ő meg mellém eszembe jutott a csomag amit Ritsu adott.Felültem és ő is érdeklődve figyelte hogyan bontogatom a kis ajándékot.Volt egy kis cetli is hozzákapcsolva "Használjátok egészséggel" felirattal. Méghogy semmi perverz!És nem olyan mint én!Ezáltal is üzenem neki,hogy bassza meg megát-elnézést a kifejezésért-.Egy extra nagy méretű eperizű óvszer. Igen Raita röhögtt mint állat,én megszinte sirtam és epic fail-lel bámultam az óvszeres dobozt.Majd belehaltam úgy elpirultam....
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Okt. 17, 2010 5:16 pm

Emberek!elérkeztem odáig,hogy egváltoztatom a dolgok nagy részét,mondván miért ne.Ez a rész,olyn,hogy előtte nekemis nagy bátorságkellett,hogy szembenézzek vele.Hál a jó égnek elég sok romantikus regényt olvastam,bár nem tudom hogyet én mennyire tudom belevinni a történetbe.14vgyok,nézzétek el nekem,szex-jelenetet soha nem irtam!Próbálok jót alkotni,de nem tudom mennyire fog sikrülni.Ha elszarom,akkor nézzétek el nekem!Olyan vörös fejem,ha csak belegondolok mit fogok irni,hogy mindjárt felrobban.Remélem azért tetszeni fog ésésés...tetszeni fog!xD

9.rész:Megszegés...?

-Hát elég előretekintő barátnőd van-mondta nevetve és megveregette a vállam.
-Nem vicces.Ezek szerint azt gondolja,hogy hamarosan lefekszünk....Várj...azt nem gondolja hanem tudja,sőt megérezte,bár...tuti tudta,hogy nálad maradok,és félt nehogy terhes maradjak...
-Milyen figyelmes!-mondta és elkezdett levetkőzni.Mire hátrapillantottam már csak egy boxer volt rajta,és erősen méregetett.
-Na mi van,nem láttál még eperizű óvszert tartó csajt?
-Őszintén:nem.-Kösz,én isszeretlek...-A méretet eltalálta...
-Most ugratsz nem?Nem lehet AKKORA.-hitetlenkedtem és mégegyszer megnéztem a dobozon szereplő méretet,aztán Rei boxerát fixiróztam.
-Nemlehet!Olyan nincs!Száz,hogy elnézted.A japán pasiknak tuti kicsi...
-Miből veszed ezt?Az enyém nagy...-belenézett a boxerébe,majd folytatta-Akarod látni?-Úristen,Reita...ez fájt....
-Hogy mi....zért mert tök nyiltan beszélek a témáról nem jelenti azt,hogy lelkileg fel vagyok rá készülve....Gondolj....Gondolj arra,hogy te már százezerszer csináltad,én még szűz vagyok,és az igazat megvallva,sosem láttam meztelen férfit...-megint elpirultam,bizonyára úgy nézhettem ki,mint Hinata.Elfordultam és eldobtam az óvszeres dobozt.
-Ezesetben...Gomen,nem tudtam...-felemelte a takarót és becsúszott alá.-Én alszok egyett.
Úgy éreztem magam mint egy szerencsétlen.Nem akartam megbántani.Bizonyára nem hitte volna,hogy ennyire szégyenlős vagyok,bár nyiltan beszélek a témáról.Ez nagyrészben az én hibám...Azt hittem,hogy ezért a húzásomért sosem fog lefeküdni velem.most sem hiszem el mennyire tévedtem...
Felálltam felemeltem az óvszert.Reita nem mutatott semmilyen érdeklődést afelől,hogy mit csinálok.Kivonultam a nappaliba,és komolyan elgondolkodtam azon,amin tenni akartam.Megint felálltam,testem teljes mértékben remegett,lázasnak éreztem magam,végtagjaim kihűltek,gyomrom görcsölt.Csak arra tudtam gondolni mit fog rólam gondolni ha mégis megteszem.Vajon segitene-e túlélnem ezt a dolgot.Besétáltam a hálóba.Még akkor is csak feküdt.Csendben vetkőzni kezdtem.Csak a melltartót és a bugyit hagytam magamon majd becsúztam mellé.
-Ugye tudod,hogy még kora este van?-kérdezte dörmögve.
-Tudom...-feleltem,hangom remegett.-Reita...én győztem...akarom...most.
Hirtelen mintha megrázta volna valami.Felült.Észrevettem,hogy az orrkendője már nincs rajta.Akkor vehette le,mikor kint voltam.Én csak feküdtem mellette,néztem kifejezéstelen arcát,szemeit.olyanok volak mint pénteken.Mikor tudta hol a határ.Nem akarta folytatni...akkor.De most valami még jeleztenekem,hogy most nem fog leállni ott.Nem fogja abbahagyni és nem fog otthagyni az ágyon.Rezkettem.
-Biztos vagy...benne?-kérdezte,de lláttam,hogy már aligbirja vissztartani magát,legsivesebben rámugrana és széttépne mint egy vadállat.-Nem akarsz várni...
-jövő évig?Talán akkor felkészültebb leszek?Tudom,hogy akarod,és én azt akarom,hogy boldog legyél.Ha nem vagy boldog,akkor én sem.Nked tartogattam...-hirtelen Uruhaarca villant be előttem.Ne...most nem.Uruha...nem teheted ezt velem,mert nem enegedem...lehethogy téged is "szeretlek",de Reitára...
-Kanon...megpróbálok...nem okozni fájdalmat...-mondta és megsókolt.Tudtm,hoyha abbahagyja akkor a baj,ezért próbáltam minnél jobban otttartani.Keze simogatni kezdte arcomat,majd nyakamat.Testem lángolt,olyan volt érintése akár egy jégcsak nyáron.Abbahagyta a csókot,gyengéden megemelt,és kibontotta melltartómat.Ledobtaa földre.Olyan szűziesnek gondoltam magam addig.Akkor valahogy nem met olyan könnyen.Próbáltm volna eltakarni melleim,de képtelen voltam rá...
Reita lelassitott,kezei újra simogtanikezdtek,ezúttal vállaimon és melleimen suhantak végig.Halkan felnyötem.Ránéztem.Arcáról leolvastam,hogy ő sem tudja mit kedjen velem,mégsem karja abbahagyni.akkor tudta,megharagudnék rá,hisz én kértem.Én nyertem a fogadást.Pillantásom lejebb futott,felsőteste kivánatosan emelkedett felém,majd még lejjebb,ahol megpillantottam boxerét,és megdbbentem.Mégis igazat mondott.Férfissága óriásinak tűnt,és kétségbesett pillantásomat észrevéve,közeebb hajolt,egész testével,igy nem csakmegszemlétem,hanem érezhettem is.Megint megcsókolt.
-Miért kinol?Tedd végre meg...-mondtam halakan.
-Még feladhatod...-nyögte fülembe.Éreztem nem birja tovább.
Erre nem feeltem.úgy godoltam,ha ő nem,majd én.Kezeim remegve megcélozták boxerét.Két húzással le is varázsoltam róla majd saját bugyimat is eltűntettem.Mostmár tényleg nincs visszaút...
-Reita....ne akard,hogy jobban szenvedjek.Ha nem teszed meg...-erre kajánul elvigyorordott majd megnyalta száját.

Mint egy nyil a cépontba,Reita úgy hatolt belém.Próbáltam nem kiabálni,de nem ment.Fájdalmas volt,mégis eszméletlenül jó,élveztem is meg nem is.Ki-be mozgott bennem,én pedig csak nyögdécseltem,visitgattam,mikor mi jött.Ő sem marahatott ki belőle,egynesen fülembe nyögött.Hangjából kivettem az élvezetet.Kezdett egyre gyorsabb lenni,mégis gyöngéd volt.
-Reita....Reita mééég....-nögtem és erően magamhoz húztam.
-Kanon...-nyögte-...Mindjárt...-nem birtam tovább.Hirtelen minden hang eltompult,szinte csillagokat láttam.Testem lüktetni kezdett,majd mintha egy áramütés vonult volna át rajtam.

Reita testén feküdve ébredtem.Álmosan ránéztem az órára,mely fél 3-at mutatott.Álmosan felkeltem és egy köpeyt kihalászva a cucaim közül kimentem a konyhába.
-Franc egyen meg!azt a rohadt óvszert csak nem használtuk...-morogtam.-Még jó,hogy nem stoppolok...akkor megszivtuk volna...
Nem tudtam aludni.Bekapcsoltam a TV-t.Ja és hozzáteszem,hogy imádom a zenecsatornákat.És még életemben nem láttam addig japán zenecsatornát.És azt se hittem volna,hogy még hajnali 3kor is megy...Na de végig Alice Nine,SuG,GazettE és egyéb számok menjenek rajta.Tök jól végigkaraokéztam a nagyját,és mire újra órára néztem már 6 óra volt.Tökre unatoztam.Reita még aludt,minden csendes volt.kezdtem azon filózni,hogy meg kéne nézzem,nincs-e nálam fogamzásgátló,csak a biztonság kedvéért.Igy elkezdtem kutakodni,és találtam is.Kimentem a konyhába,öntöttem vizet is.De valahogy...Néztem az apró gyógyszert,és azon gondolkodtam,hogy mi van,ha most teherbe estem.És ha beveszem akkor megszüntetek egy életet.
-Végül is,mindegy-mondtam és bevettem.

Még mindig korán volt.Igy fogtam magam és nekiálltam reggelit csinálni.Sok minent nem találtam.reita bizonyára az utzás miatt nem vásárolt sok kaját otthonra.Végül sok kinlódás és keresgélés után összeütöttem egy nagy adag rántottát,és csináltam teát is.Megint megnéztem az órát,már 8 óra volt.Az idő telik.Bementem a hálóba.Odaléptem az ágyhoz és elkezdtem rázogatni Reit.
-Reita.Gyere kész a reggeli!Remlem szeretd a rántottát.-mondtam és közben simogatni kezdtem arcát.
-Aham...-morogta és mefordult.Hirtelen felpattant és úgy nézett rám,minha megöltem volna valakit.-Úristen Kanon!Mi lefeküdtünk és nem használtunk óvszert...-elkedett rázogatni.-nem védekeztünk!Modd,hogy nem menstruálsz...monndd!!!!
-Nem.De ha mégis megesne,vettem be fogamzásgátlót.
Szorosan magához ölelt.
-Jaj Kanon...Szeretlek...el se tudom mondani mennyire.
-Igen...Én is szeretlek.Gyere reggelizni...-mondtam megfogtam a kezét és kivonszoltam a hálóból a konyhába...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Csüt. Okt. 21, 2010 7:05 pm

Fúhúúú xD Mi lessz itten,gyerekek?*ördögi kacaj*

10.rész:Azok a fránya rokonok...-1 rész

A reggelinél nem beszéltünk sokat.Kaptam egy dicséretet a rántottámért,egy szidást azért a 8 kanál cukorért a teába-mindenki azzal jön,hogykáros az egészségre-. Mikor befejeztük elkezdtem mosogatni,Rei pedig bekapcsolta a TV-t.
-Felhivod Aoit?-kérdeztem mikor végezve a munkával leültem mellé.-Kéne tudjam mikor megyünk a rokonokhoz...-utóbbi szót elég nyújtva mondtam,jelezve vele,hogy semmi kedvem elmenni Tokioból vagy akár a lakásból.
-Látom nagyon örülsz-nevetett Reita-H nincs kedved,mondd Aoinak az igaat.Vagy zt hogy jobb dolgod akadt.
-Megsértődne.De mi más dolgom lenne?-kérdően szemléletm rá,majd elvigyorodott és megértettem mire célzott.-Jah,az más.
-Meg amúgy is,kevés ruhád van.Nem akarsz elmenni vásárolni?Nekem ma emúgy is találkoznom kéne Rukival.Tudod a repülőn megszállta az ihlet,és nem hagy nyugodni.De nem tudom,miért pont engem szemelt ki áldoatul...-megvakarta a fejét,vállat vont és kapcsolt egycsatornát.Pont Lm.c ment-Nah ezek is...az ember azt hinné,milyen jó barátok,és kiderül,hogy nem is...-na itt eszembe jutott Ruki és az,hogy Mayáék együtt vannak...ha Reita tudná...
-És kivel menjek vásárolni?Én nem ismerek itt semmilyen üzletet.Tokiót sem...
-Ez jó kérdés...-felállt,besétált a hálóba és intézett egy gyors telefonhivást.Mikor visszajött a kezében volt egy térkép is.
-Am...gondolkodtam...ha nem érdekel hogy hol vagyok,nem tévedhetek el.Nem kell térkép,magoldom magam...Legfeljebb majd kérek segitséget.
-Na persze.Leirom neked,hogy hol a cég.Ha befejeztétk a vásárlást,üljetek be egy taxiba és gyertek el erre a cimre-a kezembe nyomott egy cetlit egy cimmel.-Rukival ott leszünk,Rendben?
-Várj...én egyedül vagyok,akkor miért beszéltél többesszámban?Ha felhivtad Nana Kitadét,jelezném,hogy értékét vesztettea szememben a nyögős számával...
-Igen,te sokkal jobban csináltad-mondta,majd derekamnál fogva magához húzott és megcsókolt.-Honnan vezed,hogy Kitadét hivtam?
-Nem tudom,csak ő jutott először eszembe...kit hivtál?
-Uruhát.Ő is szeret vásárolni.Jól ellesztek.Csak azt ne engedd,hogybeleszóljon mit vegyél.Hidd el.Ha hagyod először,akkor aztán nincs visszaút.
-És ha baj van?Mondjuk...nem is tudom...
-Uruhánál van telefon.Ne aggódj annyit.-megsimizte a fejemet-koolyan kezdessz egy Kai-á változni...-felnézettaz órára.-Én megyek lassan készülni.Uru fél 10re érted jön,addigra készülj el,mert nem szeret várni.-mondta,majd elindult a hálóba.

Visszaültem a TV elé.Csak 9 volt,nem volt miért aggódjak.Néztem a TV-t egy ideig,majd Reita végzett és egy csók után elhagyta a lakást.Szörnyű volt egyedül lenni.9 óra 10 perc... Felálltam,sétáltam és megtaláltam Rei telefnkönyvét.Elkezdtem keresni benne Uruha számát.felvettem a kagylót,tárcsáztam és a csöngések hamar válaszra találtak.
-Reita,mit gondolsz,1percenkéntfel kell hivnod?Nyugi ott leszek időben...-morogta mérgesen Uruha a telefonba.
-Nem Reita vagyok hanem Kanon.Reita már elment.El tudnál...jönni hamarabb?-kérdeztem,mire ő bizonyára megleődött egy picurkát.
-Ennyire hiányzom?Vagy félsz eyedül Rei lakásán?-érdezte.Ekkor dudálást hallottam,vagyis már úton volt...Vajon...honnan tudta...
-Is-is...de siess.-mondtam őszintén.
-2 perc és ottvagyok.Márcsak parkolóhelyet keresek.elég nehéz...
-nem megy a lift.Mármint tegnap nem ment,szerintem még most sem.
-nembaj,én birom.
-Jó,akkor várlak.Siess...kérlek...
-Kanon...várj...
-Igen?
-Szeretlek-nem válaszoltam.Lettettem,mégcsak nem is köszöntem neki.

Az a 2 perc,tényeg csak az elromlott lift miatt lett 5.Én addig türelmetlenül járkáltam föl-alá,nem láttam uruhát tegnap óta.Még mindig "pizsamában" voltam,meg sem fésülködtem.Csöngettek.Gyorsan odarohantam és kinyitottam az ajtót.Uruha nyakába ugrottam az örömben.Majdnem megfolytottam szegényt,úgy öleltem.
-Kanon...meg akarsz folytani?-kérdezte levegő után kapkodva.
-Nem,csak hiányoztál.Nem szeretek egyedül lenni.Mindig egyedül voltam,de most nem akarom.nem ha rólad van szó és tudom,hogy láthatlak.
-Értem.De beengedsz vagy az ajtóban akarsz halálraszeretgetni?-kérdezte mosolyogva.
-Beengedlek...-megfogtam a kezét el betessékeltem.Levette a kabátját és leült a kanapéra.
-Megyek felöltözök.Kérsz valamit?-kérdeztem félúton hátrafordulva
-Nem,semmit.Bezéltem Aoival.Azt mondta,hogy 3-ig fejezzük be a shoppingot és induljunk Reiért.Együtt mentek.-ez annyira meglepett,hogy megfeletkezve magamról egy nadrágban és egy melltartóban szaladtam ki a hálóból.
-Micsoda???Ma?Vacsorára....?-kérdeztem hitetlenkedve
-Igen.Aoi ragaszkodik Reihez.Elvégre ti együtt vagytok...
-Jaj Urum,ne cináld máááár!!!-odamentem és megpusziltam a feje búbját.
-"Urum""?Ez új...
-Jaj,nem akartam.Én nem...
-Nem zavar.Meg tudnám szokni...-mondta nevetve-Kész vagy?
-Még nem.5 percet kérek ^^

5 perc alatt valóban elkszültem és gyalogoltunk is le a lépcsőn.
-Hova megyünk?Van county-s üzlet?Akarok venni egy cuki...ké...-nem tudtam befejzni,már megint.Mindig velem esik meg,hogy csókolni kezdenek mikor beszélek.Uruha ajkai először csak izlelgették az enyéimet,majd egyre hevesebben,és alig kaptunk levegőt,annyira belemelegettünk.
-mit is akarsz venni?-kérdezte lihegve.
-Semmit...ha téged megkaplak,semmit.-mondtam és megfordulva elkezdtem szaladni a lépcsőn lefelé-Az utolsó lesz alól a szexbeeen!!!-kiáltottam vissza,de nem álltam meg.Csak szaladtam,Uruha utánnam és nevettünk.Az ajtóban megálltam.
-látod....nyertem...megint...-lihegtem a fáradtságtól.Akárhogyis szaladi ennyi lépcsőfokon lefelé is szörnyen rossz.
-Igen...elismerem...győztél megint...
-Én mindig győzök.Hová megyünk?-kérdeztem és eindultam az utcán.
-Hát nem arra.Ha 3-ra be akarod fejezni akkor autóval megyünk.De ha nem,akkor sétálhatunk is.
-Autóóóó!!!Merre van?-kérdeztem izgatottan.
-Erre.Uruha nyugodtan elindult előttem.Gyorsan mellé vágódtam és megfogtam a kezét.Rámnézett és mosolyogtam neki egy szépet,mert eléggé meglepődött mikor kezem az övéhez kulcsolódott.Igy mentünk,de nem sokáig,mert aztán beültünk az autóba.
-Van valami zenéd?Tegyél....Leech-et!!!Lécci-lécci-léccciiii!!!-könyörögtem neki.
-Jól van na!Nyugi van.Kösd be magad,mert elindulunk...-de hiába figyelmeztetett,mert a rázós elindulásban oldalra dőltem.Kell neki járdán parkolni...ennek következtében-járdáról le,és spuri balra-én jobb felé dőltem és bevertem a fejem Uruha bal térdébe,a jobb kezem pedig egyenesen a jobb combján landolt.
-Jaj istenkém...ez fájt...kemény a téred...-mondtam,de mikor ézrevettem a jobb kezemet hollétét,elvörösödtem,és gyorsan elkaptam.-Úristen...bocsáss meg,nem akartam...
-Jaj emmi baj!Hamarabb kellett volna szóljak,hogy indulok.-kedvesen mosolygott egyet,és segitett bekötni az övet.-Valami country-s üzletet mondtál,nem?
-De igen.

Be is fordultunk egy lolis üzletbe.Volt ott mindin mi szem-szájnak ingere.Ki is néztem egy country lolit,világoskék volt,fehérrel,leirni nehéz,túl tökéletes volt *-* Uruha szólni sem mert,csak mosolygot.Eldöntöttem,hogy ezt fogom felvenni a vasorához.

3-ig minden nagy üzletet bejártunk és mindent megvettünk ami tetszett,sőt még Uruha is tlált magának egy-két új ruhadarabot.Hármonegyed 3-kor elindultunk a PS Company felé....
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Okt. 23, 2010 2:54 pm

10.rész:Azok a fránya rokonok...-2.rész

A trafikok dugig voltak,alig jutottunk valamicskét előre.Uruha kezdett ideges lenni attól,hogy Reita aggódni fog,meg attól,hogy Aoi mégjobban aggódni fog.Én jól szórakoztam,még jó,hogy Uruhának csomó száma van amit én mindet végigénekeltem.Szerintem ez is fezitette az idegeit,mert nem mondhtni,hogy valami csodálatos énekhangom van.De volt amikor ketten nyomtuk,keményen,például a Leechet.
Végre valahára leparkoltunk a cég parkolójában.Még nem mesélt senki nekem a cégről azelőtt,a fiúk sem emlegették.Az autóban már előre izgulni kezdtem amiatt,hogy a "rokonok" és Reita táraságában fogom tölteni az estémet,és arra,hogy mit fognak szólni,ahoz a 14 év korkülömbségre.Hát minden etre semmi jó nemtudott az eszembe jutni.
Megfogtam a ruhámat-hogy valahol majd átöltözzek,de hogy hol,azt nem tudtam- és Uruha hátánál indultam el.Közben pedignéztem körös-körül,mindent megnéztem.Hirtelen megálltam a lift előtt.Uruha hátranézett,mert nem hallott semmi épésneszta hátától.
-Mi a baj?-kérdezte és megnyomta a lift hivógombját.
-Ugye tudod,hogy egy cégnél vagy Sagával?-kérdeztem,mire ő elkezdett úgy nevetni,hogy majdnem megfulladt.
-Ha most,Alicék Sagájára gondolsz,igen láttam már párszor.de miért?-tudakolta,de megérkezett a lift és csak beszállás utn válazoltam neki.
-Az úgy van,hogy ő meg én...-Uruha arca picit gyanúsan érdekes kifejezést öltött,amit nem tudtam mire vélni.-etooooo...tehát nekünk egyszerre van a szülinapunk.
-ÉÉéssss??
-Mit ééés????Igazán nem értelek meg,mit "és" ha egy japán basusgitárossal születtél egyszerre?Tökre felemelő érzés...Osztlytársnőm egy napon született Rukival.Képeld el,mit le nem vágtam neki,mikor matekóra közepén eszembe jutott.a tanárnő ki is küldött a táblához...ciki volt....*facepalm*,de megérte!Soha nem felejtettem el a szülinapját!
-Hú,ez baromi érdekes,elmeséljem Sagának,hogy az egyik rajongója egy napon született vele?
-Megtennéd?*-* Csak egy aláirást kérek és kész.
-Jól van.Majd szerzek neked,egyet!^^
-Kösziiiii-megöleltem Uruhát,és kinyilt az ajtó,és Reita ott éllt,és én vörösödtem és Uruhának kellett magyarázni.

-Kanon egy napon született sagával és megkért,hogy szerezek neki egy aláirást.-megdöbentő,mennyire jól tudja előadni a dolgokat,úgy hogy más gyanút se fogjon,hogy nem úgy voltak.

Bementünk egy szobában,ahol egy aggódó Aoival találkoztunk.
-Holvoltál eddig?Késtél.Aggódtam.Uruha ezért még számolunk.Reita nem tudom,hogy lehettél ilyen nyugodt.Uruha egy állat...-mondta,mindhármunknak egyszerre,de engem közben még ölelt is,és majdnem megfulladtam.
-Nyugi van!Semmi baj sem volt,a trafic szöryen tele volt,de én megyek is,mert még sok dolgom van.Sziasztok-mondta Uruha és le is lécelt.
-Hol tudnék átöltözni?Nem akarok igy megjelenni a biróság előtt.
-Nyugodtan itt.-mondta Aoi és én köhintettem egyet-Jó kimegyek.Rei?
-Marad.-mondta és kutatni kezdett a kabátja zsebében.
-Csak semmi roszalkodás!-intett felénk apásan Aoi és kiment.Reita bekulcsolta az ajtót,hogy senki se jöjjön be mig öltözöm.
-Vettem valamit.-mondtaés egy zacskót adott a kezembe.
-Ó de drága *-* nem eklett volnaaa...-izgatottan kibontottam és...-egy terheségi teszt?O.o
-Biztos ami biztos...
-Mit te gondolsz,ki te vagy,azt hiszed,hogy kivel beszélsz?(by.Fészbúkk ^^)
-Höh?Csak arra gondoltam,hogy nehogy váratlan dolog érjen...
-Jah...-.-" -elsüllyesztettem a táskámat amit aztán nyitva hagytam...

Gyorsan átöltöztem,felvettem a ruhát,lecseréltem a cipőmet,megint megfésülködtem.Mindehhez úgy 10 perc kellett,plussz-minusz 2. Reita lecserélte pólóját egy ingre és Aoi is már átöltözve csatlakozott hozzánk.
-Indulhatunk?-kérdezte.Mi bólintottunk és elindultunk lefele a lifttel,ki a parkolóba,be aoi autójába,és ki tudja milyen városba.Úgy 6 körül érkeztünk oda.Mielőtt kiszálltunk,Aoi szentbeszédet tartott nekünk.
-Semmi feszültség,csak nyugisan.Gondolkozz aztán beszélj.És ne szégyeljétek,hogy együtt vagytok.-erre Reiel összenéztünk.

Otthonos ház volt kivülről,belülről.Az ajtóban egy nő fogadott,Mitsuko.Mellette férje,Takemoto.Kedves,meleg caládi fogattatás volt,nővérek,bátty,apa,anya,Aoi,én meg Reita.El sem tudom mondani mennyire leégettem magam 2 óra alatt...Hol is kezdjem.?

Tehát megérkeztünk,puszi-puszi,üdvövöllek,örülök,hogy látlak,satöbbi.A táskám a kezemen lógott,és mikor Mitsukóval ölelkezdtünk,a kinyitott zsebéből kiesett a terhességi tesztem. oi nővére vette észre,és lábával gyorsan eltűntette,hogy nehogy más is észrevegye.Ezer hála segitségéért.Mindez csak Reinek és Aoinak tűnt el,Aoi szúrósan Reire pillantott,akipróbálta valahogy szemkontaktussal elmagyarázni a dolgokat,de nem ment.Mikor körbeöleltem mindenkit Nori-Aoi nővére- fülébe súgtam egy köszönést,mire ő csak mosolygott.Jaj az a lány olyan aranyos!!!^^
Vacsoránál kikérdeztek tőlem mindent a caládomról,és igy jutunk el a második bakimhoz.Mikor Reitáról és rólam kezdtek érdeklődni.
-És mióta vagytok együtt.-kérdezte Mitsuko érdeklődve.
-Ááá.nem olyen régen...-mondta Reita.
-Ugyan már!-szóltam közbe-Mondd ki bátran,péntek óta.-mikorra felelszmétem,az aztalnál siri csend és hullaszagvolt,Aoi a homlokát dörzsölgette,Reita lesütött szemmel röhögött,Nori és báttya-aki hamar felszivódott,mert orvos és behivták- ugyan próbálták takarni mennyire jól szórakoznak,nem ment nekik.Tkemoto és Mitsuko pedig erőltettek egy-egy mosolyta arcukra,de nemhinném,hogy az örömtől.

Hamradikra azt hiszem már anyira szorultan éreztem magam,hogy nagyon.mikor Mitsuko le akarta venni a rizset az asztalról,felajánlottam segitségemet,és elindultam a maradék riszes tállal a onyha felé.DE ott volt az a macska... és megbotlottam benne.Tál repült,én utánna,macska felugrott,macsak belémersztette körmeit,ruhának annyi,tál még a levegőben,én elestem,tál a ruhámra,macsak eszi rólam a rizset. Mindenki fepattant,Reita azonnal odarohant és segitett levakarni magamról a mcakát,meg a rizset.Szörnyen éreztem magam.Mitsuko megfogta azta dögöt és kivágta mint macskát szarni-szó szerinti értelemben.Nori felvitt és kölcsönadottegyet a régi ruhái közül,ami megjegyzem,hogy ténylegcodálatos volt,és remekül nézett ki,DE mellbőségben nem mondhatni,hogy elég "tágasnak" bizonyult,azért egy kardigánt is adott,hogy ne látzodjon annyira.

Aztán már tényleg sak arra vágytam,hoy végre hazaérjünk.Reita kezét szorongattam az asztal alatt,és ő ggódva nézett rám egyszer-kétszer.Mikor befejeztük a vacsorát és indulni készltünk Mitsuko bocánatot kért a történtekért.Erre csak én is bocsánatot kértem,és próbáltam tudtára adni,hogy én ilyen béna vagyok,és miattam történt ami történt.

Az autóban Aoi azt magyarázta,hogy semmi gond,nem volttam ott,amikor Nori haza hozta az első barátját.Na az nagy kabaré lehetett.Egyébként nekivan férje,meg egy pici lánya,de ők most Tokióban vannak,és csak ő tudott haamenni erre az összejövetelre.Reita akkor hátraöltözött mellém és próbált vigasztalni.De hiába,én úgy éreztem magam,mint mókus az erdőtűz után.

Mikor hazaértünk Rei megengedtea fürdővizet s ketten bújtunk az óriás-kádba.Nagyon jól esett,ahogy a viz lágyan simogatott,és a hab csiklandozott.Fél óra után kivonultunk a nappaliba TVt nézni,de nem sokára ra irtózatosann dörömböltvalaki az ajtón...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Nov. 07, 2010 4:06 pm

Nah először is:bocsánat a 2 hét várakozásért,de nem értem rá semmire még házim sem volt hétfőre xD De ha minden jólmegy,me 2 résszel is szolgálhatok ^^

11.rész:Vokálozz,ha mersz!

Hát nem mondhatni hogy az illető,úgy kopogott az ajtón, "mint egy szelid bárány"-ha értitek mire gondolok.reita morogva felkelt mellőlem és az ajtóhoz ment.Fordult a kulcs,nyilt az ajtó és Reita ordibálása hallatszott.
-Mi a fészkes fenét akarsz itt ilyenkor?-semmi válasz,csak valaki gyorsan berobogott az ajtón és lecapott az ölembe egy stóc papirt.
-Kanon!-az "illető",név szerint Ruki,zihálva ült le velem szembe a fotelba.Haja össze-visza állt,egy póló és egy rövidnadrág volt rajta és olyan karikásak voltak a szemei mintegy vámpirnak.Hát istenemre mondodm,nem akartam volna éjfél körül egy sikátorban találkozni vele xD
-Mit akarsz?-kérdeztem és nézegettem az ölembe rakott papirokat.Közben Reita is csatlakozott és leült mellém.-Azt látom,hogy ezek kották,de ezt nem reitának kéne mutogatnod?
-Nem egészen.-Reitára pillantot,Reita vissza kicsit bólintott,majd Ruki visszanézett rám.Nagyot sóhalytott.-Kanon,eldöntöttük,hogy női vokálunk leszel egy ideig.-El tudjátokképzeli milyen arcot vágtam.Szinte magamnál sem voltam.-Kanon,jól vagy?-rázogatta meg Ruki a vállamat.
-Pour demander une telle chose? Il est tout à fait chose impossible!-hadartam felpattanva és a papirokat szétzorva.-La réponse est clairement non!
-Milyen nyelven beszél ez?-kérdezte Ruki Reitára meredve.
-Ez,kérlek szépen,francia volt,és annyit tett,hogy NEM!Szó sem lehet róla!Soha nem fogom!Nem éneklek!Értettétek?
-Nah,Kanon!Csak pár dal!-nézett rám Ruki órisi kutyus-szemekkel.
-Pár dal?-kérdeztem és felszedtem a papirokat.-Ez 8 dal,Ruki!Nem pár,hanem 8!Nem válllom.Ha elkezdek énekelni esni kezd az eső,hidjétek el,nem akartok énekelni hallani!
-Jól van,Ruki.Azt mondtad megkérdezed és ha nem,akkor nem.-tért át a pártomra Reita.-Kérlek Kanon,csak egyeeeetttt!!!-Kösz szépen,drágám,én is szeretlek téged...
-Egy dalt?Jóh.Mit akartok hallani?GazettE vagy más?Most azonnal vagyesetleg máskor?-kérdztem és mérgesen leültem.
-Öööö...-dadogott Ruki-Hát akkor,én azt hiszem megyek.Holnap 10re legyetek a próbateremben.Sziasztoook-közönt Ruki és egy engesztelő puszit nyomott az arcomra,mire Reita krákogott egyett,Ruki visszavonlult és kiment.Jaj,olyan édes,mikor féltékeny!:3 Reita bezárt utánna az ajtót.
-Komolyan vállalod?-kérdezte mikor vissatérve átölelt és magához húzott.
-Persze,ezt akartátok nem?hát megkapjátok.-mondtam és hozzá simulva néztemtovább a TV-t.

Egész éjjel alig aludtam valamit.Mindig ez van,ha "fellépés"előtt állok.Izgulok,görcsöl a hasam és falfehér vagyok.Ja,meg a kezeim olyanok mint a jégcsapok.Reggel 7kor kukorékoltam.Ide-oda mentem,pakoltam,raktamosgattam mindent,amire Reita is felébredt.
-És megsúgod mit adsz nekünk elő?-kérdezte miközben a fürdőbe vándorolt.-vagy titok marad?
-utóbbi.És amúgy,megsúgo,még én sem tudom.
-De japán szám,ugye?És nem kezdessz úgybeszélni mint a tegnap.
-Franciául?á,dehogy!3 hétig tanultam és ez megragadt bennem.
-Ja,akkor jó.És mit veszel fel?
-Hát...-szemem a kipakolt ruháimra vándoroltak-te mit eszel fel?
-Nem tudom...fekete póló,nadrág és cipő-xD
-Jóóhhh...akkor piros póló,szoknya és szanda-mondtm és keresni kezdtem a ruhákat.Meg a szandát.

Fél kilencig elkészültünk.Mivel semmi ehető sem volt otthon,eldöntöttük,hogy egy cukrászdában kezdjük a napot,onnan pedig benépvándorlunk a céghez.
A cukrászda ahol reggeliztünk,olyan sweet lolis beütéssel rendelkezett,valamint csupa édes-mées,habos-babos fincsi sütivel ^^ Imádtam a helyet.Epres sütit ettem és rendeltem egy milkshake-et is.Reita sak egy kávét ivott,hozzá csokis kiflivel.Kilenckor elindultunk kézenfogvaa cég felé.
Hát meglepetésemre,csomó fangörl súgdolózott mikor megláttak minket.nem tudták mire vélni,hogy Reita-akinek magánlete sosem volt nyilvános- a világ szeme láttára "barátnőjével" mutatkozik,nappal,az egyik legzsúfoltabb utcán.Őszintén,vetettek rám pár elég félelmetes pillantást,de voltak akik csak mosolyogtak és kacsintottak rám egyet.Utóbbiakat egy kedves mosollyal jutalmaztam.
-Mit vigyorogsz,igy?-kérdezte Reita mikor észrevette,ahogy egy lányra mosolyogtam,aki erre kuncogni kezdett.
-Na mi?De olyan édesen mosolygott rám.Tök aanyos.Ha láttadvolna az előbb milyen gonosz pillantást kaptam egy lánytól...Brrr...
-Értem.Akarsz még neki mondani valamit?Nagyon nézeget-Reita is mosolygott.Erre fogtam magam és odarohantam a kinti asztalnál egyedül ldögélő lányhoz.Meghajoltam előtte és köszöntem.
-Szia!Én Kanon vagyok.Remélem nem baj,hogy csak igy megszólitottalak...
-Szia!Semmi baj.Ha jl látom,ő a GazettE basszerosa,nem?-kérdezte és fejével a várakozó Reita felé bökött.
-Igen,ő az.Megkérdezhetem,hogy,mi a neved?
-Persze,én Nami vagyok.Remélem nem veszed tolakodásnak:de hogyan sikerült becserkészned Reitát?
-Hát,ez egy nagyon jó kérdés...hosszú történet...
-Elmeséled?Persze,csak ha nem sietsz.
-Nem.Ellenkezőleg.Várj szólok neki,hogy jöjjön ide.
-Komolyan?-kérdezte hitetlenkedve
-Persze,ne álljon ott,mint egy oszlop.
Sokat beszélgettünk Namival,nagyon rendes volt.Kapott Reitől egy exkluziv aláirást xD
-Nami,mi lassan megyünk.De...-kérdően Reire néztem.-...ha a főnök úr megengedi...talán...-Reita megvonta vállát.-ha neked nincs dolgod,jöhetnél velünk!
-Komolyan?-kérdezte és felpattanva nyakamba ugrott.-köszönöm szépen,Kanon!Irtó édes vagy!Ezt sosem felejtem el,soha!
Sajnos,megtette.És elfelejtette.De erről később...

Beérve már mindenki ott volt és izgatottan várták mi lesz.Mikor Nami belépett melettem nevetgéle mindenkinek leesett az álla.
-Szisztoookk...-mondta Ruki.-Öööö...Kanon...
-Jaj igen,ő az új barátnőm,Nami.
-Örvendek.nagy megtizteltetés,hogy itt lehetek.-mondta Nami mosolyogva.
-Reita...?-morgott Ruki a basszerosra mikor leült.
-Ne rám nézz,Kanon a hibás...-mentegetőzött.
-Nemis!-ellenkeztem.Reita odahúzott és megcsokólt.-De,mégis az enyém...
-okés emberek!kezdhetjük?-kérdezte Uruha.
-Persze...-mondtam.
-Kanon,fáradj oda be.De előbb...mit énekelsz?
-Öööö....hát...nemtudom...Várj!Nakajima megumi Be myself!-mondtam mosolyogva.
-Úristen...-mindenki eltátotta a száját.
-Most mi?Olyan jó szám!Kezdhetem?
-Igen...-mondta még mindig megdöbbenve Uruha majd elinditotta az instrumental verziót.

-"be MYSELF" kore ga watashi no "dreamy life"
hikari sasu basho e
todokeru yo mabataki mo sezu ni
mitsumeteite my precious love

watagashi no you na kumo o
hajimete mitsuketa hi no
yume o ima demo wasurenai
kizuita toki ni wa mou
hashiridashiteita nda
minna no koe atsumaru ano suteeji

umaku ikanai toki mo aru
pain pafe hoobatte yukou
hontou no jibun no chikara tameshitemiyou yo

"ano toki no kiss"

"be MYSELF" hashiridashita no "dreamy life"
like a merry-go-round
mou tomerarenai kono kimochi
anata to wakeaitai
"be MYSELF" kore ga watashi no "dreamy life"
hikari sasu basho e

hourinageta mezamashi
kizukanai kurai ni toki ga
senaka oshitekuru ima wa
supaishii na hiyokomame
kokoa datte hachimitsu tappuri
sore ga areba norikireru

yume ga tada no yume ja naku
hontou ni kanau toki
soba nite hoshii nda yo "arigato" iu yo

"issho ni ikou"

"be YOURSELF" itsuka wa kitto "dreams come true"
otona ni natte mo
mou nido to konai kono toki o
hokoreru mono ni shiyou
"be YOURSELF" kore ga watashi no "dreams come true"
ima no subete saa

"ano toki no kiss..."

"be MYSELF" hashiridashita no "dreamy life"
like a merry-go-round
mou tomerarenai kono kimochi
anata to wakeaitai
"be MYSELF" kore ga watashi no "dreamy life"
hikari sasu basho e

"be YOURSELF" itsuka wa kitto "dreams come true"
otona ni natte mo
mou nido to konai kono toki o
hokoreru mono ni shiyou
"be YOURSELF" kore ga watashi no "dreams come true"
ima no subete saa
mitsumeteite my precious love"
-Nah,milyen volt?-kérdeztem vidáman.

-Méghogy nem tudsz énekelni...-mondta Ruki vidáman.-Mostmár vállalnod kell a vokált velem.Köteles vagy,mert hazudtál!-xD
-jóóó.akkor vállalom!-mondtam,és erre mindenki rámugrott és megpróbált halálra ölelni.Uruha-ki más?-volt az első,és keze teljesen elvándorolt.És még bele is markolt a fenekembe.még jó,hogy más nem vette észre.mikor elengedett kajánul rám vigyorgott.Jaj,hát nem lehet nem szeretni!
-gratulálok!-jött végül oda Nami.-Ha kiadjátok,biztos én leszek az első aki megveszi a CD-t amin rajta lesz.
-Még csodálatosabb lesz,ha velem fog énekelni.-mondta "szerényen" a vokálunk.-de előtte még zeneórákat kell neked adnom.
-Igenis,Főnök Úr!-mondtam és tisztelegtem egyet Ruki előtt,mire mindenki nevetni keett és Ruki is nevetve váalszolt:
-Pihenj,katona!

Ezután együtt elmentünk ebédelni.Majd Nami megadta a számát és elváltunk.ő ment a többiekkel,mi pedig Rukival elindultunk az ő otthoni próbatermébe zeneórát tartani.Hát,ne mondjam,végigröhögtük az egész utat.Nem is azt nézték,hogy ő "Ruki,a GazettE vokálja" hanem,azt hogy milyen gyerekesen viselkedünk az utcán,pedig már elég "idősek vagyunk".

-jól van,mostpróbáld feljebb vinni...még egy kicsit...na még egy kicsit...tüdőből!Ez az!Most le,és kéééész!-mondta Ruki mikor befejeztük az első dal gyakorlását.Persze,csak az én részem,hisző a sajátját bármikor fel tudja venni,én pedig nem maradok annyit Tokióban.
-Ruki...kapok egy kis vizet...kiszáradt a szám..-mondtam és köhögtem egyet.
-Persze.-mondta felállt egy hozott egy üveg árványvizet.
-köszi szépen.-mondtam és ittam az üvegből.
-Kanon...én közönöm...-mondta és egyre közelebb hajolt hozzám.Úristen...mit akar ez?Ruki,nem szabad... gondoltam és kibújtam a csók alól.
Kirohantamés felkaptam a cipőm,de az ajtó zárva volt,igy rángatni kezdtem.Ruki utolért és karomnl fogva megpörditett.Kezemből kiesett a táskám és a földön landolt.Ruki erősen lefogott,nem tudtam kitépni magam szoritásából.Amilyen kicsi,olyan erős.
-Ruki,engedj el...-morogtam fenyegetően.
-Nem foglak...Sajnálom.Téged megkapott Reita is,Uruha is.Ez igy nem tisztességes,ugye tudod?-mondta és elmosolyodott.
-Miről beszélsz?Elmodntad valakinek?Ruki,megigérted...hogy hallgatsz.-a sirás kezdett szorongatni.
-Nem,nem mondom el senkinek.De te nem adsz semmit cserébe,ezért kénytelen vagyok magam megszerezni.
-Ruki,miről beszélsz?Azt hittem azért nem beszélsz senkinek,mert barátok vagyunk.
-Hát tévedtél...Ezentúl három férfinak fogsz tartozni,sajnálom-mondta és megcsókolt.Erőszakos volt,szinte tépte ajkaim.Közben szorosan ölelt,nem engedett a szoritásból.

...miért tesed ezt?Én barátomként tekintettem rád,te mégis megszegted az igéreted.Miért?Azt akarod,hogy örökké bűnhődjek...?Mondd...Elloptad csókom,elvettél tőlem mindent.De sosem foglak szeretni.Sosem.Bár tisztában lehetsz ezzel,mégsem tágitassz?Hát neked csak egy játékszer lennék?Egy kurva? Lassan és fájdalmasan teszed azt,amit sosem vártam volna,hogy tenni fogsz.Mert én biztam benned.de ezt te még meg fogod bánni.Igérem...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Nov. 21, 2010 5:34 pm

Meg lehet verni xD Sajnálom...lusta lettem,túl sok dolgom van.De kitaláltam valami.Mivel csak 3 embertől kaptam kritikát eddig *köh-köh* és nagyon érdekelne ki mit gondol erről az irományról...én ide szépen beirom az e-mail cimem és akinek kedve szottyan irthat pár sor kritikát xD Na milyen?Nekem tetszik ^^" Na akkor: amane_misa85@yahoo.com Megadnám a másikat,de arra nem járok fel gyakran,inkább ezt használom ^^ Remélem kapok pár sort igy karácsony előtt santa

12.rész:Karjaid örökké védelmezni fognak...

-Na mi van?Nem öltözöl?Vissza kéne szolgáltassalak Reinek...-kérdezte Ruki a hálója ajtajából kezében egy pohár martinivel.-Ha ennyire maradni akarsz...
-Nem akarok maradni.-válaszoltam röviden és összeszedve ruháimat bementem a fürdőbe felöltözni.Akaratlanul is tükörbe néztem.Undorodtam magamtól.Megint.Szörnyű az ilyen élet...
-Kész vagy?-kérdezte Ruki és benyitott.Szúrós pillantással rámeredtem.-Haragszol?-kérdezett megint.
-igen,haragszok.-mondtam és elsuhantam melette egyenesen a bejárati ajtóig.Felvettem a cipőm és vártam.
-Jó.-fogta a kulcsait.Kint hűvös volt.Mikor beszálltunk a kocsiba szárazan megszólitottam.
-Uruhához vigyél.-mondtam.Láttam ahogy elvigyorodoik és szinte tudtam mit gondol.De nem érdekelt.

Ruki gyorsan vezetett.10 perc alatt Uruha ajtajában álltam Rukival.
-Jó szórakozást.-mondta vigyorogva és elment.Én csöngettem és Uruha kinyitotta az ajtót.Meglepődött.De attól mégjobban,hogy nyakába ugrottam és sirtam.Magamba szivtam kelemes illatát,nem akartam elengedni.
-Mi történt?-kérdezte aggódva és behúzott a lakásba.
-Semmi...-szipogtam-csak hiányoztál.-megcsókoltam.Uruha...ha tudnád...
Nem akartam hazamenni.Nem akartam semmit sem csinálni.Csak ottmaradni Uruhával.Élvezni azon kevés percek egyikét,amit együtt lehetünk.Hozzábújva meredtem a semmibe,Uruha átölelt,néha-néha megpuszilta fejem.Szerettem vele lenni.Nagyon.De tudtam,ezt nem csinálhatjuk örökké.Előbb-utóbb kiderülne.Egy óra múlva-bár nem vagyok benne biztos- Uruha azt mondta haza kéne mennem.Felhivta Rukit,hogy lediktálja a sztorit:Uruha áthivott minket kajálni,aztán Rukinak dolga akadt és Uruha hazahozott.

Az autóból sem akartam kiszállni.Szoritottam Uruha kezét.Szegény tudta baj van,de ha kérdezte mindig eltereltem a témát vagy csak nem válaszoltam.Végül megcsókolt és kiszálltam.Reita az ajtóban várt,biztosan halálra izgulta magát miattam.
-Kanon,hol voltál?Történt valami?-kérdezte.
-Nem.Ruki megtartotta az órát,aztán Uruha hivott,hogy menjünk át enni és ő hozott haza,mert Rukinak valami dolga volt.
-Akkor jó.Kezdtem aggódni.
-Túl sokat aggódsz...-mondtam és mentem fürödni.Hosszasan ültem a kádban és néztem a habot a viz felszinén amig már nem is volt több.Aztán kiszálltam felvettem a pizsamám és letelepedtem a kanapéra a TV elé.Már majdnem éjfél volt,mikor Reita odajött és megpróbált becsábitani a hálóba.Hát kevés sikerrel.Igy kihozta a taarót és ő is leült mellémt.Karjai erősen körém fonódtak.
-Ha nem mondod el,mi a baj,nem segithetek.-suttogta
-Nem történt semmi.Csak Ruki nagyon szigorú tanár.-megborzongtam a gondolattól,hogy mennyire...
-Ruki kicsit munkabuzi.Ha rájön az ötperc akkor le se lehet állitani.Minket is dolgoztat.Pedig Kai a főnök...
-Igen,tudom...Reita...
-Hmmm?
-Semmi...csak jólesik kimondani a neved...Reita...
-Értem-mondta és elmosolyodott.

-------------------------------------

Éshát...igy pengettem napjaim Tokió városában.Nem irigyeltek,mi?Pedig az egész olyan csodálatos mesének indult.A szegény parasztlány találkozik a herceggel,egymásba szeretnek és boldogan élnek amig meg nem halnak.Hát nekem sikerült jól elcsesznem ezt a mesét.Herceg?Igen 2 is.Szegény parasztlány stimmel.Ám ott a gonosz "vas-és edényorrú banya",Ruki személyében.És a jótündér?Talán ő még segithetett volna...Kai próbált is...de ahelyett,hogy segitett volna,csak rontott amúgy is szerencsétlen helyzetemen...
2 nappal mielőtt hazaindultam volna csodálatlos esős-viharos nap volt.A fákat majdnem kicsavarta a 100 km/órás szél,békák potyogtak az égből és Reita az újságot olvasva cigarettázott a konyhában.Hirtelen csörgött a telefon.Kai volt.Áthivott engem,hogy kipróbáljunk valami új receptet,de nem akar semmit sem elrontani.Hát Reita átvitt,de ő kibújt a gondok alól egy "dolgom van"-nal és elment.Kainál szembesültem a ténnyel,hogy azért hivott át,mert hamaindulásom előtt lakomát akar csapni és húsleves,töltötkáposzta,madártej szerepel majd az étlapon.Hát ezért hivott át-nem tudta mit kéne csináljon.
Az alapanyagok 7 törpe-módjára sorakoztak a konyhaasztalon.Nagyot sóhajtottam,felvettem a kötényt amit Kai adott és szorgalmasan elkezdtük pucolni a zöldségeket.Fogtam a tálat,raktam,pakoltam,sóztam,melegitettem,kiszedtem a húst-pont ahogy anyummal csináltuk otthon.A leves "csakhamar" kész volt-máramennyire a húsleves hamar elkészülhet.
A töltött káposztával valamit időztünk,mert egyszer túl lágy lett a levél és szétszakadt,aztán túl kemény maradt,végül kifogytunk a káposztából.Kai gyorsan magára kapta piros esőkabátját és elindult kiskosarával a boltba.Csakhamar hazaért,mert a gonosz farkas ilyen időben szarik kimenni a házából,hogy megakadályozza a kis Kai tevékenykedését.
Megint nekifogtunk-immár sikerült eltalálni a megfelelő időt,hogy a káposztalevelek tölthetők legyenek.Sikeresen befejeztük ezt is.A madártejet már egyedül csináltam mert Kai ott feladta,hogy a felvert tojásfehérjét meg kéne valahogy főzni...meg tudom érteni... Na,de nekem mégis sikerült.
A végén meg is kostoltam és baszott jó lett,még jó,hogy praktiszáltam otthon.Csakhogy bénaságom mérhetetlensége miatt,úgy néztem ki,mint egy kiscica aki lefejelte a tejes bödönt:szám szélén ott volt a vaniliás öntet.És figyelem,emberek:MOST következik az a baszott nagy elcseszés...fogtam a szalvétát és le akartam törölni.De Kai gyorsabb volt.
-Majd én...-mondta mosolyogva és elvette a kezemből.Gondoltam,jó,ő csak látja hol van az öntet...
Ám a szalvéta helyett,Kai ajkai "törölték" le a mázt.Hát igen,én valahogy sejtettem,ebből csak baj lehet.Mégis hagytam
Ez az én bajom.Mindig hagyok mindent...mondjuk Rukinál hiába próbáltam csinálni bármit is...Aztán miután ajkai eltávolodtak enyéimtől vörösödve nézett maga elé.Mit tudjon a ember csinálni,mikor olyen édes?
Mérges is voltam rá,magamra is,sőt mindenkire.Elrohantam volna, de a vihar tombolt,nem tehettem semmit...

Sóhajtottam egy nagyot.Hát igy jártam.A hercegjeim,a gonosz "banya"/"farkas" és a jótündér is ellenem fordult.Hát mit tegyek?Vállalom sorsom,és lesz ami lesz...

A vacsora is jól sikerült.El tudjátok képzelni,nem?Aoi mellé ültem,ő volt az egyetlen támaszom-akkor is ha nem tudott semmiről.De ez igy is meg tudott nyugtatni.Azt ki tudtam venni,hogy Ruki Reita felé szórta a szikrákat,Uruha Ruki felé,Kai Uruha felé,Reita Kai felé-bár nem tudom honnan is sejthetnék azt,hogy a banda jórészének "köztulajdona" lettem.Már csak az a gondolat boldogitott,hogy csak 1 nap és utazhatok haza.Hogy az esetleges koncerten mi lesz,már kevésbé sem...

-----------------------

Jaj és ezer britanniai wales hagymaátok,18 év után ható oroszátok jött a fejemre azzal a vacsorával.Mert reggel elmentem Kaiial vásárolni az otthoniaknak.Nagy csomagokkal aztán felballagtam a 10. emeletre,benyitottam H#1*-val megosztott lakásba és nagy csend honolt e csodás és moder tájon.Mélyet sóhajtva beléptem volna a hálóba,aminek nyitva állt ajtaja.Csomagjaim kirepültek kezeimből akár veréb a villanypóznáról.Bepillantva vettem észre,hogy valaki...valakik épp az ágyon fekve közösültek...Számat óriási sikitás hagyta el,betrappoltam és az ágyon felfedeztem Reitát és Namit.Gyorsan szétrebbentek és és sirva,dörömbölve csaptam minden ruháim a bőröndömva és felkapva az ajándékokat is eindultam kifele.Nami arcán elégedett mosoly ült,Reita csapkodott és rohant utánnam.Felkaptam cipőm is és kirohantam a folyósóra.Reita utánnam egy lepedővel takarva magát és szetbeszédet tartott,de nem értettem semmit.Aztán megfordultam mosolyogtam,letöröltem könnyem és letéve bőröndöm felpofoztam.Kezem pirosan látszottak arcán,sőt még körmeim nyoma is,valamint egy aprócska vércsepp.Felkapva cuccaim leszaladtam a lépcsőn és elindultam...sirtam...szinte bömböltem...nem birtam...túl sok volt.Utam elvezetett egy életemben másodjára látott helyre és amint az ajtó kinyilt a barna fiú nyakába borulva hebegtem.
-Reita...Reita meg-megcsalt....

Értelmezés:
H#1-Herceg No.1
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Nov. 27, 2010 3:18 pm

Olyan depis hangulatban vagyok,most olyan rész jön,amit még én is angsztnak látok,és remélem ncsak lesz valami heppiend!xD Reméljétek ti is~Jah és: https://www.youtube.com/watch?v=3SwiAvIisiM ^^ Very Happy

13.rész:Az a sok tétlenség...

Kai nyakába borulva sirtam.Szegény nem volt mit csináljon.Betessékelt a házba és próbálta valahogy kiszedni belőlem a történteket.De én hallgattam.nem mondtam semmit.Sokszor csörgött a telefon.Először Uruha hivta-mondta Kai-,aztán gondolom Aoi.Aztán nem emlékszem csak a telefon csöngésére.De Kai nem vette fel.Ott ült a kanapé mellett,fogta a kezem és aludt.Én is.
Reggel gyorsan lefürödtem,megreggeliztem és Kai elkisért a repülőtérre.Kezembe nyomta a jegyet és az átszállások helyét és idejét.Csalódottan ránéztem de ő mosolyogva átölelt és megcsókolt.Szemei könnyesek voltak mikor elváltunk,az enyémek is.Nem tudom mi lett aztán...Ahol kellett elszálltam,mentem és ha nem kellett meg se szólaltam és majdnem minden pár láttán elsirtam magam.

Otthon nem meséltem senkinek semmit,csak azt,hogy kiderült Reitával nem illünk össze és vége mindennel-de ezt is csak Ritsunak mondtam.Senki másnak.Az iskola se volt másabb mint eddig,ugyanazok az emberek,tanárok,osztályok.Ritsuval ültem egy padban.Belegondolva nem is hülyéskedtünk annyit mint addig,odafigyeltünk(!) és tanultunk.Csupa jó jegy-kivéve tornából- és versenyek,dijat,diplomák.December 1-ig eszembe se jutott megnézni az e-maileim.Komolyan.Mindig gépeztem a szabadidőmben,de soha nem néztem meg.Igy 104 olvasatlan üzenetből válogattam.
-Hmm...hi5 mehet kukába...FaceBook dettó...-és ugyanigy minden közösségi oldal küldöt üzenetet.Majd kiválogattam a maradtakat-lecke...körlevél Rékától...levél egy idegen embertől...nem is egy!Úristen mit akar ez tőlem?-kérdeztem magamtól.Megnyitottam az elsőt.Rukitól jött.

"Szia Kanon!
Kai megadta az e-mail cimed,gondoltam irok neked.Csak szólni akartam,hogy Reita nem hajlandó beszélni senkivel,nem mozdul ki otthonról.A telefont se veszi fel.Engem egyszer beelngedett és elmondtam neki hogy mit csináltam.Hát majdnem az ablakon jöttem ki.Nagyon sajnálom.Tényleg.És nem kell aggódnod,Uruháról még mindig nem tud.A koncert decemberben meg lesz tartva,ha minden jól megy,Reita addigra magához tér.Mégegyszer sajnálom.És szeretlek.
Ruki"

-Sajnálod?Persze-kitöröltem.-Lássuk a következőt...Uruha...-szinte ugyanezt irta.Kai dettó.Még egy Rukitól.Ezeket már el se olvastam.Mindet kitöröltem majd sirni kezdtem.

Egész decemberben próbáltam nyugodt maradni,nem gondolni a koncertre.Egy földrajzórán kis cetli érkezett hátulról.Majd mégegy.Az első Ritsutól.
R:Nah mész a koncertre?Én igen!^^ Képzeld anyum megengedte,de ccsak ha te is jössz!Apum elvinne minket!
K:Hát nem állt szándékomban,de már megérkeztek a jegyek xD
R:KOMOLYAN???O_o Nemistudtam xD
K:Gondoltam.Nah de majd szünetben,jó?
R:Okéés!^^
A második meg egy másik osztálytársnőmtől,Brigitől-alias Nana
N:Mitörtént veled a nyáron?Az utolsó hónapba szinte felszivódtál!
K:Semmi érdekes...
N:nemhiszem!Pasi ugye?
K:Ha te tudnád...
N:Akkor mondd el!Pliiiizzzz!!!Tudod:H.N.E(=Hagyományörző NőEgylet)
K:Jóóó...Tudod hogy mentem Debrecenbe,ugye?
N:jah.
K:Tudod a GazettEt nem?Reita a basszeros akit úgy imádtam
N:Hoppááácska xD Csak nemm...?
K:Dehh...a gitáros,Aoi,az unokatesóm mint kiderült és elmentünk Tokióba.És összejöttünk Reitával
N:Dehjó!!!^^ Very Happy
K:Nem jó...mert megcsaltam a másik gitárossal uruhával,aztán jött a vokál akivel rendszeresen lefeküdtem,majd a dobos is beszállt az ártatlan szemeivel...
N:Baszod...volt egy mozgalmas nyalad...
K:Jah!De aztán az ottani legjobb barátnőm,Nami,lefeküdt Reitával és én pont rájuknyitottam...mielőtt hazajöttem 1 nappal
N:dehdurva :O
K:az...de nemvészes...átmentem a doboshoz és nála maradtam.de előtte megakdtam Reinek a kegyelemdöfést.Aztán kiderült a vokál kitálalta azt amit tett-vagyis megfektetett-és Rei kilógatta az ablakon.majd irt egy méjlt és azt irta sajnálja és szeret
N:és Reita?
K:semmi hir róla,se senkirőlAoi néha felhiv,de nem több.Nem beszélünk róla.
N.éretem..Várj!Akkor te most nem vagy szűz!:O
K:baszott hülyevagy!xD ha megfektettek hogy lehetnék?xD
N:tényleg!xD de kikkel is?
K:Reita,aztán Ruki...aztán Uruha...Kaiial nem...Aoival meg NEM xD istenmegaments!
N:xD oksa,majd besz
K:jó ^^

Mikor hazafelé jöttem bementem a postára a jegyekért,de utánnamszóltak,hogy kaptam még egy levelet is.
-Jól van...-morogtam és visszamenve elvettem a nőtől.
Otthon kibontottam a boritékot.Volt benne egy kis bodoz,2 VIP belépő és 2 első soros jegy.
-Mitcsináljak én 4 jegyel?-kérdeztem.-Mindegy...majd találok valakit...-letettem őket majd külön az első sorosokat és megnéztem a kis dobozt,észre sem vettem a boriték súlyából.Kibontva volt benne egy gyűrű és egy kis cetli egy "örkké a tied,akárcsak a szivem" felirattal.A boritékot megnézve csak a PSC cime volt rajta,semmi más...
-Úristen...-motyogtam.

Azután mégis felvettem a gyűrűt.Nem tudom miért.Talán mert gyönyörű volt.Felhivtam Ritsut a jegyek és a VIP miatt,majd kiugrott a bőréből,hogy láthatja Kait.Nem meséltem neki a gyűrűt.Végül a másik két jegyet sikerült leadnom két budapest barátnőmnek.
Mi 25-én indultunk útnak este 6 órakor és 26-án valami hajnali időben értünk a hotelhez.Ritsu apja maradt velünk,mert úgyis dolga volt,de külön szobát kaptunk meg minden,nagyon rendes volt.Aztán 1-ig aludtunk és akkor is óriási dörömbölés költött fel minket...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Nov. 27, 2010 4:31 pm

Régóta mondom a dupla-részt xD most tényleg van,hozta a Mikulás! santa

14.rész:A koncert varázsa

Álmosan felkeltem az ágyból és káromkodva ajtót nyitottam,majd valaki nekem ugrott és halálra ölelgetett...de nem haltam meg xD Amint magamhoz térhettem és megszemlélhettem a látogatómat visszaöleltem,hogy ő alig kapott levegőt
-Aoi!!!Úgy hiányoztál!Azt hittem nem látlak egész...a koncertig...
-Igen,te is hiányoztál nekem!Nézd mit kapsz tőlem!-mondta és behozott egy óriási dobozt
-Úristen...megvetted nekem a PCS makettjét?
-Mégjobb!-mondta és én neki is estem.Közben Ritsu is kijött és Aoi átadta neki is nem kis ajándékát.
-Aoi...-mondtam sirva a boldogságtól-ez csodaszép!-mondtam és felemeltem a vadiúj basszusgitárom.Fekete volt,csillogott-villogott és kurvaszép volt!-Tudod mennyire szeretlek?-kérdeztem és újra megöleltem
-Hmmm...igen...De ez nem jár egyedül.Ezért kérek valamit cserébe!-arcán szinte gonosz mosoly ült
-Mikéne fiam?-kérdeztem sóhajtva.
-Hát tudod ma van a koncert...és vannak azok a dalok amiket Rukival énekeltek,amúgy hallottad már őket?nagyon jók!Jah igen,és kéne 2 szám mára a koncertre is.
-MITAKARNITEGITÁROSHIRESAOI?!?-kérdeztem tök értelmesen.Ritsu itt kivándorolt új Lolis ruhájával és otthagyott minket.
-Pontosan!Énekelsz Rukival,vagy nincs basszer!-fenyegetett.Ránéztem a basszerra,Aoi,basszer,Aoi,basszer.Sóhajtottam.
-Jóóó.
-Köszönöm.Egyébként Ruki elmondta...-mondtaés leült a fotelba.
-Nem érdekel Ruki.Sem Reita.Sem Uruha.Sem Kai.Senki.Azt akartam,hogy együttlegyek Reitával,megvolt.És ennyi.
-Uruha is elmondta-a basszusgitár majdnem kiesett a kezemből.-Igen és Kai is...-sóhajtott-Felkavartad az egész banda életét,kedves cousin.
-Nagyon sajnálom.Uruhával véletlen volt.Ruki szinte megerőszakolt és Kai...ő csak kiélte azt,hogy szeret.Ennyi.Reita akkor tudja?
-Igen,tudja.Nem örült.De beszéltem vele.Azt mondta nem hibáztat,ő is hibás volt,már akkor megcsalt amikor Ruki elvitt először próbára.
-Hát sajnálom...de ma úgyis beszélek majd vele.Meg kéne dicsérjem mert kilógatta Rukit az ablakon.
-Tehát tudsz róla...
-Ruki küldött egy üzenetet...igen...és azt irta szeret.Valamint japtam egy gyűrűt...-megmutattam Aoinak.
-Áh ez!Ezt valaki belecsempészte a boritékbe,de nem mondhatom el ki.Majd rájössz.De most szólj Ristunak és öltözzetek,megyünk próbálni!Haza se jöttök,cuccot hozatok a koncertre is.

Összeszedtünk mindent,felkaptam a hangszerem és Aoi vezetésével elindultunk a próbaterembe valami helyre.De nem jegyeztem meg hova,minde esere közel volt a szinpadhoz.
-heló fiúk,meghoztam a segitséget!-mondta Aoi és betessékelt minket a szobába.
-Sziasztok...-mondtam mosolyt erőltetve arcomra.Valahogy nem jött be.
-Sziasztok!-köszönt Ritsu mellettem teljesen nyugisan és boldogan.
Reita szemei követtek,mignem visszanéztem és 5 másodpercig égetően,mégis lágyan néztek a szemeimbe.Aztán odamentem Uruhához megöleltem és megpusziltam.Ő mosolygott és megjegyezte milyen szép a gyűrűm.Rukit is megöleltem,majd Kait.Végül odamentem Reitához.Megálltam előtte,végül megöleltem és a fülébe súgtam,,hogy beszélnünk kell.De csak öleltem és öleltem.Karjait ő is körém fonta és elkezdte babrálni a hajam.
Akaratlenul is sirni kezdtem.Elengedtem és ő mosolyogva letörölte könnyeim.Mosolyogni próbáltam,újból kevés sikerrel.
-Jól van emberek!Kezdhetünk?-kérdezte felpattanva helyéről Ruki.
-Igen...-mondtam és odamentem hozzá.

A dalokat ismertem,nem volt gond.Egyedül az izgtaott fel,ahogy Uruha néha rámnézett.Mire befejeztük a próbát már mindenki érezte magában az adrenalint.Kihivtam Reitát.Leültünk a szinpad szélére.Éljen a fedett csarnok!Nem volt hideg.Egyáltalán nem.
-Tudod...-kezdett bele Reita-...a Namis ügy....az úgy volt,hogy egyszerűen féltékeny voltam és azt akartam,hogy velem legyél,és Nami ott volt és valahogy...
-Úgy vetted,ő én vagyok,nem?-kérdeztem.
-Igen...és Uruha...vele...?
-Amikor beteg volt,de nem volt,csak kitaláltam...Szánalmas vagyok,tudom-mondtam nevetbe
-Nem vagy.Az én hibám...
-Ugyan már...te férfiből vagy,tudtam,hogy előbb utóbb úgyis...de és nem vagyok férfi...mégis 2-vel csaltalak egyszerre.
-Rukival nem minősül megcsalásnak mert szinte megerőszakolt.Uruha...vele talán...
-De én is ott voltam.-mondtam és felpillantottam rá.-Azt szeretném ha tudnád mennyire fájt nem rád vagy másra gondolni.Eltemettem magamban minden érzést.
-Elhiszem...én is próbáltam...de nekem nem sikerült,úgy mint neked.
-Hogyhogy?-kérdeztem megszeppenve
-Kanon,tudok a gyűrűről amit Kai küldött.-egy óriási tőr ment át a szivemen.
-Kai küldte?-kérdeztem
-Igen.És te hordod.Kai mondta,hogy ma akarja elmondani Ritsunak a dolgot.
-Úristen...Reita én nem tudtam...
-Nem lényeges...maradjunk csak barátok,rendben?-felállt és eléstált.

Ottmaradtam.Még úgy 5 percig,majd trappolásokat hallottam.Gyorsan felálltam.Ritsu sirva jött oda.
-Teh....-hebegte és felpofozott.-so...soha...
-Ritsu én nem tudtam!-mondtam kétségbeesetten.Hangom rekedt volt
-Nem érdekel.Kai elmondta...
-De én nem tudtam a gyűrűt sem...
-Igen?Azt hitted,hogy nem fogok rájönni,te kis ribanc!-ordibált
-Nem vagyok ribanc!-orditottam vissza sirva-Te vagy a legjobb barátnőm...én nem tennék ilyet
-Pontosan!Már megtetted...-még egy pofon,most én adtam.Mjad megragadam vállait és megráztam
-Én nem tudtam.Amióta eljöttem nem is beszéltem,max.Aoival.Ha kéne valaki most...az nem Kai lenne!
-De...
-Semmi de!Ha bedrogoztad magad majd lerészegettél,akkor csak sajnálni tudlak,de most nagyobb a gondom...
-Kanon..igazad van...sajnálom-mondta és megölelt.-mi történt Reitával?
-Azt akarja...hogy nem akar semmit...ez baj-mondtam.
-Tudom...

Nem maradt sok időnk.Kezdődött a koncert.Hirtelen egy jó ötletem támadt.Először is kihivtam Rukit és letárgyaltam vele,hogy mennyire sajnálom,de nem szeretem blablabla.Könnyes búzú,utolsó csók.
-Kanon,ha téged ő tesz boldoggá,én mindent megteszek,hogy segithessek neked.
-Köszönöm.-mosolyogtam

A koncert folyt,az utolsó dal a közös Rukival...vagyis...
-Oké!Jöjjön a ténylegesen utoló szám!Ezt a banda legjobb barátja és múzsája fogja elénekelni azzal a személlyel,aki neki a legfontosabb.Remélem nem lesz baj...-mondta Ruki a közönségnek,közben bevetettem csábos mosolyát,igy mindenki bömbölt.Közben behozták a zongorát és Ruki leült mögé.
Lassan elkezdett játszani,aztán Aoi meg Uruha is,végül Kai is beszállt.Reita érthetetlenül állt a dolgok között.Nem tudta ki fog énekelni.Lassan besétáltam és leültem a kikészitett székre.Hosszú fehér ruhát viseltem.Elkezdtem a dalt,a közönség feszülve figyelte melyikbandatag fog énekelni.Már rég be kellett volna szálljon a férfi vokál,de a fiúk hallgattak,Ruki addig zongorázott,majd abbahagyta,meglátta Reita lába alatt a kábelt és jól meghúzta.
Reita mejd hátraesett,de leesett neki a dolog és énekelni kezdett.Szemem felcsillant,alig hittem a fülemnek.Hangja erős volt,picit rekedt és mély.De mégis...Reia elindult feém,én is leszálltam.Sirva átöleltük egymást a szinpad közepén.Közben konfettizápo kezdett hullani.Csodás volt és romantikus.Talán túl...a szerelmes dal...a sirás...a konfetti...
-Szeretlek...-súgta Reita a fülembe,majd ajkunk összefort egy forró csókba.

Happy End? Lehet...

Vége volna?Talán...

Igaz történet?Ha a karakternevek változnak,esetleg nem szinpad a vég,és nem is Karácsony van,de lehet belőle...

És velem megtörténhet?Ha hagyod,minden lehetséges...

Miért irtad ezt?Vágyaim vannak benne,picit megfűszerezve.Úgy gondoltam talán segit meggyötört lelkemnek sok csalódás után...

Ezek szerint te Reita mellett szeretnél lenni?Jó kérdés...azt hiszem,az érzéseim már túllépték azt a fokozatot,hogy "fan"...

Akkor szerelem,nem?Attól függ...

Mitől?Kiráz a hideg ha látom,ahányszor hozzáér a húrokhoz,úgy érzem engem érint,egyszerű pillantása képes megbabonzáni...

Akkor szerted...!Ha úgy gondolod....

Picit eröltetett,nem?Mégis olyan mint egy tündérmese.Ha olvasod,és Kanon szerepét átszaod magadra,sirsz ha sir,nevetsz,ha nevet,és úgy érzel ahogy ő.Ennyi komplikázió kellett ahhoz,hogy megtalálja igaz szerelmét akiért áhitozott.Ha tényleg át akarod élni,akkor hallgasd mellé a The Pledge-et ^^ Hidd el,megfog siratni,de ne aggódj emiatt ^^

Kanon is sirt...én is sirtam...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Dec. 11, 2010 4:00 pm

Ritkaszar vége lett xD Sajnálom,az eddigi kimaradásom.Tegnap volt egy műzor egy nőről,aki képes volt,ölni az élettársáért valami 11 körül és azt néztem.És ma reggel kipattant az agyamból az ötlet,hogy mi lenne,ha egy ilyen nő és egy GazettE-tag találkoznának.És ha a tag,pl Uruha lenne?És ha a nő mindig máshoz menekülne részeg pasija előle?És megszületett a:
the GazettE és egyéb katasztrófáák
Öö...és van egy ilyen "blog" ahová irom,mert ott jobban megy xD
http://rurukatasztrofaja.blogspot.com/2010/12/sajnalomde-nem-mondhatom-el.html
Ugyhogy,lehet egy rész,ott hamarabb lesz,mint itt,de itt is fenntlesz xD
Jah és...nem kell megijedni,ha esetleg pár durva rész van,minden rendben lesz,romantikus lesz,meg egyebek xD De addig még tervezek pár dramatikus részt x) De remélem tetszeni fog!Jószórakozást!!^^

1:Sajnálom,de nem modhatom el

Megint ivott...sokat...már komolyan rettegek tőle...De mit csináljak,ha szeretem?Nem tudnék élni nélküle...nem érdekelnek a ruhák,az ékszerek,a cimlap,a siker,nem karaom kihasználni,én csak....szeretem.Ekkor bűn ez?Hallom,amint ledől a kanapéra és bekapcsolja a tv-t.Csned...nem hinném,hogy elaludt.Kikéne menjek,másképp megint kapok.Fáj...mindegyik sebem.De érte mindent kibirok!Most ki fogok menni...
Amint beérek,megcsap a tömény alkohol szaga.A kanapén fekszik,hallom,ahogy lélegzik.Lassan odamegyek és letérdelek elé.Megfogom a kezét.Olyan nyugodtnak tűnik,ahogy lehunyt szemmel szuszog.Ki hinné,valójában mikre képes?És sajnos,ezt nem is látja be senki...Mit tenni?De én mégis azon szerencsés emberek közé tartozom,akik mellette lehetnek.Akkor is,ha ez olyan dolgokkal jár,amiket utálok,és ellenzek.Szeretem.
-Uruha...-suttogom,és megsimitom arcát.Halvány mosoly jelenik meg rajta.Kinyitja nagy barna szemeit.Látom benne,hogy az alkohol teljesen elvette az eszét,habár itt van,mégsincs itt.-Én szeretlek,ugye tudod?-erre tényleg csak egy aprót bólintott,még én is allig láttam.
-Reiri...-duruzsolja.Megint az alkohol szaga.Utálom.Mégis... .Lassan felemelkedik és felül.Szemei most szúrósan szemlélnek.Kezdek megijedni.
-Igen..kedvesem?-kérdezem félénken és közelebb kúszok.
-Cöh...kedvesem?Ugyan már,tudom hogy csak a pénzemért vagy velem.És a szexért.
-Miket beszélsz?-kérdezem hitetlenkedve.Bár tudom mi következik:leszid,megcsokól,majd az ágyban kötünk ki.Ha szerncsém van...ha nem...alőbb megver...
-Tudom én,hogy mit beszélek.Higgyj nekem...nem tudsz átverni-közel hajol hozzám és gonosz vigyor ül ki arcára.-Rossz voltál,ugye tudod?-kérdezi és ujjaival megsimitja arcom.-Válaszolj!!!-mondja erélyesen.Majd felpofoz.Az ütéstől hátra esek.A padlót fixirozom,majd dadogni kezdek.
-I-igen...rossz voltam...
-Nem hallom jól!-moondja és szinte rámmászik,mint egy kigyó.
-Rossz voltam...-mondom újból.
-És mit érdemel,egy olyan rossz kislány,mint te?-kérdezi és lassan leveszi ingjét.
-Büntetést...nyöszörgöm és könny csordul ki a szemeimből.
-Úgybizony...Bűntetést.De ezalkalommal,vajon mit?-úgy tesz,mintha elgondolkodna,de valójában már tudja,mit fog tenni.
Nem mondok semmit.Még jobban sirni kezdek.Könnyeim csipik a pofon utánni helyet.Ezek szerint felsebzett....megint....
-Tudom már!-mondja,feláll és kivonul a nappaliból.Ebből még nagy baj lesz...nagyon nagy baj...2 perc múla bevonul,kezében egy bilinccsel és egy nagy üveg Brandyvel.Újra rámtelepszik.
-Te is tudod,hogy mi lesz most,nem?-kérdezi kaján vigyorral.Szinte reflexből,lassan leveszem ruháimat.-Ez a beszéd!
Letévi rólam a melltartót és a kezeim az asztal lábához bilincseli.Meghúzza a Brandyt.Megcsokól.Picit habozok,mire már szinte a számba akar mászni.Erőszakos,megint.Harapja az ajkaim,amiből kicsordul a vér.Mikor abbahagyja,alig kapok levegőt.
-Jaj,kicsi Rei...már akkor tudtam,hogy veled baj lesz,mikor bemutatott nekem Ruki...A nevedből tudtam...Te is olyan vagy,mint Reita.-elvigyorodik-Csakhogy...ő a lgjobb barátom.Ezért őt megtűröm.De te...-düh tükröződik szemében-te,csak egy kurva vagy,aki velem él.Nem a barátom.
-Uruha...-próbálom kihúzni a kezem a bilincs szoritásából.Ez most halál komoly.Ha nem szökök meg,akkor még képes megölni.De az a giccses középkori asztal nem hagyja magát.A csuklóim már véresek.
-Kérlek,ne csináld ezt!-bömbölöm.Lehajol hozzám.
-És mégis ki mindja ezt?
-Én!Reiri!Szeretlek Uruha!
-Kár,hogy nem hiszek neked...
Ez most rosszabb annál,mint mikor józan.Pedig mikor szexet akar,egy fokkal se jobb,mint mikor részeg.De most valahogy...más...
Letépi rólam a melltartót és a bugyit.Majd ő is levetkőzik.Megint Brandy.
-Rei...kicsim...te csakis hozzám tartozol!Nem mész többet sehova,csakis velem.Se Rukihoz,se Kaihoz,de Aoihoz,se senkihez!De legfőlépp Reitához nem.Megértetted?-kérdezi és tekintete szikrát szór.
-Igen...-dünnyögöm.De vajon...
Erősen maga alá tipor és keményen belém hatol.Durván mozog bennem,nagyokat lök és én nem birom ki,hogy ne nyögjek bele.Fáj,utálom,de élvezem is.Lassan rámborul,birtokba veszi ajkaim és megint érzem a vér izét a számban.Miután elszakad,már el is élvez,nemsokára én is.Rámdől és nyakamat kezdi szivni.
-Uruha...ez fááj...-nyögöm a fülébe.
-És azt hiszed,te nem fájsz nekem?-kérdezi és rámszegezi tekintetét.Most olyan értelmesnek tűnik,mintha a szextől kijózanodott volna.Felkel és otthagy.Bemegy a fürdőba és megengedi a vizet.
Hirtelen eszembe jut,hogy a legutóbb a kanapé alá ejtettem egy szappan-darabot.Lábammal elkezdek kutatni alatta és sikeresen kihalászom.Kitekerem magam,de sikerül a kezembe kaparintanom.Lassan elkezdem sikálni vele a véres ccsuplómat és megállapitom,hogy kurvára csip.Aztán az egyik kezem kiszabadul.Kétségbesesetten sikálom a másik csoklóm is.Hamarosan az is kiszabadul.Lassan felkelek és felkapom magamra azt a pár ruhadarabot,ami rajtam volt.De a saját fölsőm sehol.Maagra kapom Uruha ingjét és az ajtóhoz lopózok.Elforditom a kulcsot és kirohanok a lakásból.
Kint hideg van,rajtam se kabát,se cipő.Sirok és közben arra gondolok,mi lesz,ha hazamegyek.Megállok.
-Haza...?Nem nincs otthonom...-mondom és az ég felé nézek.Be van borulva.Összeszedem magam és elindulok.Szinte visz a lábam.Átgyaloglok 4 utcán és meglátom a keresett házat.Fényt látok,ezek szerint még ébren van.Fáradt vagyok és gyenge.És kurvára fázok is...
Rátenyerelek a csengőre.Puffanást hallok,majd ajtót nyitnak.
-Rei...-néz rám meglepődve Reita-Mit keresel...-nem fejezi be.Elég volt,csak jobban megszemlélni.Csapzott hajam,ruháimat,azt,hogy se kabát se cipő nem volt rajtam.
-Gyerebe-mondja és behúz.A lakásban meleg van.Reita betessékel és leültet a kanpéra.Az asztalra nézek.
-Ugyanolyan...-mormogom és fájdalmamban felnevetek-Hát persze...együtt vették...
-Mi a baj?-kukucskál ki Reita a fürdőből,ahol megengedte nekem a fürdővizet.
-Csak az,hogy szerelmes vagyok.-léptek.Reita leül mellém és átkarolja vállam.-Megtiltotta,hogy bárhova menjek.Nélküle.
-Hát...itt egy ideig nem fog keresni...-mondja.Ránézek.
-Felhivott.Azt mondtam neki,hogy ha idejönnél be se engednélek,mert szerintem nem érdemled meg őt.
-Ez kurvára feldobott...-mondom és kezembe temetem arcom.Reita megmarkolja a csuklóm.
-Miért nem szóltál?Ezt fertőtleniteni kell...-mondja és újból eltűnik.
-Nem az a baj...ha legalább rózsaszin szörmebilincset használna...most is egy szappan mentett meg!-kiabálom utána nevetve.
-Nem vicces.Kuvára nem az.Gyere...-mondja és a fürdő felé int.Felkelek és megindulok a helyiség felé.Előkészitett mindent,hogy elláson.
-Vetkőzz.-mondja és nem néz rám.Csak pakolja a jódot,a fáslit meg a többi szart.
-Ha meg akarsz dugni,ne a fürdőben tedd.-mondom nevetve és letolom a nadrágom.
-Nem értem,hogy tudsz ezen nevetni.Tudod,ha én nem lettem volna,mikor az az állat beledob azokba a szilánkokba,te már rég elvéreztél volna.Na vetkőzz,le kell csekkoljalak.
-Igenis,doktorúr!-mondom és már Uruha ingjét is leveszem.
Nem zavarja,az,hogy meztelen vagyok.Engem sem.Reitát rég ismerem,egy iskolába jártunk.Egy évvel vagyok fiatalabb nála.Ruki legjobb barátja voltam.Aztán a bandáé.És aztán Uruha ribanca...
-Hmm...gyógyul a múltkori-mondja miközben a nyakamat keni valami krémmel.És utaál arra,amikor Uruha késsel jött nekem és megvágta a nyakam.
-Jó,hogy te ilyen mindenféle ember vagy.-mondom neki,miközben int,hogy forduljak-Basszros,eladó,orvos,és még jó pasi is vagy.Kár,hogy minden nőt lerázol.Pedig szerncsések lennének,ha veled lehetnének.
-Tudod,az életemben 2 nő van:anyám meg te.Anyám mert megszült,te pedig mert Ruki legjobb barátja vagy,meg a múzsája meg minden.Ha ő tudná,mi folyik Uruha meg közted...és...
-És ezért vagy te!-mondom és megcsókolom ajkait.
-És erről szokj le.-morogja és elfordul.
-Nemár!Ha azt elértem,hogy levedd az orrkendőd előttem,akkor ezt is elérem.És tudod,hogy ezek mögött csak barátság van.
-De Uruha!
-Őt szeretem!Hidd el,ha más tenné velem ezeket,már rég a sitten ülne.-mondom és beülök a kádba.-Megmosod a hajam?-kérdezem a kifelé igyeksző férfi után.
-Miért is?-kérdezi és hátrafordulva nekidől az ajtónak.
-Sajnálom,de nem mondhatom el-kacsintok rá.
-Reménytelen eset vagy.-mondja és a polcon levő sampont hozza magával
-Ne azt!Azt amit te használsz...-nézek rá,nagy kutyusszemekkel.
-Te kifosztassz a vagyonomból.Ha nem Uruhánál tanyázol,akkor nálam vagy.Miért?-kérdi és elkezdi mosni a hajam.
-Vicces...de ezt sem mondhatom el!És ha zavarok,akkor...
-Nem,azt feletsd el!
-Látod!Ezért nem megyek.-mondom és megint csókot lehelek ajkaira.
Csak mosolyog.Nem tudom és nem is értem,miért nem csajozik.És folyton az anyjával meg velem jön.Ki naiv...ha tudná mennyien áhitoznak utánna...
Fürdés után berak a vendég-szobába,ami bár nem is vendég,mint az én ottani szobám volt.Hiányzott már az a szoba...
Leoltja a lámpát.Nem hallok semmi mozgást,ő is lefeküdt.Lassan felkelek és odasettenkedek az ajtaja elé.Észrevétlenül besunnyogok,de mikor megemelem a takrót mély sóhaj hallatszik.
-Muszáj?-kérdi.
-Igen.-mondom nevetve.-Nem szeretek egyedül aludni.
-És akkor Uruhával hogy alszotok?-kérdi és a fejem alá tesz agy párnát.
-Az elég érdekes...Mert hiába bánt,ő is szeret.És miután kitombolta magát,mindig együt alszunk.
-Jah...értem.-mondja.Fejemet mellkasára helyezem,arcom az ő arca felé,és játom a hajával.
-Tudod...ha te nem lennél,azt hiszem,én sem birnám.Te adsz nekem erőt.Ahányszor itvagyok,feltöltődöm.
-Aham...tehát,egy mobiltöltő lennék,egy régi,kopott telefon számára,akit a földhöz csapnak ha baj van vele,de mikor a gazdájának süzksége van rá,nem hagyja cserben?
-Igen...de akkor a töltőnek,nem kéne érintkeznije a mobillal?-kérdezem kajánul.
-Most dugott meg Uruha,de én is kellek?Ruki nagyon nagy hatással volt rajtad....
-Jah,tőle tanultam.De komolyan...neked sose kell szex?
-És szerinted mire vannak a kurvák?És amúgy se lenne szivem megdugni téged.
-De nekem kedvem lenne hozzá,éppenséggel.
-Úristen...ha reggel arra kell ébrednem,hogy meztelenül fekszünk egymáson...
-Megnyugtatlak...akkor nem fogsz felébredni,mert mégcsak aludni se fogsz,drágám.-mondom mézesen.
-Megnyugtató...-mondja,majd kis idő után folytatja-Miért?
-Mit miért?
-Ezt...miért?Miattam bánt Uruha,és neked fogalmad sincs,hogy ez mennyire fáj nekem.Miattam kell sznevedned.Megéri ez neked?
-De,tutod,én nem vagyok beléd szerelmes.Te csak,olyan vagy nekem,mintha a testvérem lennél.Ezért nem miattad szenvedek.Ha Uruha azt hisze,hogy veled csalom,hát hidje.Én őt szeretem,ő is engem,de sajnos másképp mutatja ki.
-Honnan tudod,hogy szereted?
-Onnan,hogy bármennyire is fáj,bármit megteszek érte.Követem akárhová menjen...és talán az életem is feladnám,ha elhagyna.
-És...értem?-felnevetek.
-Én Ruki múzsája vagyok,te pedig az enyém.A töltőm.Téged is szeretlek,de máshogyan.
-Aludjunk.-mondja és megpuszilja a homlokom.

Miért mindig az ő ágyában kötök ki?Miért kell neki ezt tűrni,miért nem küld el?Látom,hogy sznved miattam,de be kell látnia,én nem miatta szenvedek.Uruha miatt teszem.Mert számomra ő az egyetlen.Nem tudom mi lesz,ha hazamegyek.Azt mondom neki,elmentem egy bárba,kihevertem a dolgot és sajnálom,hogy nem szóltam,hogy emnentem.Nem akartam megijeszteni.De most igy volt jó...
Vagy csak egyszerűen:Sajnálom,de nem mondhatom el...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Dec. 12, 2010 5:32 pm

Nah,nah 1 hétvégén 2 rész,kezdek megtérni,nem?Very Happy

2.:Ópiumkeringő-égi emlékek visszatérnek...

Jaj a fejem...basszus,mintha másnapos lennék...És kik beszélnek?Kipattannak szemeim és ösztönösen felülök.Egyedül vagyok.Beszélgetés hallatszik kintről.Odalopódzok az ajtóhoz és hallgatózok.
-Sajnálom,nem tudtam hová ment,köszi,hogy vigyáztál rá.Örök hálám.
-Ugyan már.Örülök,hogy segithettem.És bocs,hogy nem szóltam éjjel,biztos sokat aggódtál.
-Igen,de mellékes.Reita,nagyon köszönöm,hogy vigyázol rá.
-Semmiség.-mondja Reita nevetve-Igazából,olyan részeg volt,hogy nagyon.Valami bárról motyogott,mást nem vettem ki.-magyaráz Reita.De ő tökéletesen kivette,és tudta,hoy én hallgatózok.Ekkor egy pukkanást imitáltam és kinyitottam az ajtót.Picit kábaságot bevetve,Uruha el is hitte.De legalább kijózanodott.
-Jóreggelt...-motyogom és nekiesek Uruhának.-Sajnálom...-mondom halkan és sirni kezdek.
-SEmmibaj...-mondja és megsimogatja a fejem.-És köszönöm,még egyszer.Menjünk.-mondja és elindulunk.Hirtelen kimászok öleléséből és visszarohanok a hálóba.Majd megint Uruhához.
-Csak...csak az inged...-mondom hiányos levegővétellel.Uruha bátortalanul mosolyog,Reita pedig megrázza a fejét.
-Nem nagy dolog,elvittem volna.-mondja végül.
-Most már tényleg megyünk.Gyre szépen-mondaj és ölébe kapva kivisz az autóig.Én örömömben nevetek és puszilgatom ahol érem.Uruha még kétszer megpördül velem,majd ajkunk forró csókban egyesül.Az ajtó becsapódik.Csned.De tudom,nem sokáig,és aztán megint itt kötök majd ki.
Szeretem mikor Uruha ilyen nyugodt.Hál' az égnek az eső elállt és a nap gyengéden mosolyog ránk.
-Reiri...-kezdi Uruha-Sajnálom a tegnapit...túl sokat ittam.Ugye megbocsájtassz?-néz rám nagy szemekkel.
-Neked,bármit-mondom és megcsókolom.Mosolygunk.
-Mára programot szerveztem a bandával.Elmegyünk együtt egy fürdőbe.
-Most komoly?-kérdem és tágra nyitom szemeim.
-Igen.Tudtam,hogy örülni fogsz.2-kor indulunk.De most még csak 10.-kaján vigyor ül ki arcára-Tippek?
-Hmmm....-nevetek.-Lenne egypár...
-Itt és most?
-Neeeee...ahhoz több hely kell...
-Kis perverz hercegnőm...-neveti el magát.
-Volt kitől tanulnom!
Hamar hazaértünk de már az ajtóban egymásnak estünk.Igen,végül az ágyban kötünk ki.Most sokkal gyengébb,mint tegnap este.Ha mindig ilyen lenne...de sajnos nem...
Pakolni kezdek,2 külön bőröndbe;neki is,magamnak is.
-Drágám,nem láttad a fürdőruhám?-kiabálom neki ki a nappaliba.
-Nem...Megnézted már itt kint is?-kérdez vissza.
-Nem...-mondom és megindulok kifelé.Uruha a nappaliban van és játszik a fürdőruhám alsójával.-Hát ezért nem találtam...-nevetek.
-Igen...De mit kapok amiért visszaadom?
-Mit akarsz,kedvesem?-kérdezem és olyan közel megyek hozzá,amennyire csak lehet.Testünk összesimul,Nadrágon keresztül is érzem merevedését.
-Azt hiszem,te is tudod...-hirtelen méreg lángja lobban szemében és keze erősen a nyakam köré kulccsolódik.Alig kapok levegőt,fulladozok és próbálom megszabaditani magam kezéből.Nyöszörgök.Mást nem tudok.Nekinyom a falnak.
-Figyelj ide,mert nem mondom el mégegyszer...-mondja és a keze szoritája enyhül,de még mindig elég erős,ahhoz,hogy ottartson.-Ha mégegyszer megszöksz előlem...azt nagyon megbánod.-hangsúlyt fektetett a "nagyon"ra,és engem a hideg rázott ki.
Elenged és elfordul.Hátradobja a fürdőruhámat.
-Nesze,pakolj gyorsan.Mindjárt ittvannak a többiek.
Összeszedem magam és elmenekülök a hálóba pakolni.Nem mondok semmit.Nem lenne értelme.A biztonság kedvéért teszek be pár meleg holmit,mert akárhogy is vesszük,már november vége van.És ahhoz képest,hogy tél közeleg,még mindig nem havazott...pedig milyen szép lenne...
Kettőkor pontosan,csengetnek és megérkezik Ruki a nagy bőröndjeivel,mintha legalább Hawaii kirándulásra mennénk.Nagy ölelésben részesit engem,mint mindig,Uruhával pedig kezet fognak.Hamarosan Aoi és Reita is megérkezik,majd Kai.
-Akkor induljunk!-ajánlja Ruki lelkesedve.Az alkalomhoz illően együtt utazuunk,Aoi bérelt egy mikrobuszt.Csak a sofőr lemondta utolsó pillanatban,de autó az volt.Igy a fiúk felváltva vezettek.Először Uruha.
Az út e részében Rukival hülyültünk,vicces verseket költöttünk.Aoi és Kai kártyáznak,Reita a laptopját babrálta.Egy idő után bealudtam,igy most ébredtem egy tompa puffanásra,amit mint kiderült Kai okozott,mert nem húzta be rendesen a kéziféket és az autó orra nekiment egy fának.Semmi vészes,semmi kár a fában vagy az autóban.Csodás a hely,erdő szélén vagyunk.A friss fenyőillat ami a levegőben száll,olyan mint az ópium nekem.Eszembe jut egy régi film,amit Rukiékkal néztünk meg ezelőtt sok évvel.Ópiumkeringő...
Lerakom a bőröndöm.Nézem a csodás kilátást,hiába is,Japán csodás hely.Lassan dúdolom a dallamot,majd a szöveg is eszembe jut...
-Ópium illata leng körülem,
oly mámoros tőle a szívem.
Be’ szép a világ, csupa dal, szerelem,
betelnek az álmaim híven.
Reita megáll mellettem.
-Megkérdezhetem miért énekelsz a semminek?
-Nem a semminek...ellenkezőleg:mindennek.Olyan szép a dallama,a szövege...És milyen igazi,semmi megjátszás nincs benne.
-Ühüm...-Rei morog egyet,amjd faképnél hagy.Sokáig meredek még a tájra,végül Uruha harapása a nyakamon ébreszt fel.
-Fáj...-nyögöm.
-Ha nem fáj,nem élvezed...-modja és maga felé forditva megcsókol.-Menjünk be,már mindint bepakoltunk a szobákba.-mondja és maga előtt terelgetve elindulok.
A szálló,belüről is csodás hely.A bútorok,a dolgozók ruhái,a mámoritó illat,olyan középkorinak hatszámomra.Bámészkodva megyek fel a közös szobánkba Uruhával.Hiába aludtam,fáradt vagyok.Attól lehet,hogy éjjel egy ideig "töltődtem".Halványan elmosolyodok.Leülök az ágy szélére és a táskából előkeresem a cigimet.
-Milyen rég,nem gyújtottam rá...-morgom és kilépve az erkélyre,meg is gyújtok egy szálat.-Mild Seven Light...Uruha mennyire utálja...akkor is utálta,amikor csak Rei szivta...-keserűen felnevetek,majd kifújom a füstöt.
-Mi van velem?-kérdi mosolyogva Rei a szomszédos erkélyre kilépve.
-Semmi,csak a te hibád,hogy rászoktam...-mondom és megint szivok egyet a cigimből.
-Te kértél,én adtam,neked tetszett.Ennyi.-mondja és ő is rágyújt.
-Nem egészen...mert egy ideig e vetted nekem.-mondom nevetve felé fordulva és arrább is megyek,hogy közelebb kerüljünk.
-Uruha?-kérdezi és mélyet sziv.
-Tusol,aztán gondolom le akar menni a fürödni.Én ma kihagyom.
-Értem.Te,-mélyet sziv újból-gyere át hozzám,Aoi se megy ma,én sem,leülünk kártyázni.Csakhogy Aoi vén játékos és úgy csal,mint ahogy gitározik.Kéne egy biró.
-Oké.-mondom és elnyomom a cigim.-Kapd el!-dobom felé a dobozt a gyújtóval.
-Mire készülsz,te észlény?-kérdi miközben én hajlongok,nyújtózok.
-Há' átmegyek!-felelm kurtán és nekifutásból átspárgázok a Reita erkélyére.
-Úristen...-Reita falfehér lett,kiesett a cigi a kezéből.
-Ne pazarold,ember!-mondom és felvéve még belszivok,majd elnyomom a korláton.-Mit nézel úgy,nem láttál még japán nőt?
-De hogyan...mit...
-A suli gimnasztika-csapatában voltam.Elégedett?-nevetek.
-Vegyük,úgy,hogy az ajtót használtad...
-Jó!Kártyázzunk!-mondom és megindulok befelé.
Egy ideig kártyázunk,majd abbahagyjuk,mert Aoi már rég leverte Reitát.Nekiállunk filmet nézni-a Tokyo Love Story-t.A vége fel járunk,mikor Aoi beadja a derekát,és egy "Én már öreg vagyok ehhez" kimegy.Reitával már sirunk a meghhatottságtól,mikor végre-valahára eszembe jut a vége a dlnak.
-Megvan!-kiálltok és felállok az ágyon,de mivel elveszitettem az egyensúlyom nagyot pukkanva landolok a földön.-
Egy láz a szívünk, lobogunk, ölelünk,
míg illatos fátyola leng körülünk.
A mennybe röpít e csodás,
e mámoros égi varázs.

e mámoros égi varázs.
-Öööö...ez nem az a dal abból a régi európai filmbőla mit vagy 6 éve láttunk?-kérdezi gyanúsan Reita.
-De.Ezt énekeltem régebben,de nem jutott eszembe a többi része.
-Szép dal.-mondja mosolyogva Rei.
-Tudom.
Kint már az orrunkig nem láttunk,de eldöntöttük,hogy kimegyünk cigizni a szálló elé,mert olyan szép a táj onnan.Le is mentünk,valami 11 körül van,szerintem Uruháék már kiáztak.Olyan szép volt az ég.Jó volt nézni,és beszélgetni.
-Kezd borulni...-morogja Rei szájában a cigivel.
-És?
-Be kéne menni...
-Nem!Maradjunk még.Léccciiii!!!-könyörgök,aminek nem tud ellenállni.
-Jó...-sóhajt és kifújja a füstöt.-Amúgy...emlékszel mikor halluttuk még ezt a dalt?
-Nem...csak a mozisra emlékszek...
-Hát a bálon,mikor végeztünk.Nem emlékszel?
-Nemén!-mondom nevete.
-Pedig akkor táncoltunk rá...csak mi ketten...
-Dereng valami...Akkor amikor Ruki lehányta Kai cipőjét?-kérdeek vissza,mire nevetni kezd.
-Furcsa,hogy te ccsak olyan dolgokra emlékszel akkorról,amikor valami vicces dolog történt.Arra az időre,amikor...
-Amikor jártunk,nem?-mondom mosolyogva.-Hidd el,emlékszek.Fáj a szivem,ahányszor eszembe jut.De azok az idők elmúltak...-sóhajtok.Nem merem elmondani,hogy mennyire hiányzik...
-És nem térhetnének vissza csak egy dal erejéig?-kérdezi az eget nézne.Olyan jó volt vele,miért is szakitottunk?
-Ez felkérés volt,Uram?
-Annak is veheti,Hölgyem.-feláll és meghajol előttem.-Szabad egy táncra?De csak ha közreműködik a dallal...
-Örömmel!-felelem és kezébe adom az enyémet.

Ópium illata leng körülem,
oly mámoros tőle a szívem.
Be’ szép a világ, csupa dal, szerelem,
betelnek az álmaim híven.

Fáj a szivem,ha ránézek.Szenved.Miattam.Neki jobban fáj az,hogy Uruha bánt,mint nekem.De most képes vagyok elfeledni Uruhát,a sebeimet,mindent,érte.A legjob barátomért...miközben az ég lassan beborul és a fenyő illatával keveredik a friss eső illata.

e mámoros égi varázs.

De megéri neki miattam szenvedni?Hazudik értem.Mindig mellém áll.De ha Uruha ántani meri,én vajon kiállnék mellette?

e mámoros égi varázs.

Gondolataimból Reita ajkai emelnek ki,akár egy életmentő búvár.Habozás nélkül viszonzom,bár tőrként szúr szivembe.Mikor röpke pillanat alatt eltávolodik,feleszmélünk,hogy szakad az eső,és mi táncolunk egy szálló előtt.Elszakadok tőle és elrohanok...messze...messze...az erdőba,hátha ott nyugvást találok...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Pént. Dec. 24, 2010 8:50 pm

Karácsony tiszteletére ma egy különszámmal kedveskedek nektek!^^

the GazettE-Merri Kuristmasuu,Ruki-chan!

Vegyünk egy "átlagos" japán embert,Matsumoto Takanorit,aki 28 éves,agglegény.Mindig is egyedül ünnepelte a Karácsonyt,távol mindenkitől,és most is megvolt az ok:miért is hagyná ott a meleg lakást,a forrócsokit és a friss,ropogós pornófilmeit pár elmebeteg karácsony-őrült céges munkatárs miatt?Hát hülye lesz kimenni,hisz sipit a szél,hótornádó dúl!Ja,és majd lefagy a feszes feneke!
Tehát Ruki otthon ül,épp most emelte fel a forrócsokis bögréjét és helyezkedett el a kanpén.Megnyomja a Play gombot és máris a fellegebne érz magát.A kis japán csaj már nyög,Ruki vigyorogva elnyúl a kanpén és felhangositja a filmet.Ekkor csörög a telefonja.Kai az.
-Szia Ruki...-sóhajtja a vonal másik végén a kis dobos.Közben Ruki megállitja a felvételt.
-Szia...Miért hivtál?és miért vagy ilyen mosottszar jellegű?
-Ruki...bűntudatom van....-mondja a dobos és már szinte sir.Ruki épp szidja azt aki eszébe jutott,hisz most órákig hallgathatja a dobos lelkifurdalásos problémáit.
-Jól van,Kai.Mondjad.-sóhajt egyet és visszanyúl.Hosszú beszélgetés lesz-gondolja magában.
-Ruki,tudod,szerintem idén rossz voltam és nem kapok ajándékot.-Kai már sir és bömböl és Ruki fújtat mint egy bika.
-Miért?-kérdezi végül picit sandán.
-Tudod...-és im,Ruki nemhiába aggódott,hisz Kai előkotorja a farzsebéből a listáját,leül a kanapéra és elkezdi a felolvasást Rukinak,magyarázatot is hozáfűzve,majd várja a tanácsot.
Már fél órája Ruki csak "Aham...hát mondd meg neki"-vel válaszol és Kai mélyeket sóhajtva csak folytatja.
-És a legrosszabb...tudod...-kezdi a dobos-emlékszel arra a dologra?-kérdezi.
-Attól függ melyik "dologra"?-vigyorodik el Ruki.-Mindkettőre emlékszek tisztán,amúgy.
-Amikor fanserviceltem Aoival?-pislog a dobos
-Igen,arra is.-De miért?
-Tudod,akkor volt Aoi új piercingje...-Ruki szemei kitágúltak és eltátotta a szjáját.Nem,nem Kai mondanivalója miatt,hanem mert unalmában elinditotta a filmet,csak hang nélkül.Rukinak már nagyban állt,és mikor meglátta az elélvező csajt,nagyot orditva és közben nyögve nyálazva borult a karácsonyfája alá.Majd mélyeket lélegezve beleszólt a telefonba.
-Kai nyugi,kapsz ajándékot a Télapótól.
-De...Ruki nem mehetnék át?-kérdezte mézesen.
-De Kai,nekem is megvan a saját rituálém Karácsonyra,mint neked,hogy meglesed a vén szakállast,demindig belealszol-Kai nagyot fújtatott.
-Lécci....-kérlelte a kis perverzet a vonal másik végén,aki már majdnem megint elélvezett.
-Gyere...-adja fel végül Ruki és letépi magáról a nadrágját meg az alsóját.

Igy történt,hogy Ruki most Kaiial fog karácsonyozni.De sajnos,a sors-és az irónő- iróniája miatt,nem elég ennyi a kis vokál fejére.Mert 6 utcányival arrébb egy erkélyen egy orrkendős szingli cigizett egy doboz sörrel a kezében.Bulin volt éppen Saganál,de mivel ő elég hamar betépett,Reita feladta,hogy továbbra is kommunikálhatnának normálisan,inkább kiment cigizni.Egyébként,bent is elszivhatta volna.Épp azt számolta hogy hány csajt-25-öt(!!)-és pasit 31-et,köztük Sagát-koptatott le az este folyamán.Elégedetten elvigyorodott és eldöntötte a következőt,akár lány,akár fiú,megdugja.
-Hmm...-gondolkodik el újból.Ám ebből már én sem tudom mi fog kisülni,mert Reita szemei is elkerekedtek és majdnem hányt is,de nem jött össze,mert lehányt volna egy lent a McDonald'sból hazaigyeksző öreg nénit.Igy végül Saga mini-pálmafája mellett döntve,lehányta.Na bumm!De mi is történt?Reita bámulta az eget.És egyszercsak száncsengő hallatszott,majd megpillantott egy piros szánt,amit két meztelen bishi húzott.A szánban pedig maga Gackt ült,ostorral a kezében,egy térdenfelülérő pisor bőrcsizmában,egy mikulás-sapival,a nyakában egy csengővel diszitett piros masni.De ez nem elég."Ho-ho-ho"zott,és vaniliás cukrót szórt lefele,de szerencsétlen karkötője beakadt a piros tangájába igy azt is lerántotta magáról,kacéran nevetett egyet,és továbbszáguldott.Ime az ok,amiért a macsó basszeros kidopta a taccsot.
-Felhivom Rukit.-mondja magának és előkaparta a telefonját.
Ruki még mindig a kanapén elnyúlva várta Kait,áttérve egy Disney mesére,nehogy megrontsa a dobost.Csörög a telefon.Ruki nagyokat káromkodva veszi fel.
-Mit akarsz te hülyegyerek?-ordit bele Ruki.
-te nem fogod elhinni mit láttam!-mondja csevgős hangnemben Reita
-Nem!Csak nem Sagát sztripptizelni előtted egy rúdon?-mondja irónikusan a vokál,majd elvigyorodik,tudja Rei most megnyalja a száját és megnézi Saga nem tett-e úgy.És Rei megnyalta a száját és hátrrafordulva megnézte mit csinál Saga.
-Mégjobbat!-Ruki itt már nem tudott jobbat kitalálni egy sztriptizelő Saganál.
-Mondjad...-sóhajt egyet Ruki.
-Gacktot egy szánban,amit két buzi húzott!-Rukiból kitör a nevetés,és elejti a forró csokiját,ami kiborul és pont a tiszta alsójára folyik.-De tudod,igy nem érdekes.Átmegyek,neked úgysincs jobb dolgod,én meg halálra unom magam.
-Nem fiam,te csak megszivtad Saga törülközőjét!Maradsz a helyeden!
-Szórakozz a nénikédel,igenis átmegyek,legfeljebb betöröm az ajtót.-Renek volt hátsó szándéka:előbb-utóbb Ruki leissza magát és jól mefdugja a kis fenekét.Erre elvigyorodik és kinyomja.
Ruki a földhöz vágja atelefonját és bemegy késziteni még 2 adag forrócsokit.Hármat.Neki is kell egy másik.De előbb megit letépi magáról az alsóját.

Tokió másik végében,egy szétbaszott lakásban,sok-sok-sok sörös,boros,sakés és a halál tudja még hányféle üveg között van egy férfi.Ugyan szingli,29 éves.Tippek?Naná,hogy Uruha!Épp a legnagyobb sakéésüveget szorongatja magához tök részegen-azt hiszem,ennél részegebb már nem is lehetne- és beszél hozzá.
-Édes kis Saké-chan drágaságom...én ÚÚÚÚÚÚÚGGGYY szeretleeek....tudod,ugye?-mondja kurva értelmes pofákat vágva hozzá,hátha az üvegnek nincs füle,és az arc mimikájáról vagy szájról olvasva értené meg csak.Drága kis részegünk simogatja az üveget,meghúzza mint zinger a varrógépet és leteszi mag elé.
-Én is szertlek drágám.-mondja Saké-chan.Uruha zemei is kimeredtek,értlemetlenül nézi az Aoi hangján megszólaló üveget.
-Én túl sokat ittam...-mondja Uruha és próbál felállni.Hát kevés sikerrel.Ám most Saké-chan megfogja a bokáját és visszahúzza.
Bocsássatok meg!A sok üveg közül eddig nem vettem ki,hogy ott van még egy férfi.Naná,buzuljanak csak!*ördögi vigyor* És a Saké-chan nemmás mint Aoi.BUMM.Megoldva a dolog,csak azt már nem mesélem el,mi történt ezelőtt.(képek mennek,2 részeg meleg gitárosról akik után fangörlök sóvárognak,sőt egy hajszálukért ölnének,és reménykednek,hogy egyszer majd tudják őket klónozni)
-Ne menj dárágm,dugj meg mégegyszer...-sóhajt Aoi egy nagyot és visszarántja a földre Uruhát,közelebb mászik és szájába veszi annak férfiasságát.(*köh-köh* szar megfogalmazás,nézzétek el) Lassan szopogatni kezdi,de megszólal egy telfon.Uruha nyögéseiből feleszmélve,picit jobba lesz és elkezdi kutatni a készüléket,levergődve megáról a másik túlfűtött gitárost.Aoi koppan egyte,Uruha felveszi a telfont.
-Mi a jó szart akarsz,Reita?-kérdi illedelmesen ahogy kell.
-Téged,te kis angaylka...-neveti a basszeros.
-Kapd be!
-Túl messze vagy...-mondja lemondóan a perverz macsó.
-Mit akarsz?-kérdi újból Uruha szemöldökét ráncolgatva
-Rukihoz hivom a bandát,mulatni.Lesz jjó népzene,sok óvszer(Pasiknak,ugyan minek?) és sör.Jössszzzz....-hall egy hangot-..ttttöööökk Aoival?-kérdi vigyorogva.
-Honnan..?-néz Uruha a részegen fetrengő és röhögő túlfűtött egyedre a padlón.
-Onna,drágám.Hozzad és gyertek!-parancsol rá Rei és lacsapja.
Uruha méregeti aaaaaaaaaaaaaa pasiját(??)-ha megdugta,akkor igen...-és végül felnyalábolva beviszi a fürdöbe és megengedi rá a hideg vizet.
-Uruha te szemét,állat,te perverz pösz,te MEGDUGÁÁÁL?????-kérdezi értehetetlenül a vizes Aoi.
-Te részeg disznó,te elmebeteg perverz,te ÉLVEZTED?-kérdezi Uruha nevetve.-Mindegy,én akkor is szeretlek-mondja végül és megcsókolja Aoit.(ugye szerettek a sok yaoi miatt?de mégcsak most jön a java)

A mit sem sejtő kis vokál,pakolgatja a sok forrócsokit amit már idegességébel fél órája gyárt a konyhában alsó nélkül(!).Közben még a Csipkerózsikát is kommentálja,hogy miért nincs belőle Hentai játék,tuti vagány lenne,ha a hercegy egy kiadós szexxel tudná felébreszteni a kis hercegnőt.Gondolataiból az ajtóban összegyűlt,csomagokkal megpakolt banda "Filth in the Beauty" kornyikálása zökkenti ki.
-Basszátok meg,de falcs volt!-nyit ajtót nevetve,de mikor 2 ember heleytt,egyből 4-et lát!Bocs,3 és egy felet,mert Aoi félig a földön fetreng a részegségtől.Beakarja csapni az ajtót,de Rei hamarbb beszökkent rajta és jól megmarkolta Ruki *köh-köh* golyóit.Ekkor kapott észbe és még pirulva és káromkodva beszaladt alsóért,Rei betessékelte a jónépet,akik lepakolták a csöppet sem kevés alkohol tartalmú italokat és óvszeres ajándékokat a kanpéra.Majd minegyikük felemelet egy adag forrócsokit és leültek a fa alá.Ruki végül kijött.Mérges volt,meg nem is.Örült is nekik,meg nem is.Mit tegyen?Szerette minegyikük,igy jól esett neki,hogy mégis együtt töltik a karácsonyt.

Ittak-ittak,amig egyszercsak Kai nem foglalta el a wc-t mert a 3 dl sör keverve 4 dl forrócsokival nem tűnt jó választásnak.Aztán Aoi is elindult,sejtelmesen hátrapillantott Uruhára,aki utána indult,és bevonultak Ruki hálójába.Azt nem is emlitem,hogy 2 doboz XXl méretű óvszer kiséretében.Igy maradt a két kis perverz alak,akik birták a piát(meg egymást).Egyszercsak Ruki előkaparja a pornót és berak egy válogatást.Reita nem reagál semmi emlitésre méltót-nem,hisz végig Ruki feszes fenekét nézi.
-Nemjössz?-kérdezi a vokál és felül a kanpéra,kényelmesen,szétett lábakkal 2 üveg sört szorongatva.
-Most dugjalak meg,vagy nézzük ahogy dugnak?-kérdezi Rei vigyorogva és leül mellé.Elvesz tőle egy üveget és koccintva meghúzzák.
-Te...szerinted nem kéne leállitani Aoiékat?-kérdezi végül 5 perc után Ruki.
-Mé' is?-néz vissza rá Rei,picit görbe tekintettel.Ruki már tudta,itt a nagy lehetőség,Reita részeg,és van még egy vendégszoba...
-Rei...mi lenne ha mi is...
-Dugnánk?-pattan fel Reita a helyéről.Nyúl egy doboz óvszerért és elindul a vendégszoba felé.Ruki picit összezavarodva de engedelmesen követi.És a szobában egy kis lámpa fényénél Ruki jól meg dugja Reit-a változatosság kedvéért- És bla bla,boldogan szexeltek amig fel nem ébredtek.Mert ugyebár semmi sem tarhtat örökké!Még az orgazmusok száma sem!Pedig reggelig lehetett egypár...

De reggel mindenki fáradtan,másnaposan,terhesnek gondolván magukat-Aoi drágám,te fiú vagy,na nem tűnt volna fel- kóválygott ki a saját kis "dugóhelyéről" .Majdnem mindenki...mert Kait sehol sem látni.Amúgy "természetesnek" vették ezt a pasi-pasi felállást,igy tök mindegy volt.Mindenki vigyorgott.
Egyszer csak egy puffanál hallatszik,mint ágyúdörrenés töri meg a csendet,
S várva a következményeket,
A jónép mint sok kiváncsi gyerek,
Gyűlik a wc-nek elébe,
S hallgatja mint valaki nyögdécsel.
OMG-zve tárják ki annak piros ajtaját,
S mikor Kait valaki alatt meglátják,
Mind sugárba hányának,
S nékik sok gyereket kivánának!
Nem volt az más,hisz ki máás lehetett volna,
Mint Reita éejjel látott kis szánkója gazdája
Gackt a bőrcsizmában,kezédben az ostor,
Várja hogy éjjel 1 óta Kai elélvezzen.
Ám sajnos azt várhatja,mint hülyegyerek a nuszikát,mert Kaninak nem áll szándékában elélvezni.
Gacktnak meg kezd izomláza lenni.
Ruki sirva nevet Reita hanyatló vállán,
Uruha mégegymenetbe szállt be Aoin(ál),
Kai nyög,S végre elélvez!"áááááhhh~~"
Gackt fáradtan,és porcukort szórva pedig,
Kiszambázik tanga nélkül az utcára,ahol a zsaruk
Letartóztaták,mert illegálisan mutogatta magát!
De mielőbb még egy lepukkant kocsiba gyömöszölhették volna,
"Merrri Kuristmasuu"-t vakkantott az erkélyen integető,
Meleg banda tagokra!
Ennyi volt a mase mára,Zárul egy yaoi-szerető kis perverz nótatára!
S lesze-e még ennek folyatatása?
Lássuk csak...LESSSZ!!Mer jön Szilveszter,
Ki inni nem resttel,
S megszemélyesitve-vagy börtönből szökve-
Ellátogat a kis meleg banda kicsiny kis szexpartijára!

xD Nah én,először kiröhögtem magam,aztán leirtam xD Ha néhol picit nagyon hülyén hangzik,annak úgy kell lennie!xD És Boldog Karcsonyt Kiván Nektek A Karácsonyi Kupidóóó~~~ santa-pacsiii o(>.<)o
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Hétf. Márc. 28, 2011 8:07 pm

Enegedélyt adok, hogy megkövezzetek xD ÉS FIGYELEM:a jelenlegi sztori egy ideig biztosan szünetelni fog, lessétek a blogot, hátha csoda történik majd Very Happy

És miért?Mert újabb eszement sztori buggyant elő az agyam legmélyebb zugából és mert egy film két hónappal később ihlet meg engem xD Szóval, aki látta a 'My Little Bride'-ot szerencséje lesz *ördögi vigyor* Mert egész éjjel ezen gondolkodtam és csak megszületett Very Happy

Cim: My Little Singer
Rövid leirás: Alapsztori adott: egy kedves romániai tizenhat éves lányka, aki vásárolni megy találkozik egy kedves, japán fiatalemberrel.Aki mindent elmond magáról, kivéve, hogy a Yakuzák üldözik, elmenekült az országból, hogy még a saját bandája se tud róla semmit. Reménykedve, hogy talál egy feleséget, akit ha elvesz nyugalomban élheti életét tovább, mint bevándorló és elfelejtheti az egész hirességes dolgot, mindenféle helyre ellátogat. Ám, a sors akarta, hogy találkozzon Rikával egy bevásárló-központban.Ami még meg fog történni: első randi, családi ebéd és romentikus lánykérés, egy anya elragadtatása, hipergyors esküvő és egybéb frappáns dolog Very Happy Ami garantált: aggodó banda, ideges Yakuzák és sok-sok humor!

Jó szórakozást~

I.fejezet: Gurul a...gurul a....zzz aprópénz?

Hol lehet....hol lehet....aaaaa... sütőpor?A fene...reggel óta igy átrendezni egy polcot...ez nem ér!Francba...anyámnak is ma jut eszébe, hogy holnap lesz a szülinapom....és nem!Nem rendelünk tortát!Majd megcsinálja ő!Remek!
Bevágódok a következő sorba és szúró tekintettel mérem végig a polcot.Semmi.Nagyot sóhajtok és megfordulok de nekimegyek valakinek és seggreülök.Reflexből angolul kezdek beszélni hozzá.
- Már megbocsásson, uram-hölgyem, de igazán odafigyelhetne néha...-mondom és leporolom magam.A valaki csak áll és néz, én meg közben visszapakolom a cukrot és a tejet a kosaramba.

Felállva szemügyre veszem az illetőt.Röhejesen néz ki.Napszemüveg, sapka.Hét centiméterrel alacsonyabb nálam...ázsiai.A nagy kérdés: Kína, Japán vagy Korea?De mielőbb kérdezhetnék, leveszi a szemüvegét és aggódva pislog rám barna szemeivel.Japán...Elégedetten mosolygok és az alak megrémül tőlem.Csak nem azt hiszi, hogy megverem?
- E...elnézést...-motyogja és meghajol.Száz, hogy japán!
- Semmi baj...én sem figyeltem.-mosolygok mire valamennyire ellazul.Mi van ezekkel?Mindenki ilyen feszülten viselkedik, ha turista valahol?Reménytelen esetek....
- Khm....japán, ugye?-kérdezem végül, megtörve a csendet.Mindig is érdekelt az ország, de se a nyelvet se semmit nem tudok rendesen...
Végre normálisan szólal meg!Rohadt szép mély hangja van...basszus...milyen ismerős...
- Igen, látogatóba a nagynénémhez...-felhorkanok.
- Kétlem...
- Miért?-mintha azt mondtam volna, hogy megöltem valakit.
- Japánok itt nincsenek.Voltak az egyetemen, négy lány, de ők tavaly végeztek és azóta senki.Kínaiak viszont vannak, de ön azt mondta, hogy japán, vagyis nem kínai.Ebből következtetve vagy eltévedt...vagy hazudik.
- Maga detektiv?Vagy kétlábon járó igazságvizsgáló?
- Nem, diák vagyok.Rika, örvendek.
- Matsumoto Takanori, részemről a szerencse.-mondja és kezet rázunk.Remek, de akkor is ismerős...- Valami baj van?
- Valahonnan ismerős...
- Azt nem hinném...Hány éves?
- Ne terelje el a szót!És tizenhat leszek június huszonnegyedikén.
- Az holnap van!
- Nem mondja!- meglepettséget szinlelek- Ön?
- Huszonkilenc éves vagyok.És, kérlek, tegezz.
- Remek- mosolyodok el- Ha megbocsájtassz...-és ki is kerülném....de....
- Várj!Ha már igy neked mentem és holnap a szülinapod, nincs kedved egy kávéra...esetleg...holnap?Megadom a számom és dobsz egy SMS-t és meglátjuk, jó?
Derűlt égből villámcsapás!Ez érdekes menet lesz...
- Hát jó.-és elveszem tőle a kis cetlit- Este beszélünk, Takanori.Viszlát!-mondom és most tényleg kikerülöm.Közben megcsap kellemes illata és jönne, hogy nekirontsak.

Gyorsan fizetek a kasszánál és rohanok haza.Úristen...hogy mibe mentem bele!Ledobom a zacskót, anyám nem értékeli, de most nem érdekel!Bekapcsolom a gépem és ráguglizok a nevére.
Matsumoto Takanori
Rögtön az első cikk: "Eltűnt a hires japán banda énekese!Hol bújkálhat?" meg "Menekülés a Yakuzák elől, Rukinak problémái vannak?" és "A legfrissebb hirek szerint Európában bújkál..." Úristen....Megint....Úristen!Gyorsan kikapcsolom a gépet és kivonulok sütni anyámmal.

A torta sül.Fincsi epres lesz.Mégjó, hogy ez ilyen laza szülinap lesz és nem diszsereges, akkor ki is rohannék a világból.Szóval Ruki...hallottam egyszer egy osztálytársamat áradozni valami Rukiról...ha nem csal a mamóriám azt is panaszolta, hogy eltűnt...És ha ez a Ruki, az a Ruki, akkor, az a Ruki akivel én találkozok holnap, az az eltűnt Ruki!Beszarásh~ És hires...de ha a Yakuzák üldözik...az a japán maffia...hát mit csinálhatott?Vagy...mit NEM csinált?Ha keresik és most bújkál akkor fején találta a szöget, mert itt tuti nem keresik....de gazdag lehet...hasznot is húzhatok belőle...

Este szépen hajat mosok és felhivom.-ezt döntöttem el mikor a torta kész lett.És most szorongatom a cetlit, de nem vagyok képes rá.Ugyan már!Nem lehet belőle akkora baj!Pontosan...és tárcsázom is a számot...
- Haló?-szól bele a mély hang.
- Rika vagyok...
- Á, szia!Akkor áll a kávézás?
- Semmi mocskos trükk?Mert figyelmeztetlek, apám a rendőrségnél...
- Nyugodj meg!Semmi mocskos trükk.Szeretnélek megismerni.Ennyi.
- Remélem is!De én komolyan beszéltem.
- Étem én.Nyugodj meg.Nincs hátsószándék.
- Akkor jó.Ez picit megnyugtat...
Hangos nevetés.Ennyire átlát rajtam?Azért még nem bizok benne...de elmondaná a dolgokat, ha időt adnék?Lehet...
- Baj van?Olyan csendben vagy.
- Nem, semmi baj...Csak ez nekem új...Hogy kávé egy vadidegennel...
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Vas. Május 01, 2011 7:19 pm

*O* Jééjj~ Úristen, jön a második rész, behalok menten!xD Tudom, sokat késtem, de nincs dok időm irni, meg az ihlet el is hagyott egy időre Very Happy remélem azért tetszik majd Very Happy

II.rész: Kávé mézzel és eperrel

- Anya elmentem kávézni~-orditom az ajtóból visszafele.
- Siess ha...Kisasszony!Kivel mész és hova?- kezdődik...
- Egy régi osztálytárssal.Tudod...már mondtam!- próbálom passzolni a témát, de nem megy.
- Mondd csak el...
- Anya...Tegnap találkoztam egy vadidegen sráccal az üzletben és leálltunk beszélgetni, tudod látogatóba jött, és japán és csomót dumáltunk és meghivott kávéra, mert tudod ma van a szülinapom és igent mondtam, mert bizok benne és rendesnek látszik, ha meg átver, akkor tudod, lerendezem pár sikollyal, jön a rendőr és szépen elvezeti.
- Aha...Hát, ha olyan ahogy mondod, hivd meg vacsorára!
- Ez rossz ötlet.
- Nem, ellenkezőleg!Szépen meghivod az urat, mert ő is meghivott kávézni.
- Anya...29 éves...én 16.Ha arra gondolsz, hogy ebből akár valami is lehetne, rosszul teszed!
- Ugyan már, a turistáknak mindig csomó pénzük van!És ha jól jársz vele, akkor most eljegyez, két év múlva elvesz, és akkor még csak 31 lesz.Kimentek szépen Tokióba vagy hova és sok gyereketek lesz és amúgy is mindig ott akartál dolgozni.
- Túl előre tervezel!
- Tőled tanultam!Na, hivd meg vacsizni!- anyám egy pletykafészek...
- Nem...
- Apád örülne neki, ha normális férjed lenne.
- Apám elhagyott, és nem örülne, mert már 6 centivel magasabb vagyok nála és angolul kell társalogjunk!Szó se...
- Ne feleselj!Meghivod vacsorázni!Jó szórakozást!
Néha az idegeimen lovagol és ezt élvezi. Becsapom az ajtót.Mi sem természetesebb, mint egy anya, aki férjhez akarná adni a 16 éves lányát egy vadidegen japán férfihoz!Akit elméletben üldöznek...Csodás!

Késik...tipikus férfi....Ottvan!Atyaég!Hová lett az a 'normális' tegnapi csávó?Menten behalok...Ruki- vagy ki a búbánat-, feszes farmert visel, egy fehér pólóval, rajta egy kockás ing.Napszemüveg, sportcipő, ezüstkarkörő és egy lánc...Irtó jól néz ki!És én meg égetni fogom a szerelésemmel.Úristen!Rámvillantotta kétszázhúszvattos mosolyát. Ez a gyerek...
- Szia!- köszön rám már elég közel és...mitakar?- Nem kapok ölelést?
- Öööö.....persze...- és megához húz és megölel és szorit és áuu~ Alig kapok levegőt.
- Hogy vagy?Már alig vártam, hogy megint találkozzunk!Hova akarsz menni?Tudod, nem nagyon ismerem erre a járást, szóval te mondod meg mit és hol.- Ha igy folytatod, édes fijacskám, rendőrt hivatok…
- Ö…hát köszönöm szépen, jól vagyok, én is, és menjünk egy csendes kis kávézóba, nem akarom, hogy felismerjenek….
- Ha ez neked ciki, én megértem…
- Nem az!Nem miattad…tudod idén nem tartottunk built vagy ilyesmi és ciki lenne ha meglátnának, hogy “ünnepelek”.
- Ahaa…
- Beszélj magadról, Takanori….- most lebuktatom a drágát, Muhahaha
- Ruki, kérlek.Mit akarsz tudni?
Azt, hogy miért nem mondtad el, hogy üldöznek és hires vagy?
- Igazából hanyagolható…
- Nem hinném.-mosolyog, Jézus
- Oké, Ruki… itt is volnánk, tudom nem nagy seta, elvonulunk egy elbújtatott asztalhoz és majd ott megbeszéljük, hogy mit akarok tudni, rendben?- eröltetek a mosolyt, szerintem nem győzte meg.
- Részemről oké van…- bizonytalanul követ.
Leülünk az asztalhoz, egymással szembe.Én ülök a falnak háttal, de igy Rukit és a kijáratot és figyelhetem, ha ismerős közelegne gyorsan elbújhatok.
- Jó napot, mit hozhatok?- kérdezi a pincer.
- Ruki mit kérsz?- kérdem, hogy értse is a dolgot.
- Egy feket kávét, kevés cukorral.
- Akkor, egy feket kevés cukorral és egy mézes-tejszines egy eperrel, köszönöm.
- Szóval te vagy a hires lány, aki igy issza a kávéját. Sokat hallottam rólad.
- Szóval már ilyen hires vagyok?- perverz mosoly, ezaz, kicsiyem ijedj cask meg, a pincer belepirul, Ruki látszólag ideges, mert nem tudja mit beszélünk.
- Mindjárt hozom.- mosolyog és elmegy.
Rendes gyerek, 18 körüli lehet. Pimaszul mosolyog és a fenekét is rázza, nem lenne rossz fogás…
- Mit mondott?- kérdezi érdeklődve Ruki.
- Igazából semmi…Ruki figyelj, ne nézz hülyének, többet tudok mint hinnéd.
- Ezzel mire célzol?- teljesen elvörösödik és maga elé mered, nehogy szemkontaktus létesülhessen.
- Matsumoto Takanori, avagy Ruki, a the GazettE vokálja, akit a Yakuzák kergetnek és aki Európában bujdosik, egy olyan várost választott, ahol nem fogják keresni, hiszi ő, de arra nem gondola, hogy itt is vannak fanok, vagy esetleges fanjelöltek és tizenhat eves lányok akikkel egy supermarketben találkozik és aztán kávézni hivja, miközben azt hiszi, hogy a lány annyira hülye, hogy nem jön rá a cselre.
- Ez mind egy mondat volt, ugye?
- Ezt te sem gondolod komolyan.- sarokba szoritottam.
- Rika, én nem akartam hazudni, de nem akartam, hogy ilyen hamar megtudd.
- Szóval arra is gondoltál, hogy behálózol. Manipulativ személyiségnek hissed magad, de nem fog sikerülni, mert nem hagyom magam.
- Nem is kell, elég ha engeded, hogy elmondjam előröl.
- Próbálkozhtasz, de nem hinném, hogy hinni fogok valakinek, aki nem mondott igazat eddig…
Ruki elmosolyodik. A pincer hozza a kávét, köszönöm, aztán elküldöm. Ruki rágyújt, megkóstolja a kávét és hátradől.Kifújja a füstöt.
- Ezek szerint a foglalkozásom tudod.
- Igen, tudom.
- A PSC-nél van a banda.A többiket tudod?
- Hát…azt az orrkendőset csak nagyjából…az basszusgitározik…meg azt a homo gyereket aki gitározik, és combfixe van.
- Homo gyerek…Uruha megharagudna ezért.- mosolyog- Az orrkendős Reita, a másik gitáros Aoi és a dobos Kai. Szóval fontos koncertünk lett volna. Felhivattak minket, lebeszéltük, a Főnök megmondta, hogy nem tolhatjuk el, mert az egyik Yakuza-főnök lányának a szülinapi buliján kell zenéljünk. Ledöbbentünk, elhiheted.- én is…- Szóval pénteken ledumáltuk a dalokat, és szombat reggel pekolni kezdték a cuccaink. Mindenki be volt szarva, ok nem volt nagy, de na. Megérted. Este hétkor indultunk, kipakoltak, átöltöztünk és tizkor elkezdtük a koncertet. Simán ment minden. A koncert után, Yakuza-bácsi felhivatott az irdoájába, megköszönte a koncertet, és mondta, hogy a pézt átküldte a bankszámlánkra. Megköszöntem én is, erre azt mondta addig maradjak amig bemutat a lányának, meg adjak egy autogrammot és egy képet. Mondtam: persze, semmi akadálya. Behivatták a lányt, nagyon szép volt, kész lett a kép, autogramm, még puszit is kapott. Az apuci aztán kiment, mire énis akartam, de a csaj benttartott, hogy váltana velem pár szót.Nem mondhattam nemet…szóval maradtam. A csaj ritka perverz állat volt, egyből rámmászott, ahogy a kanapén ültem.Ahogy elhúzódtam, az felborult, ő meg rámesett, mire én megfogtam a vállát és mondtam, hogy nyugodjon le.Erre maga alá tett valahogy, és visitani kezdett, hogy ‘Segitség, segitség,megerőszakolt!’. Kiitört a pánik, jöttek a biztonságiak. Még lemásztam a csajról,, elszakitotta a ruháját, a haját felboztolta és műkönnyeket hullajtott. A többit ki lehet következtetni….
- Jézus….
Megint ivott a kávéból éselnyomta a cigicsikket a hamuzóban.
- És most bújkálok…
- Érdekes életed lehet…
- Itt nincs lehet, van. Amúgy a Yakuza-bácsi azt akarja, hogy vegyem el a lányát, mert ha megerőszakoltam, akkor gyerekünk lesz…Az lenne a lényeg, hogy most ‘rehabilitációra mentem’, persze ezt se veszi be senki, és közben nejet keresek.
A reakcióm a nulla és 220 között mozog, le vagyok sokkolva meg minden szar, fúh, ez most kiütött.
- És?
- És mi?- kérdez vissza.
- Valami? A banda? Vagy feleség?Valami?
- A bandát nem akarom belekeverni…eléggé be vannak szarva miattam, már két hete nincs énekesük, a koncerteket halogatják…Tudom, önző vagyok, de még egy kicsit ki kell birniuk.
- Értem…
Komolyan mondom…hmm…Jézus!Már hat óra van!
- Ruki…Hat óra van, haza kéne menjek. Nincs kedved…-kitágulnak a szemei, olyan mint egy kiéhezett hiéna, erre várt volna? - velünk vacsorázni?- fújj…
- Csak ha nem zavarok. Nem szeretek zavarni…
- Nem, komolyan, gyere nyugodtan!
Fizet, nem enged engem, és csendben ballagunk hazafelé.
- Van…barátod?- kérdezi megtörvén a nagy csendet.
- Nincs…Nem vagyok nagy pasizós, igazából első csókom sem volt még, pedig 16 vagyok. Ez irtó ciki…
- Ugyan már!Az én első csókom egy fiúval volt!- nevetni kezd, és én is.

- Hogy sikerült?-kérdezek két görcs között.
- Láttad a Naruto-t? Mikor Naruto és Sasuke megcsókolják egymást ‘véletlenül’?
- Igen, láttam…
- Valahogy úgy volt. Tudod olvastam a suli tetején, mert közben cigiztem. Jött Reita nagy rohanva, megcsúszott a jegen – mert télen volt-, és egyenest lesmárolt.
Megint röhögőgörcsöt kaptam.Jézus!
- Akkor is volt olyan izéje az orrán?
- Akkor még nem, ez pont akkor volt, amikor eldöntöttük, hogy bandát alapitunk.
- De miért hordja?
- Te miért hordod azt? – mutat egy karkötőre, amit annó, cérnából csináltam valami nagyon érdekes módon és nem vettem le 3 éve.
- Hát ööö…Miért ne?
- Ezért hordja ő is. Mert védjele, imádja.
- Megérkeztünk. -mutatok a nagy szürke házra mellettünk. Előkapom a kulcsom és kinyitok a kaput. Betessékelem Rukit, bezárom a kaput. Anya már tálalt is, ennyire bekészült?
- Ó, hello!- köszön, csöppet sem furcsa angol akcentussal, ettől kiráz a hideg, szerintem jól ki fognak jönni Rukival.
- Anya, ő itt Takanori.Takanori, ő az anyukám.
- Örülök, hogy emgismerhetem e csodálatos lány édesanyját!- és mit csinál? Na mit? Na? Kezet csókol! Behalsz!Anyámnak bejön…brr…
Szó nélkül leülök, anyám Rukit mellém ülteti. Vajon összebeszéltek?
- Nagyon finoman főz!- bókol Ruki, mire folytottan elnevetem magam.
- Ezt én főztem…-mondom neki, mire rámmered.
- Viccelsz!
- Nem, tényleg ő csinálta. Dolgoztam és nem tudtam mindent megcsinálni, igy mire hazajöttem ő megfőzött.
- Csodás feleség lesz belőled.- mosolyog.Csak tudnám mit akar és jóanyám miért néz ilyen furcsán rám…ránk….
- Ha már itt tartunk…Ruki feleségnézőbe jött ide- bököm ki.
- Azt hiszem már nem is kell keressem.- mosolyog.
- Ez remek!- mondom és felé fordulok- És ki az?
Ruki lerakja a szalvétáját, és feláll. Anyám az asztalra könyököl és érdeklődve figyel. Ugye nem? Istenem, könyörgök, cask ne azt…Kérlek.
- Rika…-letérdel és a zsebében kutat, előkap egy kis dobozt.Jézus!Érzem ahogy bevörösödök és elkapom a fejemet- Megtennéd…., hogy hozzám jössz feleségül?
Derült égből villámcsapás!A pulzusom felgyorsul, vörös vagyok, izzad a tenyerem. Kinyitja a dobozt, amiben egy gyémántköves ezüstkarika van. Kiveszi a bodozból.
- Tizenhat éves vagyok!Nem megyek hozzád, sajnálom!
- De megoldjuk! Nem kell hozzám gyere, cask eljegyezlek és 18 évesen elveszlek!
Anyám már sír, Jézus!
- Menj hozzá!- mondja és törli könnyeit- Apád büszke lenne rád!
- Anya…- könnyes szemekkel néz rám, látszik, hogy erre várt…Rukira nézek.Ha ezt komolyan gondolta…
- Könyörgök…nem kell semmi, cask az, hogy hord ezt a gyűrűt és lerendezzük a az iratokat. Nem lesz semmilyen…olyan dolog.Igérem, anyukád előtt!

Anyám még mindig sír. Ruki bizakodva néz rám. Meg fogok halni…
-Igen, jó…-mondom és tudom, hogy ezt rohadtul meg fogom bánni!
Marlowe

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   Szomb. Május 21, 2011 4:56 pm

Sok-sok idő tán itt az új rész!Huh~

III. fejezet:Koktéjl

Anyám egy pillanatra elhallgatott. Ruki felnéz rám és hálálkodva pillog.
- Komolyan?- kérdezi végül és felpattanva megszorítja a kezemim.
- Hát...igen...De semmi érzelem nélkül! Csak...megsajnáltalak...- tccc....legalább magamnak ne hazudnék, Ruki szívdöglesztő. Jaj, Istenkém, add, hogy legalább jól süljön ki...
- Akkor...- kezd bele jóanyám, könnyeit törülgetve -, holnap megyek és elintézem a papirmunkákat. Ne aggódjatok, ez a házasság nem fog kiderülni, titok marad. Még jó, hogy nyár van.
De ez mindenképp jó esély, nem? Mármint, fúhh....Ruki tényleg gazdag, jól is néz ki, és egyenlőre nem kell féljek semmilyen testi kontaktus létesítése miatt sem. Jó lesz ez...nem halok bele, legfeljebb pár év múlva elválunk és senki se fog tudni semmit. Hurrá.
- Jól vagy?- kérdi és leültet.
- Persze, csak...most kimegyek levegőzni...- dadogom és a konyhaasztalról elkapom a boros üveget, majd becsapom magam mögött az ajtót. Beülök a hintaágyba, és kibontva a vörös bort, meghúzom. Szívtam, nem édes bor...Lerakom a földre és egy picit meghajtom a hintaágyat. Mélyet sóhajtok. A levegp már lehűlt, minden oké, kivéve azt a tényt, hogy férjhez megyek. Örülök is, meg nem is, fuck...
- Hé, jól vagy?- jön ki Ruki és megáll előttem. Komoly, aggódó tekintettel mér végig, aztán észreveszi az üveget- Leülhetek?
Bólintok, és arrább húzom magam a hintaágyon.
- Miért mentem bele?- kérdem az üveget pásztázva.
- Mert megsajnáltál...És mert tudni akarod, hogy miért mentél bele. És persze, mert sármos vagyok!-neveti el magát.
- Hát nem hinném...Tudod...nem értelek meg.
- Hogyhogy?
-Annyi jobb nőt kapnál nálam, aki még csak 16 éves, és alig tudok rólad valamit. Nem tudom...Miért én?- meredek rá.
- Épp azért. Mert nem ismersz. Nem kergülsz be attól a ténytől, hogy rohadt híres vagyok, nem érdekel semmi. Ezért.
- Csak ennyi lenne? Mert tettetthetném, hogy szeretem az ilyen dolgokat...
- Nem olyannak ismertelek meg. Meg...
- Igen?
- Hát azt hiszem van benned valami, ami megfogott.
- Vagyis?
- Szóval beéldszerettem.
Ruki rámnézett és elkezdtem vörösödni. Egyre jobban. Ha ilyen lazán szerelmet vall...Egy: hazudik. Kettő: hazudik. Hirtelen kitör belőlem a nevetés és Ruki összezavarodva néz rám.
- Ilyen vicceset mondtam?
- Azt mondtad, hogy belémzúgtál! Szerintem fel sem fogod mit mondassz, te is bort ittál, mert rohadtul úgy néz ki!És még én...-Ruki ajkai az enyéimre tapadnak és annyira meglepődök, hogy le sem hunyom a szemem. Nem tudom meddig, de az szent, hogy legalább öt percig smároltunk, mire végre elszakad tőlem.
- Hiszel?- kérdi és végigsimít az arcomon. Hitetlenkedve állok...ülök és nézem. Ez most komolyan gondolta?
- Te beteg állat! És hozzád megyek én feleségül? Hát vedd tudomásul, hogy nem fogok! És rám sem tudod bizonyitani! Há! Megvagy, picinyem!-vágoma képébe.
- Ennyire biztos vagy benne?- vigyorodik el, majd előkap egy diktofont a zsebéből és lejátsza. Felvette ez a mocsok, galád, aljas dög! Biz’ Isten, ha nem lenne ilyen szép selymes haja, megtépném, mint vénasszony a tyúkot! És, hogy még szarabb legyen neki, aloe vera-s gyantával szedném le a szőrt a lábáról, a combjáról és ONNAN is, hogy tudja mennyire fáj, mert megérdemli. Egy: pasi és hazudik. Kettő: lépes lesmárolni a saját házamban miután megkérte a kezem. És három: zsarol!
- Milyen mérges lettél! Ha látnád magad!- hirtelen megmarkolom a pólóját és fellököm a hintaágyon.
- Idefigyelj, te aljas szemétláda! Belementem ebbe az egészbe, mert megsajnáltalak. De enm csak a te áleted van elbaszva, hanem az enyém is mostantól. Jól figyelj: nincs csók, nincs simogatás, nincs tapizás, nincs becézgetés, nincs közös ágy. Sőt! Nincs közös szoba sem! Ha szexet akarsz, menj hotelbe egy kurvával, enegm nem érdekel, csak ne nyúlj hozzám! Ezeek a feltételeim és elleszünk. Világos, picinyem?
- Mint a nap...- mondja egy kicsit megijedve.
- Helyes.-bólintok és elengedem. A kezem után kap, majd visszahúz az ölébe.
- És az én feltételeim: ha betöltöd a 18-at és együtt maradunk, az anyém vagy végig, mindenstül. Megtanulod a japán neylvet, mert igencsak szükséged lesz rá. A nászutunkra esküvő után indulunk Tokióba, ott megismered a bandát és jól viselkedsz, mert azt mondtam. Ha megszöksz...ott úgyis Mtasumoto lesz a családneved, úgyhogy a jakuzák rádtalálnak. –elvigyorodik megint- És a te feltételeid csak házon belül érvényesek.
Szemét állat...
- Rendben. De nem vagyok a cseléded. Menj haza, és majd beszélünk.- kitépem magam a kezéből és bemegyek. Még ilyet!
Anyám pakolja az iratokat, én meg szépen beszambázok a szobámba és lefekszek aludni. Micsoda egy szemét alak!

Reggel a telefonom költ.Ruki az, remek. Kinyomom és visszalököm magam az ágyban, mire anyám benyit.
- Jóreggelt, kisassony! Mehetünk a hivatalba?-mosolyog kedvesen és én rögtön kipattanok az ágyból.
- Hova?- kérdezek vissza ijedten.
- Megyünk a polgári esküvődre, kis butus! A ruhád kint van, vedd fel és menjünk!
Miközben öltözök, szidom Ruki felmenőit, és a felmenőinek a felmenőit, a mocsok fajtáját meg magamat. Kellett ez nekem? Mert szerintem, csöppet sem...
Egész úton az járt az eszembe, hogy amint ideérek végbeviszem a tegnapi tervem, még a gyantát és eltettem a táskámban. Igazából olyan fáradt vagyok, hogy aláírtam a papirt és aztán állva aludtam. Aztán Ruki elrángatott valami puccos étterembe, majd közölte, hogy holnap megy a gépünk és éjjel indulunk Budapestre.

A reakcióm nulla lett. Az út egészében Budapesttől Tokióig szörnyű volt. Ruki ideges volt, ettől én is stresszeltem. A repülőtéren várt egy BMV, beültünk csomagostul és elindultunk. Most egy csodálatos tokiói dugó kellős közepén dekkolunk úton...azt sem tudom hova...
- Ruki. Azt elárulnád, hogy hova megyünk?
- Persze. A céghez. Az autó elmegy a lakásomra, leteszi a cuccokat, de minket kitesz a cégnél, be kell jelentsem a házasságomat. Ma megimered a bandát, meg a többi lökött buzit minálunk, aztán hazamegyünk. Bocs, hogy igy első nap ezt zúdítom rád...- Ruki kedvesen rámmolsolyog, de látszik, hogy még mindig ideges. Gondolkodás nélkül megszorítom a kezét és bíztatóan mosolygok.
- Minden rendben lesz. Ne aggódj.
Pozitivum: Ruki már kezd nyugottabb lenni. Negatívum: erős a keze...
A Cég. Szóval az a hely, egy bazi nagy épület, aminek rohadt sok emeletje van és olyan akár egy labirintus belülről. Ruki szépen berángatott a főnökéhez, gratulációk, egyebek, papirok, stáb, gratulációk, majd lehajtott egy alsóbb emeletre a próbatermükbe. Az ajtó előtt megállít.
- Figyelj. Tudom, hogy nagyon fáradt vagy, tudom, hogy nincs ehhez semmi kedved, de vágj hozzá jóképet. Ez lesz eddig a legfontosabb, és ez is marad. Én szeretem őket, és biztos vagyok benne, hogy te is szeretni fogod őket ha megismered a bandát. Kérlek.
- Bízd ide! Megoldom!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kanon   

Kanon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal